Historie‎ > ‎sezona 2010/2011‎ > ‎U16 Kadeti‎ > ‎NOVINKY‎ > ‎

Další dvě vítězství kyjovských kadetů v lize U16

přidáno: 21. 11. 2010 6:53, autor: Miloš Machalínek   [ aktualizováno 22. 11. 2010 6:39 ]

V sobotu 20.11 a v neděli 21.11. pokračovala liga U16, kde tentokrát kyjovští kadeti hostili na domácí palubovce hochy z Jindřichova Hradce a Havlíčkova Brodu. Sobotní utkání proti BK Lions Jindřichův Hradec se od první minuty probíhal v naší režii a skóre utkání narůstalo v náš prospěch. Po první čtvrtině jsme vedli již o 24 bodů a v následujícím průběhu utkání se již do hry vydatně zapojila celá lavička. Utkání jsme pak s přehledem dovedli do vítězného konce. Po čtvrtinách 28:6, 40:14 a 63:24 jsme zvítězili 79:39. V nedělním utkání nás pak čekali chlapci Jiskry Havlíčkův Brod, kteří přijeli jen v 7 hráčích. Od počátku utkání bylo jasné, že soupeř je úplně jiný než ten sobotní a bohužel i naši chlapci na palubovce vypadali jako kdyby dlouho ponocovali. Hráli nesoustředěně, samy sobě pak na palubovce překáželi a ani lavička nebyla schopna dát hře ten správný rytmus. Na konec jsme přece jenom po vydřeném výkonu zvítězili v poměru 68:54 po čtvrtinách 14:12, 36:22 a 54:42.
Další utkání sehrají kyjovští kadeti 4. a 5.12.2010 v Havířově a Karviné. Toto dvojkolo ukáže, jestli kyjovští kadeti mají sílu bojovat o přední pozice v lize U16  skupině B.