2. a 3. kolo v Kyjově - žáci Jiskry mají za sebou úspěšný ligový víkend

přidáno: 2. 11. 2008 13:41, autor: Ondra Navrátil   [ Aktualizováno 19. 11. 2008 5:13 uživatelem Tomas Cada ]
Žáci Jiskry Kyjov odehráli tento víken první dvě kola celostátní ligy. Obě byla úspěšná. V prvním, sobotním, zápase jsme hostili tým Gymnázia Hladnov. Od prvních minut, i když to není naše parketa, jsme zápas ovládali a po půlce jsme si drželi přijatelný náskok 32:19. Držela nás skvělá hra v obranných činnostech. Zápas skončil 74:42. Velice dobře zahrál Michal Urbánek - 34 bodů a Lukáš Růžica - 6 bodů. Pochválit ovšem musím celý tým i s Filipem Čadou - 8 bodů a Brunem da Silvou, který jeho výkon zastinují 3 zbytečné fauly v první polovině hry. Dal pěkných 10 bodů.

(Domácí)
Velmi dobrý vstup našich chlapců do ligové soutěže. Chlapci si postupně v první půlce vytvořili potřebný náskok. Ve druhé půli již nebyla taková koncentrace a hlavně na mladších hoších byla znát únava z náročného dne. Nejlepšími hráči byli Bruno da Silva a Michal Urbánek, který byl i nejlepším střelcem s 34 body. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží všichni hráči.