Historie‎ > ‎Sezona 2011/2012‎ > ‎Žákyně mladší‎ > ‎

Rozpis zápasů festival

Rozlosování Finále festivalu minibasketu kategorie U-13  dívky -  Frýdek - Místek 








SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D


Frýdek Místek Ostrava A HB Basket UP Olomouc


Strakonice Litoměřice Trutnov-Josefov Slovanka


Kyjov Studánka B Ostrava B Valosun








Pátek 11. května
číslo zápasu





1 11:00 skupina A hala 1 Kyjov - Frýdek Místek
2 11:00 skupina C hala 2 Ostrava B - HB Basket
3 12:45 skupina B hala 1 Studánka B - Ostrava A
4 12:45 skupina D hala 2 Valosun - UP Olomouc
5 14:30 skupina A hala 1 Strakonice - Kyjov
6 14:30 skupina C hala 2 Trutnov-Josefov - Ostrava B
  16:30 slavnostní  zahájení
7 17:15 skupina B hala 1 Litoměřice - Studánka B
8 17:15 skupina D hala 2 Slovanka - Valosun
9 19:00 skupina A hala 1 Frýdek Místek - Strakonice
10 19:00 skupina C hala 2 HB Basket - Trutnov-Josefov







Sobota 12. května







11 8:30 skupina B hala 1 Ostrava A - Litoměřice
12 8:30 skupina D hala 2 UP Olomouc - Slovanka
13 10:15 čtvrtfinále hala 1 1A - 2C
14 10:15 čtvrtfinále hala 2 1C - 2A
15 12:00 čtvrtfinále hala 1 1B - 2D
16 12:00 čtvrtfinále hala 2 1D - 2B
17 13:45 o 9. - 12. místo hala 1 3A - 3C
18 13:45 o 9. - 12. místo hala 2 3B - 3D
19 15:30 semifinále hala 1 vítěz zápasu 14 - vítěz zápasu 16
20 15:30 o 5. - 8. místo hala 2 poražený zápasu 14 - poražený zápasu 16
21 17:15 semifinále hala 1 vítěz zápasu 13 - vítěz zápasu 15
22 17:15 o 5. - 8. místo hala 2 poražený zápasu 13 - poražený zápasu 15
23 19:00 o 9. - 12. místo hala 1 3D - 3A
24 19:00 o 9. - 12. místo hala 2 3C - 3B







Neděle 13. května







25 8:00 o 7. místo hala 2 poražený zápasu 20 - poražený zápasu 22
26 8:15 o 5. místo hala 1 vítěz zápasu 20 - vítěz zápasu 22
27 9:45 o 9. - 12. místo hala 2 3A - 3B
28 10:00 o 3. místo hala 1 poražený zápasu 19 - poražený zápasu 21
29 11:30 o 9. - 12. místo hala 2 3C - 3D
30 11:45 finále hala 1 vítěz zápasu 19 - vítěz zápasu 21
  13:30     slavnostní    vyhlášení
Comments