Historie‎ > ‎sezona 2009/2010‎ > ‎Nejmladší mini‎ > ‎

VELIKONOČNÍ TURNAJ V PRAZE

EASTER EURO BASKET 2010

Easter Euro Basket - Praha

Termín turnaje : 1.4. – 5.4. 2010
Místo turnaje : Výstavní hala PVA Praha Letňany

Ve čtvrtek 1.4.2010 jsme měli sraz na vlakovém nádraží. Trenér Jirka Pimek zapoměl doma maskota a musel ještě pro něj zajet. Stihl to tak tak.
Šťastně jsme nastoupili do vlaku směr Brno. Měli jsme štěstí, místa bylo dost a nikdo nemusel stát. Cesta uběhla rychle. Stojíme v Brně na vlakovém nádraží. Na přestup na rychlík do Prahy jsme měli dost času. Cestu rychlíkem jsme zvládli bez potíží. Byla velká legrace. Už jsme v Praze, a tak honem na metro.

FOTKY Z KYJOVA DO PRAHY:


1.4.2010 KYJOV - PRAHA


 

Metrem jsme dojeli do Letňan. Pobrali jsme si svoje zavazadla a vydali se hledat ubytování. Ještě že Radim vytiskl mapu a tak to nebylo tak hrozné. Měli jsme pro sebe dvě třídy ( holky, kluci ). Pomalu jsme se vybalovali a trenéři nás šli zaregistrovat. Potom jsme šli na večeři.


JAK JSME BYDLELI:

ZŠ Tupolevova - ubytování


Mladší děti se šli osprchovat a pomalu připravovat ke spánku. Byli ze všeho natolik rozrušení, že vůbec nemohli usnout. Starší kluci hráli aktivity.


CO SE DĚLO VEČER:

AKTIVITY STARŠÍCH KLUKŮV pátek jsme se nasnídali a začali se připravovat na první zápasy. Hala byla asi 10 min. od školy kde jsme bydleli. Hala byla obrovská. Bylo tam celkem 14 hřišť ( 7 za sebou ve dvou řadách ). Bohužel tady bylo málo laviček na sezení a dost zima. Do zápasů jsme šli s odhodláním umístit se na stupních vítězů.A věřte nebo ne dvěma družstvům se to podařilo ( holky 99 , kluci 95 ). Družstvo kluci 98 zůstali těsně pod medailovými pozicemi. Kluci 99 měli hodně silné soupeře, a tak se neumístili na předních místech.

FOTKY HOLKY 99 a mladší:


HOLKY 99

HOLKY 99


HOLKY 99

HOLKY 99

HOLKY 99

HOLKY 99


FOTKY KLUCI 99 a mladší:

KLUCI 99


FOTKY KLUCI 98:

KLUCI 98


FOTKY KLUCI 95:

KLUCI 95


V pátek večer bylo slavnostní zahájení turnaje. Byla tu i Česká televize. Reportáž bylo možno zhlédnout v pořadu Basketmánie. Můžete se podívat na netu.

ZAHÁJENÍ TURNAJE:

ZAHÁJENÍ TURNAJE


Družstva kluků se ve volném čase vydala na malou procházku Prahou. Holky to štěstí neměly a tak se dostaly pouze do nedalekého Tesca.

PROCHÁZKA PRAHOU KLUCI 98 A 95

PROCHÁZKA PRAHOU KLUCI 99


Zahnat děti do spacáků byl nemožný úkol. Když už to vypadalo, že spí. Tak začali chodit jeden za druhým na záchod. Nakonec usnuli. Trenérům nastal čas klidu. Mohli jsme navazovat nová přátelství s trenéry ostatních družstev. Získali jsme zájemce o náš červnový turnaj.

FOTKY Z PLÁNOVÁNÍ STRATEGIE NA DALŠÍ DEN:

VEČERNÍ POSEZENÍ


Turnaj se nám moc líbil a plánujeme se příští rok opět zúčastnit. Doufáme, že to bude s větším počtem hráčů. Každý hráč obdržel na památku tričko s logem turnaje a někteří hráči vyhráli ve střelbě na koš trička s logem MS BASKETBALU ŽEN 2010, které se bude konat v Brně, Karlových Varech a Ostravě. Jako diváci se ho chceme zúčastnit.

FOTKY DRUŽSTEV:

DRUŽSTVA

FOTKY NEZAŘAZENÉ:

FOTKY

Holky odjely v neděli, protože už neměly žádné zápasy. Chtěly být na šlahačku doma. Zbytek výpravy odjížděl v pondělí po obědě. Ve vlaku jsme si všichni pohodlně sedli. Kluci měli ještě spoustu elánu, ale na trenéry už dopadla únava.

CESTA Z PRAHY DO KYJOVA


Easter euro basket 2010

G99 


1. BaK Plzeň
2. Jiskra Kyjov
3. Basket Slovanka 

4. BKM Junior UKF NitraB99
1. BK Kralupy
2. BaO Strojár Malacky
3. Basketbal Mariánské Lázně
4. Black Eagles Rosmalen
5. MBK Karlovka Bratislava
6. BA Sparta Praha
7. Inčukalns
8. Lokomotíva Sereď
9. Jiskra KyjovB98
1. Berliner Basketball Verband e.V.
2. BA Sparta Praha
3. BC Cerak
4. Jiskra Kyjov
5. MBK Karlovka Bratislava
6. Black Eagles Rosmalen
7. BK Žďár n.S.
8. BaO Strojár Malacky B95
1. Eiffel Towers Basketball School
2. Tesla Pardubice
3. Jiskra Kyjov
4. USK Praha
5. Berliner SC
6. Sokol Žižkov
7. Basketbal School Sparta
8. Berliner Basketball Verband e.V.
9. BK Kralupy

                                                    ZDE NAJDETE POŘÍZENÁ   V I D E AComments