přidáno: 2. 4. 2013 12:22, autor: Radim Mezihorák

Jiskra Kyjov – Holice 51:44 (19:6, 33:14, 41:29)

Body: Strýček 19, Čada 16, Líčeník 6, Šuráň a Tvarog 4, Prokeš 2

Trojky: Čada 1

I do nedělního utkání jsme šli bez 4 klíčových opor, ale tentokrát na druhé straně stál podstatně menší a mladší tým než v sobotním duelu. Úvod utkání byl takřka decimující a během 5 minut jsme vedli 17:0. Podle skóre jsme vycházeli z velmi dobré obrany a nepodcenili jsme žádný moment ve hře. V dobré obraně jsme pokračovali i ve druhé čtvrtině a celkově jsme dostali za první poločas pouze 14 bodů (pouze 4 koše z hry). Ovšem do druhého poločasu jsme šli s tím, že se ten zápas dohraje sám a nikdo z našich hráčů neudělal pohyb navíc. V útoku jsme začali hrát individuálně a tak se to projevovalo i na skóre, kde se hosté přiblížili jen na 7 bodů. Ale i tak jsme rádi za druhé vítězství v extralize, které nás drží na hezkém 10.místě.