Historie‎ > ‎sezona 2008/2009‎ > ‎Minižáci mladší‎ > ‎Novinky‎ > ‎

Poslední zápasy základní skupiny

přidáno: 14. 12. 2008 23:03, autor: Miloš Machalínek   [ Aktualizováno 14. 12. 2008 23:41 uživatelem Tomas Cada ]
V sobotu 13.12.2008 sehráli starší minižáci své poslední dvojutkání základní skupiny OPs týmem BŠM Brno na jeho polubovce. Před tímto utkáním již měli naši chlapci zajištěný postup do finálové skupiny. Jelikož hrál svoji soutěž i tým U14, do Brna se vypravilo družstvo bez základní pětky. Do utkání jsme vstoupili odhodlaně uhrát co nejlepší výsledek, avšak proti výškové převaze a fyzické vyspělosti soupeře jsme se těžce prosazovali. Naši chlapci se od první minuty snažili ze všech sil, ale i tak skore v náš neprospěch narůstalo. První utkání jsme prohráli 36:101, když nejlepším střelcem byl Lukáš Marhold s 13 body. Nejlepším hráčem  byl Lukáš Marhold a Zdeněk Hanák. Druhé utkání jsme stratili, resp, kontakt se soupeřem hned v první čtvrtině, nakonec jsme prohráli 33:103. Na chlapcích již byla vidět únava, pro některé to bylo poprvé, co si více zahráli. Nejlepším střelcem byl opět Lukáš Marhold s 10 body. Nejlepšími hráči byli Lukáš Marhold a Tomáš Halla, který se k basketbalu vrátil po roční přestávce a bude pro tým určitě přínosem. Pochvalu však za předvedený výkon zaslouží všichni zúčastnění hráči. Teď chlapce čeká vánoční přestávka, v lednu začíná nová soutěž - finálová skupina, kde se postupně utkáme s týmy JBC Brno, Slávia Kroměříž a BK Jihlava.