Historie‎ > ‎sezona 2008/2009‎ > ‎U16 Kadeti‎ > ‎Novinky U16‎ > ‎

Další utkání kadetů ve finálové skupině

přidáno: 15. 3. 2010 7:20, autor: Miloš Machalínek   [ aktualizováno 15. 3. 2010 7:23 ]

V sobotu 13.3.2010 odehráli další dvě utkání kyjovští kadeti U16 ( 1994 a ml. )  finálové skupiny OP I Jižní Moravy. Tentokrát na kyjovskou palubovku zavítali chlapci BK DDM Uherský Brod. S nejslabším účastníkem finálové skupiny, který ještě přijel v neúplné sestavě jsme neměli mít žádné problémy. I když kyjovští kadeti také nastoupili v neúplné sestavě, od první minuty skóre narůstalo v náš prospěch. Naši chlapci důsledně plnili taktické pokyny trenéra a v utkání lehce zvítězili 106:11 po čtvrtinách 28:3, 46:7 a 68:11, když nejlepšími střelci byl Michal Jedovnický s 40 body a Robo Sivák s 29 body.

Do druhého utkání naši hoši vstoupili bez zájmu a bojovnosti, měli problém dodržet taktické pokyny. I když se utkání zdárně vyvíjelo v náš prospěch, hra byla místy tristní. Pohled na některé hráče jak hrají s „převelkým“ zaujetím by nenechal klidným ani největšího flegmatika. Utkání jsme nakonec vyhráli 111: 36 po čtvrtinách 27:6, 59:19 a 88:23, když nejlepšími střelci opět byli Michal Jedovnický s 35 body a Robo Sivák s 28 body.

Spokojenost s výkonem a předvedenou hrou kyjovských kadetů je jen padesáti procentní.

Další utkání odehrajeme 27.3. 2010 v 11:00 a 13:00 v Brně proti chlapcům  s BK Žabovřesky, kdy se bude hrát s podstatně silnějším soupeřem.