4. a 5. kolo v Ostravě

přidáno: 18. 11. 2008 13:30, autor: Ondra Navrátil   [ Aktualizováno 20. 11. 2008 0:55 uživatelem Tomas Cada ]
Tento víkend jsme zajížděli na dvojutkání do Ostravy. Zde jsme se měli střetnout postupně v sobotu v 17.00 s týmem BK Snakes Ostrava a v neděli v 8.00 s týmem BK NH Ostrava.
Věděli jsme, že tito dva soupeři patří k republikové špičce, a že zápasy proto budou pro nás velmi nepříjemné. Jeli jsme s cílem "neudělat velkou ostudu", což se povedlo tak napůl.....

Tento hrací víkend byl poznamenán řadou nucených odpočinků našich hráčů.... Tak jako první "odpadl" David Šuráň.... Ve středu po telefonátu s rodiči - David je nemocný. Jako druhý Vojtěch Přikryl. Ve čtvrtek mi volali rodiče, že hrál v tělesné výchově floorball a dostal míčkem do oka... Oko má pěkně napuchlé a dostal na to mast a kapky a šlic přes oko. Jako poslední třetí, pivot, Michal Urbánek. To jsem v pátek ráno po noční směně zapnul počítač a od maminky mi přišel mail, že Michal má výpotek v levém koleni a je po punkci - na minimálně 14 dní stop.
Nakonec ještě malé starosti s kluky, co hrají i za U16, jestli pojedou se mnou, nebo s trenérem U16 ...... Prostě mohlo hrozit, že bychom do Ostravy přicestovali v 7 lidech...... Naštěstí ,a tímto děkuji za zdravé rozhodnutí rodičů, že kluci za U16 hrát nejeli a jeli se náma na ligová kola.

Aby toho nebylo málo, tak jsme si všimli, že na oficiálním webu cbf je začátek utkání na Snakes o proti původnímu 17.00 přehozen na 15.30. Proto jsem dali odjez dřívějším vlakem, abychom vše dobře stihli a byli dobře a kvalitně rozehřáti před zápasem. V pátek nám došel mail od org. prac. ze Snakes, že čas platí samozřejmě ten starý v 17.00 a že so moc omlouvají, že někdo někde udělal chybu. Jelikož už bylo jen doslova pár hodin do odjezdu, tak přeorganizaci celého družstva na pozdější vlak jsme rovnou zavrhli. V Ostravě nám tím pádem zbylo spoustu času, a tak jsme jeli na konečnou Dubina Interspar se najíst..... Tam se stalo menší extenpore se snowboardy v Hervis sportu - nebudu dále rozvádět - a tak trenér a jeden hráč museli čekat na příjezd policie a na sepsání protokolu o škodě, a tím pádem se na samotný zápas dostali 15 minut před začátkem utkání (ještě že jezdíme ve dvou :o))) ).

První zápas s BK Snakes Ostrava byl od počátku v jasné režii domácího družstva. Před odjezdem jsme i trochu doufali, že bychom si mohli z Ostarvy odvézt i bod navíc právě se Snaky. Podle jejich výsledků s předchozích kol jsme tajně zadoufali. Po 2 minutách bylo těžce po nadějích. Ostraváci chrlili jeden RP za druhým a během chvilky to bylo moooc ku nule. Hráli opravdu dobře a jejich elitního střelce s číslem 21 jsme nechali s chutí zastřílet. A to nejen jeho. První čvrtina je myslím výstižná !!!39:4!!!.Kluci předvedli opravdu mizerný výkon. Vracet se do obrany a snažit se běhat s hráči Ostarvy a mařit jim snadné koše z RP neměl chuť vůbec nikdo. Jen malé potěšení, ale opravdu malé jsou 2 trojky Bruna. Konečný stav 107:39.