Historie‎ > ‎Sezona 2011/2012‎ > ‎TUBANAK 2011‎ > ‎

Rozlosování a výsledky dívky

Konečné umístění

  1. TJ OP Prostějov
  2. Frisco Brno A
  3. Jiskra Kyjov
  4. Lokomotíva Sereď
  5. BK Chomutov
  6. TYDAM Košice
  7. BA Sparta Praha
  8. BK Prosek
  9. BK ZŠ Zvolen
  10. Pardubice 98
  11. Pardubice 97
  12. Frisco Brno B
  13. Havlíčkův Brod
  14. České Budějovice
    Výsledky


HALA MĚSTSKÝ STADION KYJOV

PÁTEK 9.9.2011

sk. A 14:30 Jiskra KyjovFrisco Brno "B"     47:26

sk. B 15:45 AŠK ŽBK Lokomotiva SereďBK Studánka Pardubice "97"  56:41

sk. C 17:00 TYDAM KošiceTJ Jiskra Havlíčkův Brod 29:66

sk. B 18:15 TJ OP ProstějovBK DE Prosek 58:21

sk. A 19:30 Jiskra KyjovBSK České Budějovice 89:12

SOBOTA 10.9.2011

sk.C 08:30 BA Sparta PrahaTJ Jiskra Havlíčkův Brod 47:26

sk.B 09:45 AŠK ŽBK Lokomotiva Sereď BK DE Prosek 48:28

sk.A 11:00 Jiskra KyjovBK ZŠ Zvolen 36:28

sk.A 12:15 BK Levharti Chomutov BSK České Budějovice 62:12

           13:30

sk.B 14:45 TJ OP ProstějovAŠK ŽBK Lokomotiva Sereď 43:26

sk.C 16:00 TYDAM Košice – Frisco Brno "A" 36:31

sk.A 17:15 Jiskra KyjovBK Levharti Chomutov 42:37 PP

o 7-9místo       18:30 B3 – C3 BK DE Prosek - BA Sparta Praha 20:53

o 1-3 místo      19:45 B1 – C1 TJ OP Prostějov - Frisco Brno ''A'' 45:35

NEDĚLE 11.9.2011

o 4-6 místo       08:30 A2 – C2 BK Levharti Chomutov - TYDAM Košice 48:25

o 1-3 místo       09:45 A1 – C1 Jiskra Kyjov - Frisco Brno ''A'' 35:43

o 13-14 místo   11:00 A5 – C5 České Budějovice - Havlíčkův Brod 22:48

o 4-6 místo       12:15 A2 - B2 BK Levharti Chomutov - Lokomotíva Sereď 27:39

o 1-3 místo       13:30 A1 – B1 Jiskra Kyjov - TJ OP Prostějov 57:56

V 15 hodin slavnostní vyhlášení výsledků


HALA GYMNÁZIUM KYJOV

PÁTEK 9.9.2011

sk. C 14:30 TJ Jiskra Havlíčkův BrodFrisco Brno "A" 17:65

sk. C 15:45 BA Sparta PrahaBK Studánka Pardubice "98" 47:24

sk. A 17:00 BK Levharti ChomutovFrisco Brno "B" 54:20

sk. C 18:15 BA Sparta PrahaFrisco Brno "A" 28:45

sk. C 19:30 TYDAM KošiceBK Studánka Pardubice "98" 46:32

SOBOTA 10.9.2011

sk.A 08:30 Frisco Brno "B"BSK České Budějovice 73:24

sk.C 09:45 Frisco Brno "A" BK Studánka Pardubice "98" 67:33

sk.B 11:00 TJ OP ProstějovBK Studánka Pardubice "97" 59:33

sk.C 12:15 BA Sparta PrahaTYDAM Košice 38:30

sk.C 13:30 BK Studánka Pardubice "98" TJ Jiskra Havlíčkův Brod 46:37

sk.B 14:45 BK DE ProsekBK Studánka Pardubice "97" 35:30

          16:00

sk.A 17:15 BK ZŠ ZvolenFrisco Brno "B" 39:31

o 10-12 místo       18:30    B4 – C4 Pardubice ''97'' - Pardubice ''98'' 52:63

o 4-6 místo           19:45   B2 – C2 Lokomotíva Sereď - TYDAM Košice 66:36

NEDĚLE 11.9.2011

o 10-12 místo       08:30   A4 – C4 Frisco Brno ''B'' - Pardubice ''98'' 34:41

o 7-9 místo          09:45    A3– C3  ZŠ Zvolen - BA Sparta Praha 33:41

o 10-12 místo      11:00    A4 – B4 Frisco Brno ''B'' - Pardubice ''97'' 27:70

o 7-9 místo          12:15    A3 – B3 ZŠ Zvolen - BK DE Prosek 32:37

V 15 hodin slavnostní vyhlášení výsledků na hale městkého stadionu!!!


HALA SOU SKLÁRNY KYJOV

PÁTEK 9.9.2011

sk. A  15:45 BSK České BudějoviceBK ZŠ Zvolen 7:72

             17:00

sk. C 19:30 BK Levharti ChomutovBK ZŠ Zvolen 48:12



SOBOTA 10.9.2011

starší MINI 08:30 Jiskra Kyjov – Sokol Lanžhot

starší MINI 09:45 TJ OP Prostějov – MBK Stará Turá

starší MINI 11:00 Frisco Brno – BK Frýdek-Místek

starší MINI 12:15 Sokol Lanžhot – TJ OP Prostějov

starší MINI 13:30 Jiskra Kyjov – Frisco Brno

starší MINI 14:45 BK Frýdek-Místek – MBK Stará Turá

starší MINI 16:00 Jiskra Kyjov – TJ OP Prostějov

starší MINI 17:15 Sokol Lanžhot – BK Frýdek-Místek

starší MINI 18:30 Frisco Brno – MBK Stará Turá

NEDĚLE 11.9.2011

starší MINI 08:30 BK Frýdek-Místek – TJ OP Prostějov

starší MINI 09:45 Sokol Lanžhot – Frisco Brno

starší MINI 11:00 Jiskra Kyjov – MBK Stará Turá

starší MINI 12:15 Frisco Brno – TJ OP Prostějov

starší MINI 13:30 Jiskra Kyjov – BK Frýdek-Místek

starší MINI 14:45 Sokol Lanžhot– MBK Stará Turá


V 16 hodin slavnostní vyhlášení výsledků


Comments