Historie‎ > ‎Sezona 2011/2012‎ > ‎

TUBANAK 2011

Chlapecké kategorie 16.–18.9. 2011   
  
  • mladší minižáci nar. 1.1.2000 a mladší
  • žáci U14             nar. 1.1.1998 a mladší

Konečné pořadí:

žáci U14
  ( nar. 1.1.1998 a mladší )

1. Slávia Kroměříž A
2. Jiskra Kyjov
3. Sokol Hradec Králové 2
4. BK Prostějov
5. MBK Karlovka Bratislava
6. BA Sparta Praha A
7. BSK České Budějovice
8. Slávia Kroměříž B
9. BK Malacky
10. BA Sparta Praha B


Výsledky utkání


mladší minižáci ( nar. 1.1.2000 a mladší )


1. MBK Karlovka Bratislava
2. BSK České Budějovice
3. Slávia Kroměříž
4. BA Sparta Praha
5. Jiskra Kyjov
Dívčí kategorie 9.–11.9. 2011
  • starší minidívky nar.1.1. 1999 a mladší
  • žákyně U15       nar.1.1. 1997 a mladší


Přihlášená družstva:
  • žákyně U15  (nar.1.1. 1997 a mladší)
  • 1.  Jiskra Kyjov "A"
    2.  TJ OP Prostějov
    3.  AŠK ŽBK Lokomotíva Sereď
    4.  BSK České Budějovice
    5.  BK DE Prosek
    6.  BA Sparta Praha
    7.  BK Studánka Pardubice "98"
    8.  TJ Jiskra Havlíčkův Brod
    9.  BK ZŠ Zvolen
    10. BK Levharti Chomutov
    11. TYDAM Košice  (dříve DANNAX Košice)
    12. Frisco Brno "A"
    13. BK Studánka Pardubice "97"
    14. Frisco Brno "B"
     
    SKUPINA  A           SKUPINA  B              SKUPINA  C
    A1 Kyjov "A"         B1 Prostějov            C1 Sparta
    A2 Zvolen             B2 Sereď                 C2 Košice
    A3 Chomutov        B3 Prosek                C3 Frisco "A"
    A4 Frisco "B"         B4 Pardubice "97"    C4 Pardubice "98"
    A5 Budějovice                                     C5 Havlíčkův Brod
     
     

  • starší minidívky  (nar.1.1. 1999 a mladší)    
  •  
  • 1. Jiskra Kyjov
    2. TJ OP Prostějov
    3. Sokol Lanžhot
    4. MBK Stará Turá
    5. BK Frýdek-Místek
    6. Frisco Brno
    Bude se hrát každý s každým (5 zápasů každý tým)




    ĉ
    Tomas Cada,
    8. 5. 2011 10:50
    ĉ
    Tomas Cada,
    8. 5. 2011 10:50
    ĉ
    Tomas Cada,
    8. 5. 2011 10:50
    ĉ
    Tomas Cada,
    8. 5. 2011 10:50
    Comments