Drama skončilo výhrou Kyjovských žáků U14

přidáno: 7. 11. 2010 10:49, autor: Radim Mezihorák   [ Aktualizováno 25. 2. 2013 12:49 uživatelem Tomas Cada ]

BBK Blansko – Jiskra Kyjov (46:48)

Kyjovští žáci U14 odjeli k dalšímu dvojzápasu do Blanska. První utkání začalo pro Kyjovany velmi těžce a úvod utkání prohrávali o 5 bodů. Druhou čtvrtinu již vyhráli a utkání se vyrovnalo. Po poločase si Kyjovští žáci vytvořili 10-ti bodový náskok, ale na konci utkání začali být bezdůvodně nervózní a utkání se zdramatizovalo. Nakonec Kyjov vyhrál ve vyrovnaném konci o jeden jediný koš.

BBK Blansko – Jiskra Kyjov (59:70)

Druhé utkání začalo pro Kyjov velice dobře. Po rychlých čtyřech koších hostujícího Kyjova začali teprve Blanenští hráči hrát a opět se hra vyrovnala. Vyrovnaná hra byla opět až do konce utkání, i když si Kyjované drželi malý náskok. Kyjov nakonec zvítězil o 11 bodů. ,,Hráči Blanska byli od pohledu jasně vyšší a největší problém jsme měli hlavně pod košem s odstavováním hráčů.“ Dodal po utkání trenér Kyjova Radim Mezihorák. Nejužitečnějším hráčem byl Zdeněk Hanák.