Historie‎ > ‎sezona 2010/2011‎ > ‎

MINI TALENT 2011

TERMÍN:  4.6.2011

KDE:  STADION - HALA , KYJOV
          TĚLOCVIČNA ZŠ Dr. Joklíka KYJOV - Sídliště U Vodojemu 1261

KATEGORIE:  NEJMLADŠÍ MINI ( 00 a ml. )
                      ( dívky, chlapci, mix )

STARTOVNÉ:  400,- Kč / družstvo

CENY:  První tři družstva obdrží pohár.

PRAVIDLA: 
Hraje se podle platných pravidel minibasketbalu pro sezónu

 2010/2011. Hrací doba a další podrobnosti budou upřesněna po uzávěrce

přihlášek.
 

Každé družstvo odehraje 4 zápasy.

KONTAKT: Matyášová Kateřina

                 mail: matisskyjov@gmail.com
                 mobil: +420 720 511 845







Kategorie MINI CHLAPCI NEJML:


1.     TJ JISKRA KYJOV

2.     BK TJ SPARTAK UHERSKÝ BROD

3.     BK LOKOMOTIVA PLZEŇ A

4.     BK LOKOMOTIVA PLZEŇ B

5.     BK OPAVA

6.     BK KLATOVY

 

 

Pa 3.6.2011 – Městská hala stadion Kyjov

 

16:00     TJ JISKRA KYJOVBK TJ SPARTAK UH. BROD 

18:00     BK  TJ SPARTAK UH. BRODBK LOKOMOTIVA PLZEŇ B

19:00     TJ JISKRA KYJOVBK LOKOMOTIVA PLZEŇ A

20:00     BK LOKOMOTIVA PLZEŇ ABK LOKOMOTIVA PLZEŇ B

 

 

    So 4.6.2011 – Městská hala stadion Kyjov


9:00     TJ JISKRA KYJOV BK LOKOMOTIVA PLZEŇ B 

10:00    BK LOKOMOTIVA PLZEŇ BBK OPAVA

11:00    BK TJ SPARTAK UH. BRODBK KLATOVY

12:00    TJ JISKRA KYJOVBK OPAVA

13:00    BK TJ SPARTAK UH. BRODBK LOKOMOTIVA PLZEŇ A

14:00    BK LOKOMOTIVA PLZEŇ BBK KLATOVY

15:00    BK  LOKOMOTIVA PLZEŇ ABK OPAVA

16:00    TJ JISKRA KYJOVBK KLATOVY

17:00    BK TJ SPARTAK UH. BRODBK OPAVA

18:00    BK LOKOMOTIVA PLZEŇ ABK KLATOVY

19:00    BK OPAVABK KLATOVY

20:00    SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ – můžeme udělat dříve dle výsledků

 

 

Hrací doba 4 x 6 min.

 

 










Kategorie MINI DÍVKY NEJML:


1.     TJ JISKRA KYJOV

2.     ŽBK LOKOMOTÍVA SEREĎ

3.     TJ SOKOL LANŽHOT

4.     SBŠ OSTRAVA

5.     BASKET OSTRAVA

 

So 4.6.2011 – tělocvična ZŠ Dr. Joklíka Kyjov

 

9:00     TJ JISKRA KYJOVTJ SOKOL LANŽHOT

10:00   ŽBK LOKOMOTÍVA SEREĎSBŠ OSTRAVA

11:00    TJ JISKRA KYJOVBASKET OSTRAVA

12:00    TJ SOKOL LANŽHOTŽBK LOKOMOTÍVA SEREĎ

13:00    SBŠ OSTRAVABASKET OSTRAVA

14:00    TJ JISKRA KYJOVŽBK LOKOMOTÍVA SEREĎ

15:00     TJ SOKOL LANŽHOTSBŠ OSTRAVA

16:00     ŽBK LOKOMOTÍVA SEREĎBASKET OSTRAVA

17:00     TJ JISKRA KYJOVSBŠ OSTRAVA

18:00     TJ SOKOL LANŽHOTBASKET OSTRAVA

19:00     SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ A VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ 

 

Hrací doba 4 x 6 min.

 


ĉ
Kateřina Matyášová,
16. 5. 2011 4:23
ĉ
Kateřina Matyášová,
16. 5. 2011 4:23
Comments