Historie‎ > ‎sezona 2009/2010‎ > ‎Muži‎ > ‎Novinky muži‎ > ‎

Zápasy v Břeclavi a Kuřimi

přidáno: 8. 11. 2009 22:37, autor: Lukáš Šebesta   [ Aktualizováno 8. 11. 2009 22:39 uživatelem Tomas Cada ]

Sobota: TJ Lokomotiva Břeclav - TJ Jiskra Kyjov  64:58 ( 35:23)

Body: Rajsigl 12, Ingr R. 12, Gróf 11, Čech O. 11, Selucký 6, Mezihorák R. 4, Špaček 2

Nejlepší odehrané utkání  nově se tvořícího družstva mužů TJ Jiskra Kyjov. Po vlažném prvním poločase, kdy hráči Kyjova měli respekt ze soupeře, kulminoval bojovný výkon družstva a ve druhém poločase byli kyjovští více než vyrovnaným soupeřem zatím neporaženému lídru tabulky.

Neděle: BK Husiti Kuřim : TJ Jiskra Kyjov  83 : 64 (37:37)

Body: Rajsigl 20, Čech O. 14, Špaček 9, Selucký 7, Fridrich 6, Gróf 6, Mezihorák R. 2

Po zcela vyrovnaném poločase, nezvládlo družstvo Kyjova , hlavně střelecky, vstup do druhého poločasu. Síla soupeř byla hlavně pod košem, kde se projevila zkušenost a dobrá střelecká muška domácích.