Historie‎ > ‎sezona 2009/2010‎ > ‎Minižáci mladší‎ > ‎

Kyjov - JBC Brno - statistika

Statistika jednotlivého hráče je uvedena na této stránce pod textem.

Naším dalším soupeřem, s kterým jsme se setkali takřka poprvé a vůbec jsme ho neznali, bylo mužstvo JBC Brno. Do tohoto dvojutkání jsme šli s jasným cílem a to zvítězit.

Začátek prvního utkání byl ještě trochu nervózní a hra byla vyrovnaná. Ale výbornou obranou po celém hřišti jsme získali spoustu míčů soupeře a rychlými přihrávkami jsme se dostali do bezproblémového zakončení. Po první čtvrtině stav 28:8 pro nás. Ve druhé čtvrtině měla hra podobný ráz a opět dobrou obranou jsme nepustili hráče soupeře přes půlku. Po první polovině utkání bylo jasno o vítězi. Vedli jsme 49:11. Druhá polovina utkání se nesla ve stejném duchu. Zahráli si všichni hráči a z celkového počtu hráčů, tedy z 12 hráčů, si dalo koš 11 hráčů. Tedy skoro všichni se dostali na střeleckou listinu. První zápas jsme vyhráli 92:24. Nejlepší střelci: Líčeník (25b.), Chludil (20b.), Strýček (18b.)…dále viz tabulka.

Do druhého utkání jsme šli s cílem opět zvítězit a dostat méně bodů a dát více bodů v porovnání s prvním utkáním. Úvod druhého utkání podcenili hlavně naši hráči, kteří zbytečně zmatkovali a nestíhali se vracet do obrany, ale také rozhodčí ponechali volnější hru, což vyvolalo menší slovní potyčku mezi brněnskými diváky + trenéry z Brna a námi trenéry z Kyjova. Stav po první čtvrtině byl 16:10 pro nás, ale nebylo nic jisté, protože hráči Brna předváděli v první čtvrtině úplně jiný basketbal než v prvním zápase. Ale druhá čtvrtina utkání nás uklidnila, protože naši hráči dokázali udržet čisté konto a nasázet soupeři 29 bodů. Tedy po polovině bylo na tabuli 45:10 pro nás. Tedy obdoba prvního utkání. Zápas se odehrával opět ve volném tempu a nakonec jsme náskok už jenom zvyšovali. Výsledek, 106:23, byl pro nás dobrý, protože kluci splnili cíl, a to ten dostat méně a dát více bodů. Nejlepší střelci druhého utkání: Líčeník (40b.), Chludil (14b.), Punčochář a Škaloud po 10b.