Historie‎ > ‎sezona 2009/2010‎ > ‎U14 Žáci‎ > ‎Novinky U14 2009-2010‎ > ‎

Předehrávka utkání s BA Sparta Praha

přidáno: 21. 2. 2010 1:57, autor: Miloš Machalínek   [ Aktualizováno 21. 2. 2010 1:59 uživatelem Tomas Cada ]
V sobotu 20.2.2010 jsme na předehrávku dalšího kola ligy U14 do Prahy odjížděli s odhodláním BA Spartu potrápit a konečně v Praze zvítězit. Bohužel jsme splnili pouze první část předsevzetí. Především svojí střeleckou impotencí při jasných tutovkách jsme vítězství Spartě prakticky "darovali". Utkání jsme začali nekoncentrovaně a lehce získané míče jsme opět lehce odevzdali soupeři. První půlku jsme sice vyhráli o tři body, ale při alespoň 50% proměnění tutovek by byl zápas již rozhodnut v náš prospěch. Do třetí části jsme vůbec nevstoupili šťastně, během několika minut nám soupeř odskočil a při pokračující nemohoucnosti pod soupeřovým košem jsme do konce utkání již nebyli schopni s tím něco zásadního udělat. Utkání jsme nakonec prohráli 57:69 po čtvrtinách 11:12, 26:23 a 43:52. Nejlepším hráčem byl jednoznačně Kuba Klimeš, který byl i nejlepším střelcem s 22 body. Dále pak pochvalu za výkon zaslouží i David Šuráň, který byl druhý nejlepším střelcem s 13 body.