Historie‎ > ‎sezona 2008/2009‎ > ‎U16 Kadeti‎ > ‎Novinky U16‎ > ‎

Jak na Nový rok, tak po celý rok...

přidáno: 22. 1. 2009 5:51, autor: Radim Mezihorák   [ Aktualizováno 22. 1. 2009 6:31 uživatelem Tomas Cada ]
Jak na Nový rok, tak po celý rok. Tuhle větu si říkají a hlavně v jej doufají kadeti U16 po svém prvním dvojutkání v Novém roce 2009. Když se podíváme na statistiky zápasů v letošní sezoně, tak zjistíme, že naši hráči utržili jedinou prohru a to v prvním jarním utkání proti DDM Vyškov. A právě s tímto týmem otevřeli 2.kolo zápasů v sezoně. Kyjovští hráči nastoupili v brzkých ranních hodinách 10.ledna 2009 na domácí palubovce v plné sestavě s velkým sebevědomím hostující tým porazit. A jejich cíl byl jasný - porazit Vyškov a udržet si první místo v tabulce. Po necelých 6 minutách Kyjov vedl 20:2 a každý v hale si řekl, že je rozhodnuto. Ale běhěm 2 minut Vyškov 4krát jednoduše skóroval a náskok se zmenšil. Ale naši hráči se nezalekli a hráli dál svůj basket a náskok už jen zvyšovali. Po první půlce utkání Kyjov vedl 45:25. Zápas se už dohrával v poklidném tempu a Kyjovští kadeti si dokráčeli k jasnému vítězství. Druhý zápas se odehrával ve stejném duchu, ikdyž ze začátku naši borci měli problém dát koš, ale nakonec opět vyhráli jasným rozdílem bodů. Hráči si to možná ani neuvědomují, ale tohle byl vlastně první zápas ze všech kategorií v kyjovské hale v roce 2009.  Fotogalerie ze zápasů.

Další utkání odehrají KADETI U16 opět na domácí palubovce a to 24.ledna proti týmu SK Žabovřesky. Naši hráči budou hrát neobvykle i v neděli 25.ledna na půdě BŠM Brno.