Historie‎ > ‎Sezona 2012/2013‎ > ‎

Vánoční Turnaj Generací 2012Seznam registrovaných ‎‎‎‎‎‎(abecedně podle příjmení)‎‎‎‎‎‎

Výsledné pořadí:

1. G3 Junioří
2. G2 Muži
3. G4 Kadetí
4. G1 Senioří XXIX. ročník turnaje mužů (a žen) v košíkové, Kyjov 26.12. 2012

Místo konání: Hala na stadionu Kyjov 
Den konání: Středa 26.12.2012, začátek 9:00 hod. 

Časový rozvrh: 
Začátek 1. utkání v 9:30 hod., konec turnaje 16-18:00 podle počtu utkání. Ženy hrají po skončení posledního zápasu mužů.

Kategorie a hrací systém: Počet kategorií/generací závisí na počtu přihlášených hráčů/ček. Konečné rozdělení do družstev a rozlosování zápasů bude provedeno před turnajem. 

Kdo se turnaje může účastnit a registrace: Protože jde o turnaj basketbalových generací Kyjova, účastnit se mohou jen hráči/čky, kteří někdy oblékli dres Kyjova. Z organizačních důvodů je registrace možná nejpozději 23.12.2012.

Předpis utkání: Hrací doba je 3 x 10 min. čistého času.
Hraje se dle pravidel basketbalu a soutěžního řádu s úpravou nastoupení hráčů. 
V 1.třetině musí hrát polovina družstva, ve 2. třetině druhá polovina družstva a ve 3. třetině mohou hráči střídat libovolně. 
Pokud má družstvo 8 a více hráčů, může každý hráč hrát maximálně ve dvou třetinách. Pokud má méně hráčů, nemůže v prvních dvou třetinách 
střídat (s výjimkou zranění). 

Dresy:  
Každý hráč bude mít světlý a tmavý dres.

Organizační pokyny: Družstvo, které v daném utkání nehraje, zajistí zápis a časomíru (2 osoby), popřípadě rozhodčího. Každé družstvo musí mít dresy jednotné barvy a každý hráč družstva číslo (hráči nesmí mít stejná čísla). Vedoucí družstev si zajistí hráče, trenéra a dresy. 

Ceny: Budou 

Startovné:  20,- Kč každý hráč turnaje.

Občerstvení: Během turnaje každý ze svých zdrojů, otevřeno bude mít  Góóól bar, po turnaji přejde tradičně sportovní část akce ve společenskou (zajišťuje manažer zábavy, vypadá to na Atlantik). 

Organizace: T.Čada, J.Klimek, L.Šebesta

Dotazy a připomínky posílejte na basket@jiskrakyjov.cz
Comments