Historie‎ > ‎sezona 2009/2010‎ > ‎U14 Žáci‎ > ‎Novinky U14 2009-2010‎ > ‎

Přípravný zápas U14

přidáno: 13. 9. 2009 1:13, autor: Miloš Machalínek   [ Aktualizováno 13. 9. 2009 1:13 uživatelem Tomas Cada ]
V sobotu 12.9.2009 sehráli chlapci U 14 (1996 a ml.) další přípravné utkání na kvalifikaci o žákovskou ligu U14. I když jsme na palubovku tradičního soupeře do Kroměříže odjeli jen v 7 hráčích, předvedli naši hoši velmi dobrý výkon. Ještě v průběhu poslední čtvrtiny jsme sahali po vítězství, místy byl rozdíl ve skóre až 12 bodů, nakonec jsme chlapcům ze Slávie Kroměříž podlehli 50:57. S kladů utkání je možné nejvíce vyzvednout dobrou osobní obranu po celém hřišti, kterou jsme hráli skoro celé 3 čtvrtiny, ze záporů pak slabá fyzička při úzké účasti na utkání.V následujících dvou týdnech do kvalifikace, která se hraje ve Zlíně 26. až 27.9.2009, je nutné ještě potrénovat, aby si chlapci osvojili další herní situace.  Nominace na kvalifikace je následující: