Historie‎ > ‎sezona 2009/2010‎ > ‎Minižáci mladší‎ > ‎

Kyjov - Kroměříž B

Výsledky a statistiku jednotlivého hráče za obě utkání najdete dole pod textem.

Fotky ze zápasu naleznete ve fotogalerii na hlavní stránce mlaších minižáků.

Tento víkend byl pro nás velmi náročný. V sobotu dvojzápas proti BŠM Brno, který jsme bohužel prohráli, kvůli naší velké absenci, jak jsem uváděl v článku o zápase Kyjov – BŠM Brno. V neděli jsme nastupovali na domácí palubovce, tentokrát, proti odpočatému celku z Kroměříže. Na tento tým jsme mohli narazit v přípravném turnaji v kyjově Tubanak, ale kvůli špatné organizaci jsme se k tomuto utkání nedostavili a zápas jsme prohráli kontumačně. Tedy v neděli 18.10.2009 jsme nastupovali proti úplně neznámému týmu.

Začátek utkání se nám vydařil a hned jsme si vytvořili téměř 10ti bodový náskok, ale naše druhá pětka se ve druhé čtvrtině nestihla ještě pořádně probrat a náskok jsme ztratili. A dokonce jsme polovinu utkání prohrávali o koš 24:26. Ale do 3.čtvrtiny jsme nastoupili velmi sebevědomě,chytrou a rychlou hrou jsme soupeře přehráli a opět vytvořili 12ti bodový náskok, který jsme udrželi a dokonce navýšili a zvítězili jsme 55:37. V tomto utkání na tom bodově byli nejlépe tito hráči: Klimeš (14b.), Robek Jak.(13b.) a Strýček (12b.).

Začátek druhého zápasu nebyl nejlepší a kvůli špatné soustředěnosti našich hráčů jsme během 2 minut prohrávali 0:6. Okamžitě jsme vzali time-out a musel jsem na hráče zvýšit hlas, což dělám velmi nerad. Ale mělo to svůj účinek a během několika minut jsme vedli a 1.čtvrtinu jsme vyhráli 22:11.Obával jsem se, že se bude opakovat 2.čtvrtina z 1 zápasu a náskok ztratíme, ale kluci velmi dobrou obranou náskok udrželi a dokonce zvýšili na 35:20. Druhá polovina se nesla v klidném tempu a do zápasu se podívali i hráči, kteří nedostali takovou příležitost hrát jako ostatní. Zápas jsme i tak vyhráli 62:42 a celkem máme v tabulce po tomto poloúspěšném víkendu na kontě 3 výhry a 3 prohry. V tomto zápase se bodově nejlépe prosadili Strýček (16b.), Škaloud (12b.) a Punčochář (8b.).