21. a 22. kolo ligy - poslední dvě kola ve městě perníku

přidáno: 14. 6. 2009 12:42, autor: Ondra Navrátil   [ Aktualizováno 14. 6. 2009 12:57 uživatelem Tomas Cada ]
Na poslední dvě kola jsme odjeli do města perníku - Pardubic.  V sobotu jsme odehráli zápas se Synthésií a v neděli s Teslou.

V neděli podali naši borci velice dobrý výkon a zápas si s chutí užili. První čtvrtina hovoří jasně 24:17 pro nás. Klukům se opravdu dařilo. Po vystřídání pardubických hráčů a nasazení jejich elitních hráčů se skore začalo propadat v náš neprospěch, ale i tak kluci odvedli solidní výkon a zaslouží si pochvalu. Nej střelci - Bruno da Silva - 20 bodů a Michal Jedovnický 13 bodů. Podzimní kolo zde

(Hosté)
Na poslední kola do Pardubic jsme odjížděli s předsevzetím zahrát si dobrá basketbal a neudělat si ostudu. Do utkání se Syntesií jsme vstoupili odhodlaně a bojovně, první čtvrtinu jsme dokonce vyhráli, i když proti našim hrála pětka "96". Po zapojení první pětky se obraz hry samozřejmě zásadně změnil, ale i tak jsme odehráli dobrý zápas a chlapci si zaslouží pochvalu.

V neděli proti Tesle jsme udělali tu nejhezčí tečku za naším rokem v lize U14 výhrou nad tamním celkem. Kluci sice celý zápas dotahovali a nezdálo se, že bychom mohli vyhrát, ale přesné dalekonosné střely a nesoustředěnost soupeře nám pomohli k perfektnímu výsledku. Myslím, že tabulka mluví za vše: 1. 2. 3. čtvrtka prohry a konečná 4. čtvrtina výhra o 18 bodů. Nej střelci Bruno da Silva - 17 bodů a David Šuráň - 12 bodů. Podzimní kolo zde