Historie‎ > ‎sezona 2010/2011‎ > ‎U18 Junioři‎ > ‎NOVINKY‎ > ‎

100% úspěch kyjovských juniorů v lize U18, skupina B2 o 8. až 11.místo

přidáno: 22. 3. 2011 7:12, autor: Miloš Machalínek

V sobotu 19.3.2011 zahájili kyjovští basketbalový junioři boje v lize U18 ve skupině B2 a 8. až 11.místo. na pořadu bylo dvojutkání s hochy s Valašského Meziříčí. V sobotu se hrálo v kyjovské hale, v neděli 20.3. pak na palubovce soupeře.

V sobotním odpoledním utkání, kdy domácí nastoupili v netradiční sestavě, která byla značně ovlivněna jarními prázdninami i nemocemi, kyjovští mladíci začali soustředěně, nechtěli nic ponechat náhodě. Skóre postupně narůstalo v náš prospěch a i když se nám střelecky až tak nedařilo nakonec jsme zvítězili v poměru 67:43 po čtvrtinách 17:8, 39:13 a 57:27.

V neděli v brzkých ranních hodinách kyjovští hoši odjížděli na odvetný zápas do Valašského Meziříčí, kde byl začátek utkání stanoven na 10:00 hod. Již od první minuty bylo zřejmé, že utkání bude úplně jiné, než to sobotní. V zápase se v plné míře projevil týden a více netrénování některých hráčů, chyběla bojovnost. Naše konečné vítězství se rodilo velmi těžce, domácí nás měli stále na dostřel. V zápase jsme zvítězili po urputném boji 56:39 po částech 13:13, 26:21 a 40:29 a udělali jsme důležitý krok v 8 místu soutěže.

Soutěž dále pokračuje o prvním dubnovém víkendu (2.-3.4.2011), kdy do kyjovské haly zavítají hoši Sokola Hradec Králové a BC Žďár nad Sázavou.