Turnaj v Kroměříži - 30. 8. - 31. 8. 2008

přidáno: 13. 10. 2008 13:11, autor: Ondra Navrátil   [ Aktualizováno 17. 10. 2008 13:51 uživatelem Tomas Cada ]

Začátek naší přípravy na novou sezonu začal tímto turnajem a dvěmi tréninkovými jednotkami těsně před turnajem.

Na turnaj jsme přijeli s 9 hráči, bez 2 hráčů záklaldní pětky - Michal Jedovnický, a v sobotu chybějící i Lukáš Růžica.

1. zápas s Kroměříží U14, se kterými se setkáváme již několik sezon a známe se navzájem velmi dobře, jsme "typicky zvládli" vysokou prohrou 48:90.
První zápas s kýmkoliv a kdekoliv nám dělá velké problémy. I v sezoně 2007/2008 starších mini jsme měli problémy vždy v 1. zápasech dvojutkání.

48

2. zápas s Kroměříží - mix (ročníky 94, 95, 96) byl o poznání lepší. I tím, že to nebyl první zápas, ale až druhý.... :o). Byl bojovnější a s větší chutí do hry. Po čtvrtinách 22:17, 10:14, 13:15 a ! 21:4 ! jsme nakonec vyhráli 66:51. Velmi dobrý výkon předvedl Filip Čada se 14 body, dále pak Michal Urbánek se         17 body a Bruno da Silva s 23 body.

66

3. zápas s maďarskými favority s Kecskemetu byl nejlepším výkonem, který jsme na tomto turnaji předvedli. Maďarští borci rozdávali ostatním soupeřům velké porce bodů, ale malé porcičky si nechávali sami nakládat. S pozdějšími vítězi celého turnaje jsme hráli jen o -11 bodů 89:100. Zde byl velkým překvapením Martin Machalínek se 17 body a obě opory týmu Michal Urbánek s 21 body a Bruno da Silva s 27 body.

89

4. zápas s BC Prostějov. Prostějov byl podle dosavadního působení na turnaji nejslabším týmem. Od začátku jsme drželi náskok a mohli jsme dát větší prostor lavičce. Ta se nám ovšem ve 2. čtvrtině odvděčila prohrou ! 14:27 !. Prostřídali jsme zpět a po čtvrtinách 26:16, ! 14:27 !, 28:18 a 21:15 jsme zvítězili. Sice ne moc přesvědčivě, ale spolehlivě 89:76. V tomto zápase na sebe poutal největší pozornost Lukáš Bíza s neuvěřitelnými 23 body na svém kontě!