Historie‎ > ‎sezona 2009/2010‎ > ‎U14 Žáci‎ > ‎Novinky U14 2009-2010‎ > ‎

U14 7.-8.11.2009 – 50% úspěšnost a zklamání z předvedené hry

přidáno: 8. 11. 2009 10:26, autor: Miloš Machalínek   [ Aktualizováno 8. 11. 2009 11:19 uživatelem Tomas Cada ]

Ve dnech 7. a 8. 11.2009 pokračovala dalšími zápasy basketbalová liga U14. Na palubovku týmů z Vysočiny jsme odjížděli bez svého nejlepšího hráče s předsevzetím uhrát solidní zápasy.

V sobotním utkání s Jindřichovým Hradcem jsme od první minuty vedli a zdálo se, že utkání dovedeme bez větších problémů do vítězného konce. Bohužel opět jsme hráli špatně v obraně, což se projevilo nárůstem osobních chyb našich jednotlivých hráčů. V polovině jsme sice vedli o 21 bodů, ale 2 hráči základní pětky měli 4 osobní chyby. Soupeř vycítil svoji příležitost a první minuty druhé půle začal hrát agresivněji a pomalu snižoval náš náskok až na rozdíl 3 bodů v 5 minutě závěrečné čtvrtiny. Pak se nám však podařila šňůra bodů a nemastné a neslané utkání jsme dotáhli do vítězného konce 90:77. Nejlepším hráčem i střelcem s 38 body byl Lukáš Marhold. Vysoká byla také naše úspěšnost trestných hodů, když z 39 jsme 26 proměnili, což je 66,7%.