I bez opor jasná výhra starších minižáků

přidáno: 28. 11. 2010 8:47, autor: Radim Mezihorák   [ Aktualizováno 25. 2. 2013 12:49 uživatelem Tomas Cada ]

Kyjov – Brno Žabovřesky (108:13),(85:20)

V sobotu 27. listopadu jsme odjeli k dalšímu dvojzápasu do Brna. Před zápasem jsme byli jasným papírově silnějším týmem. Jenže nemoc našich 4 hráčů nás ohrozila. Ale celek z Brna byl také oslaben absencí několika hráčů a tím jsme se uklidnili. První utkání jsme začali hrát v klidu a naši hráči plnili rozkazy trenéra. V první čtvrtině jsme soupeři nasázeli 24 bodů a dostali jsme pouze jeden koš. Utkání bylo rozhodnuto, protože do druhé čtvrtiny nastoupila naše silnější pětka hráčů, kteří náskok zvýšili o dalších 34 bodů. Nakonec jsme vyhráli s jasným, téměř stobodovým, rozdílem bodů. Druhé utkání se neslo ve stejném duchu. Nejlepšími střelci byli Roman Čada a Filip Chludil. Dodal po zápasech trenér Radim Mezihorák.