Historie‎ > ‎

Sezona 2013/2014

Novinky klubu sezóny 2013/2014

 • Malé ohlédnutí za letošním příměstským táborem
  Přidáno v 20. 9. 2021 23:28, autor: Lukáš Šebesta
 • Sportování od 3.prosince 2020
  ČBF vydala pokyny k vládním opatřením 
  PES 3 zatím nedovoluje restart soutěží

  Chceme, aby se sportovalo, není však reálné z řady důvodů začít trénovat naplno, ale postupně. Nejlépe to vystihují slova R.Mezihoráka: "Půjde spíš o takové setkání a pokecání po 2 měsících a mezitím si osaháme míč.

  Proto:
  - zápasy jsou zatím odloženy na neurčito
  - basketbalová hala i šatny budou k dispozici jen pro tréninky
  - roušky jsou povinné a max. 10 osob (včetně trenéra) v hale, trenéři rozhodnou o vhodnosti tréninku a určí hráče v případě většího počtu
  - je nutné dodržovat pokyny správců aby bylo možné zajistit provoz i ostatních sportů na stadioně a zároveň dodržovat nařízená omezení
  Přidáno v 2. 12. 2020 7:06, autor: Tomas Cada
 • Sportování od 5. října 2020

  Vláda České republiky od pondělí 5. října 2020 zavádí nouzový stav. V souvislosti s tím dochází k úpravě podmínek hromadných akcí a shlukování většího počtu lidí. To má přímý dopad také na sportování v České republice.

   

  V oficiálním vyjádření Ministerstva zdravotnictví ČR se sportování týká následující odstavec:

  Omezují se také sportovní akce organizované sportovními svazy tak, že se jich účastní pouze sportovci a nezbytné osoby zabezpečující organizační a technické zázemí včetně rozhodčích a osob zajišťujících zpravodajství v počtu nepřevyšujícím 130 osob v rámci vnitřního i vnějšího sportoviště. Stejné omezení se vztahuje i na přípravu sportovců pro sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy.

   

  Znamená to, že...

   ... basketbalové soutěže a tréninky mohou pokračovat

   ... všechny zápasy musí probíhat bez diváků

   ... k zápasům a tréninkům smí do haly vstoupit jen minimální nutný počet lidí spojený s organizací utkání

   

  Přidáno v 1. 10. 2020 7:51, autor: Lukáš Šebesta
 • Navýšení členských příspěvků na sezónu 2020/21

  VV BOK rozhodl o navýšení členských příspěvků o částku, kterou je oddíl povinen zaplatit ČBF za členství hráče v ČBF (bližší informace lze najít zde a zde).

  Výše ročního příspěvku (podle dosaženého věku v příslušném roce) je stanovena na:
  - děti do 14 let včetně 200,- Kč
  - mládež 15-17 let včetně 300,- Kč
  - dospělí 18 let a více 400,- Kč

  Základní výše příspěvku do basketbalového oddílu zůstává stejná. Trenéři/organizační pracovníci oznámí celkovou výši příspěvků pro hráče/ky svých týmů.

  předseda VV BOK Kyjov

  T.Čada
  Přidáno v 26. 8. 2020 6:01, autor: Tomas Cada
 • Informace ke koronaviru
  Aktualizováno 25.5.2020
  Zrušení některých omezení  Aktualizováno 8.5.2020
  Tréninky začínají od 11.5.2020 s omezením


  Aktualizováno 12.3.2020 19:45
  ČBF přerušuje veškeré soutěže.
  Městský úřad uzavírá basketbalovou halu od pátku 13.3. 6:00.

  Tímto se ruší veškeré tréninky i zápasy v hale do odvolání.
  Aktualizováno 12.3.2020
  ČBF vydala zákaz vstupu na všechna utkání.

  Vchod pro diváky do basketbalové haly bude proto uzamčen v době zápasů. Tímto prosíme naše fanoušky a příznivce o trpělivost a nabízíme možnost sledovat všechny zápasy přes webovou kameru.  10.3.2020
  Česká basketbalová federace (ČBF) aktuálně řeší dopad bezpečnostních opatření státu na veškeré basketbalové soutěže a související aktivity.

  Zatím nepřišly žádné upřesňující informace či doporučení, proto rozvrhy tréninků i rozpisy zápasů zůstávají beze změn.

  Prosíme všechny, aby sledovali aktuální informace na tomto místě.

  T.Čada
  předseda klubu


  Přidáno v 24. 5. 2020 22:44, autor: Tomas Cada
 • PLES NA "TŘETÍ"
  Je tady něco nového! Po čtyřech ročnících basketbalového plesu jsme se rozhodli uspořádat PLES NA "TŘETÍ", který se uskuteční 6.3.2020 pod záštitou tří organizací - basketbalového oddílu Jiskra Kyjov, Domu dětí a mládeže Kyjov a Aerobik centra Kyjov.

  Kdo bude hrát? Celým večerem nás bude provázet velice známá kapela RED SOCKS ORCHESTRA!!! Jsou zvyklý na plný parket takže doufáme, že nás bude co nejvíce. Po této úžasné kapele na nás čeká ještě úžasnější a profesionální DJ KOBE!!!

  Cena vstupenky je 200,- Kč včetně místenky.

  Začátek plesu je ve 20:00.

  Přidáno v 23. 1. 2020 3:10, autor: Lukáš Šebesta
 • Žáci U15 úspěšní v kvalifikaci o ligu

  Tým tvořený převážně hráči ročníku 2005 a 2006 měl velice vydařenou sezónu. Závěr sezony patřil právě těmto klukům, kteří se měli v květnové kvalifikaci porvat o postup mezi 24 nejlepších týmů – tedy do ligy U15. Kvalifikační skupinu tvořila celkem 4 družstva. Domácí Kyjov, Prostějov, Svitavy a Litomyšl. Úvodní utkání kvalifikace se domácím bohužel nepovedlo a s Litomyšlí prohráli těsně dvoubodovým rozdílem. Ve druhém utkání proti Svitavám si již spravili chuť a do utkání se dostala celá dvanáctka hráčů, která si v poklidném tempu došla pro hladké vítězství. O přímém postupu tedy rozhodovalo poslední utkání ve skupině proti Prostějovu. Jelikož 4 Kyjovští hráči odjeli v den tohoto utkání do Anglie, tak jsme hráli v okleštěné sestavě proti soupeři, který měl posily z Kroměříže. Sice jsme podali dobrý výkon, ale utkání nakonec vyhráli hráči Prostějova, kteří nakonec kvalifikační skupinu vyhráli.

  Náš tým skončil na třetím místě a postoupil tak do druhého kola kvalifikace, kde narazil na známý celek BŠM Brno. Jak soupeř tak i našeho družstvo bylo kompletní a proto se fanoušci mohli těšit na dva skvělé zápasy. V sezoně jsme Brno 3x porazili a jednou prohráli. První utkání druhého kola kvalifikace se hrálo v Kyjově. Úvod utkání se nám vůbec nepovedl a Brno rychle vedlo 9:0. Po oddechovém čase Kyjovští žáci chytli dech a tempo hry srovnali. Utkání se neslo ve vyrovnaném duchu až do poslední minuty a nakonec Kyjov vyhrál a do odvetného utkání si tak vezl dvoubodový náskok. V odvetném utkání v Brně jsme začali stejně jako v Kyjově. Brňané velice rychle vedli v úvodu první čtvrtiny 12:4. Po rázném oddechovém čase jsme opět srovnali krok a utkání se neslo ve vyrovnaném tempu. V poslední čtvrtině jsme udělali spoustu ztrát a Brno šlo opět do 10-ti bodového vedení. Do konce zbývali 2 minuty a vše nasvědčovalo tomu, že se budou domácí radovat z postupu. Naši kluci byli zlomení, ale pořád jsme doufali, že se může stát zázrak. Po oddechovém čase jsme ještě dokázali zabrat a po dobré obraně a rychlých koších jsme dokázali zmenšit náskok pouze na 5 bodů. S tím, že máme dva body k dobru ze sobotního klání (celkem tedy o 3 body). Do konce normální hrací doby však zbývalo jen 13 sekund. Postavili jsme aut na našeho nejlepšího trojkaře Adama Zapletala. Ten první ránu, kdy byl úplně sám, minul, ale po doskoku Tomáše Kubáta, to ještě stihl vyhodit zpět na Adama a ten za zvuku sirény snížil na rozdíl dvou bodů. Normální hrací dobu jsme tedy prohráli o dva body, stejně jako v sobotním zápase prohráli o dva body Brňáci. Takže se šlo do prodloužení. Podotýkám, že do toho prodloužení se šlo s takovou euforií, kterou jsem na utkání svého týmu ještě nikdy nezažil. To nás nakoplo tak, že jsme domácí tým v prodloužení takřka k ničemu nepustili a došli si tak pro vítězství.

  Postupujeme tak mezi 24 nejlepších týmů v ČR. Tato soutěž klukům určitě hodně dá a nemyslím si, že budeme patřit mezi úplné outsidery. Pro kluky to bude dobrá motivace a můžou zase porovnat síly s nejlepšími týmy v republice. Každopádně je to dobrá příprava do dorosteneckých soutěží.

  Trenér Radim Mezihorák

  Přidáno v 20. 6. 2019 3:45, autor: Lukáš Šebesta
 • Holky U14 na MČR

  Letošní sezóna 2018/2019 kyjovských dívek U14 ml. žákyň (2005 a ml.) začala hned vítězstvím nad KP Brnem koncem září 2018, které odstartovalo šňůru vítězství nad všemi následujícími družstvy (TJ OP Prostějov, BK Žabiny Brno, Gepardice Rožnov pod Radhoštěm, SKB Tišnov, BK Žabiny Brno B). Neporazitelnost dívek zastavilo až ve druhém kole právě KP Brno skórem 57:46. Díky těmto výsledků dívky postoupily do vyšší třídy - EXTRALIGY. 

  Extraligová jarní část dopadla pro holky nad očekávání dobře a skončily na druhém místě skupiny B za Lvicemi z Hradce Králové. Tím si zajistily postup na Mistrovství České Republiky, kterého se zúčastní 8 nejlepších týmů. 

  Holky čeká čtyřdenní turnaj, který se uskuteční od 25.4.do 28.4. v Hradci Králové. Ve skupině si zahrají se Spartou Praha, Jičínem a Sadskou. Následně budou odehrány zápasy o umístění. 

  Přejeme holkám, ať se jim daří, přivezou placku a dostanou slíbenou odměnu od trenéra...


  Přidáno v 18. 4. 2019 5:12, autor: Lukáš Šebesta
 • MISTŘI!

  Áčko to dokázalo a stalo se celkovým vítězem Jihomoravské ligy mužů. Po vítězství nad Černými Poli (88:61 a 64:55) si zajistilo přímý postup do 2. ligy. 
  Všem fanouškům děkujeme za super atmosféru! 
  Přidáno v 16. 4. 2019 2:07, autor: Lukáš Šebesta
 • Áčko ve finále
  Áčko po sobotním špatném výkonu prohrálo v Brně s týmem Husovic o 7b. Nemělo tudíž zrovna nejrůžovější výchozí pozici do nedělního zápasu. V neděli ovšem "kyjovští borci" předvedli neskutečnou bojovnost a chuť vyhrát. Muži před skvělým domácím publikem vyhráli o 18 b., a tím postoupili do finále Jihomoravské ligy. Finále se hraje na dva zápasy (venku/doma) a vítěz postoupí do 2. ligy. Domácí odveta se odehraje v neděli 14. 4. ve 13:00.

  VIDEO POZVÁNKA:


  Přidáno v 8. 4. 2019 3:14, autor: Lukáš Šebesta
 • 3. ročník basketbalového plesu (1.3.2019)
  Basketbalový oddíl TJ Jiskra Kyjov srdečně zve všechny členy a fanoušky na 3. ročník Basketbalového plesu!
  Termín: 1.3.2019 ve 20:00
  Místo: Dům kultury Kyjov
  Cena vstupenky: 200,- Kč

  Vstupenky si je možné koupit v kanceláři Jiskry Kyjov u Jiřího Klimka, u organizační pracovnice Petry Novákové (tel. 605 279 019) nebo u trenéra Radima Mezihoráka (tel. 774 531 172)

  Program:
  - Ondřej Sládek - mistr ČR v moderní magii a nejleší manipulátor ČR, účastník několika televizních pořadů včetně Československo má talent!
  - Twerkové vystoupení v podání profesionálních tanečnic
  - Tombola
  - Fotokoutek
  - Celým večerem bude provázet hudební skupina LORD
  - A třeba přijede i známá světová skupina LOS HUBERTOS...!!!


  Přidáno v 11. 1. 2019 8:53, autor: Tomas Cada
 • Zemřela členka basketbalové Síně slávy a nejslavnější hráčka Kyjova Helena Jošková
  Členka Síně slávy ČBF Helena Jošková se dostala do reprezentace v roce 1959 a o rok později, ve svých jednadvaceti letech se už podílela na zisku bronzové medaile na ME v Sofii. Se svými 189 centimetry byla v československém týmu první opravdu vysokou pivotkou. V Sokole Dubňany jí objevil cvičitel Karel Křiváček právě díky výšce a poslal do Jiskry Kyjov, odkud se dokázala dostat až do národního výběru. Reprezentační dres oblékala neuvěřitelných 13 let a v počtu startů (270) ji předstihla pouze Hana Zarevúcka. Když v reprezentaci začínala vedle další legendy Dagmar Hubálkové, hrálo se ještě pod širým nebem. I v peruánské Limě na MS 1964, kde naše basketbalistky prohrály z pěti utkání ve finálové skupině jediné se Sovětským svazem a získaly senzační stříbro....

  Více zde

  Bohužel chatrné zdraví už jí nedovolilo přijmout několik pozvání do Kyjova být osobně při vstupu do basketbalové Síně slávy Kyjov.
  Stala se v Kyjově legendou i vzorem pro mnoho našich hráček.

  T.Čada
  předseda Basketbalu Jiskra Kyjov


  Přidáno v 11. 3. 2019 7:47, autor: Tomas Cada
 • Vyhodnocení soutěže Máme rádi basket, vyhlášené k filmu Zlatý podraz

  1. místo

  Kelti Nové Strašecí, velmi vydařené dějové video  (basketbalový míč FIBA Molten s podpisy, dárky z filmu Zlatý podraz)

  SKB Česká Třebová, propracované náborové video (míč FIBA Molten s podpisy, dárky z filmu Zlatý podraz)

  Ženy A Voděrady, vtipné, odvážné video s nadhledem (míč FIBA Molten s podpisy, dárky z filmu Zlatý podraz)

  2. místo

  Petr Duppal, výborná propagace basketbalu, velmi zdařilá kamera a střih (míč FIBA Molten)

  TJ MEZ Mohelnice, zdařilé video, výborná propagace basketbalu (míč FIBA Molten)

  Studánka Pardubice, kombinace vtipných videí (míč FIBA Molten)

  3. místo

  Tygřice Borotín, hezké video z kempu (dárky z filmu Zlatý podraz)

  Radost ze hry Bohdan Hnízdil, nápadité video (dárky z filmu Zlatý podraz)

  YOU basket, vtipné video (dárky z filmu Zlatý podraz)


  Přidáno v 11. 10. 2018 6:24, autor: Tomas Cada
 • BRONZ Z MISTROVSTVÍ ČR U11 mix
  Společný tým chlapců a dívek U11 se z Mistrovství ČR vrátil po třídenním boji s krásným třetím místem (a to z celkového počtu více než 80 družstev z celé ČR). Dětičky bojovaly přesně jako lvi, které má ve znaku reprezentace. 

  Dokonce s velmi těsnou prohrou málem dosáhly až na místo nejvyšší, kdy se celý zápas přetahovaly s vítězem turnaje o výhru v semifinále. Všem v Mostě ukázaly, že základem je držet tým a vzájemnou spoluprací a pílí dojít k úspěchu. Vyzvedávat jednotlivé výkony opravdu nelze.Všichni byli skvělí. 

  Vedením turnaje byla oceněna Sabča jako největší bojovnice a Miss sympatie, Šíma si svým výkonem vydobyl pozici v nejlepší pětce. 

  Velký dík patří rodičům, kteří dětem poskytli zázemí, servis a také byli oceněni, jako nejlepší fanouškovský tým turnaje. A v neposlední řadě dík všem trenérům, kteří děti na tuto příležitost připravili a i když neměli možnost všichni zasednout na turnajovou trenérskou lavičku, drželi pěsti a pomáhali celou dobu, co to šlo. 

  Děkujeme za skvělou reprezentaci VŠEM!!!

  Lucie Dvořáková  zápasy 
  ve skupině: Kyjov - Chomutov 88:15, Kyjov - Sparta 65:42
  čtvrtfinále Kyjov - Roudnice 69:62
  semifinále Kyjov - Pardubice 50:55
  o 3. místo Kyjov - Vysočina 61:50

  Přidáno v 25. 4. 2018 5:30, autor: Tomas Cada
 • U11 jedou na republikové přebory do Mostu
  I našim nejmenším žákům U11 se letos 2018 podařilo uspět v krajské konkurenci a čeká je v dubnu MČR v Mostě, kde se utkají s nejlepšími basketbalovými týmy ČR v kategorii mix. 

  Na tomto úspěchu mají kromě dětí pochopitelně také velkou zásluhu trenéři a to trenérka chlapců - Kateřina Zapletalová, Ondřej Navrátil a trenér dívek Zdeněk Trutman. Držte nám palce.


  Přidáno v 16. 4. 2018 12:53, autor: Tomas Cada
 • Basketbalový ples 9.3.2018

  Přidáno v 23. 1. 2018 1:29, autor: Tomas Cada
 • Úspěch na republikovém finále škol ve streetu 3x3

  V úterý 28. 11. jsme přijeli z republikového finále škol ve streetu 3x3, na kterém jsme za Jihomoravský kraj reprezentovali Kyjovský gympl. Tomu ovšem předcházelo obtížné krajské kolo.

  V krajském kole jsme ve složení Řezník, Čevela, Krist, Novotný a Štangler narazili na 3 soupeře. První 2 týmy jsme s přehledem porazily. Zápas třetí - s Brnem (za ně nastoupil také J. Ruta) byl vyrovnaný, ale naštěstí nám to tam padalo. Mně se podařilo nastřílet asi 7 trojek a kluci ještě také dali pár košů. Navíc jsme dobře bránili, takže jsme nakonec těsně vyhráli a čekal nás výlet do Jindřichova Hradce na republiku.

  Po vstávání cca ve 4:30 a dlouhé cestě vlakem, v sestavě Dominik Řezník, Jan Robek, Filip Čevela, Daniel Krist a Tadeáš Novotný (nakonec nemohl nastoupit - max. 4 hráči v týmu), jsme tedy dorazili do haly Jindřichova Hradce. Neměli jsme vysoké ambice, protože při pohledu na ostatní týmy nám bylo jasné, kdo bude mít problém ubránit pivoty - samozřejmě my. Jenže tento ročník byl postupový na mistrovství světa škol v 3x3, takže každý z nás v duchu toužil po ovládnutí turnaje a příležitosti reprezentovat ČR, gympl a náš klub právě na MS.

  Vstup do turnaje se nám povedl, porazili jsme Lipník nad Bečvou a Strakonice. Následoval zápas s Pardubicemi, který jsme jednoznačně prohráli především kvůli výškové převaze soupeře. Skončili jsme druzí v naší skupině a čekaly nás boje o umístění. V dalším zápase jsme potkali vítěze jiné skupiny - Prostějov, který později celý turnaj vyhrál. Prostějováci byli opět mnohem vyšší i technicky zdatnější, proto jsme zápas nedotáhli do vítězného konce. V zápasech o konečné 5. až 8. jsme porazili Litoměřice a Chomutov a nakonec jsme skončili pátí.

  Během turnaje probíhaly také individuální střelecké soutěže, do kterých každý tým nominoval 2 své zástupce. Ve střelbě šestek jsem bohužel neuspěl, takže zbývalo jen držet palce Honzovi Robkovi, který soutěžil ve střelbě trojek. V úvodním rozstřelu se dostal mezi 3 nejlepší a postoupil do finále, kde nakonec skončil na pěkném druhém místě.

  Rozhodně naše umístění považujeme za super úspěch. Celkově byl pro nás turnaj velkým přínosem. Srovnali jsme naše síly s těmi nejlepšími z ČR, taky jsme poznali třeba rozdíl v posuzování faulů oproti 5x5. Označení „nekontaktní sport“ pro street prostě neplatí. Např. sekery při dvojtaktu a následný let do outu nebo faul tělem ve streetu neexistují, s tím jsme se museli smířit a taky výrazně přitvrdit.

  D. Řezník

  Přidáno v 28. 11. 2017 23:34, autor: Tomas Cada
 • Mladší minižákyně (U12) vybojovaly postup na MČR

  Kyjovské nejmladší basketbalové naděje, mladší minižákyně (U12) pod vedením trenérů Petry Novákové, Jiřího Štěpánka a Zdeňka Poláška završily úspěšně svoje souboje ve finálové skupině krajské soutěže a vybojovaly si postup na Mistrovství České republiky, které se koná od 28.do 30.4.2017 v Hradci Králové. Držte nám tam v konkurenci nejlepších 12 týmů z celé republiky palce !


  Přidáno v 11. 4. 2017 7:06, autor: Lukáš Šebesta
 • 2. místo v lize pro Juniory Kyjova
  GRATULUJEME!!

  Kyjovští Junioří (U19) zvítězili v boji o druhé místo v posledním utkání sezóny 2016/17 v Opavě. Toto basketbalově skvělé utkání bylo vyvrcholením a zároveň vítěznou závěrečnou tečkou společné cesty trenéra Radima Mezihoráka s týmem, kterému se věnoval téměř 10 let od nejmladších kategorií!


  Vícemistři ligy

  Hráči ročníku 1998 a 1999 opět přepisují dějiny kyjovského basketbalu. Od roku 2010, kdy se v Kyjově hraje druhá nejvyšší dorostenecká soutěž, je to nejlepší umístění. Zasloužili se o něj junioři U19, kteří skončili ve finálové skupině na vynikajícím 2. místě. Úplně poslední zápas sezóny byl vítězným soubojem o druhé místo na horké půdě Opavy. 

  Odchovanci Radima Mezihoráka, který hráče vede již 9 rokem, letos v kategorii juniorů odehráli svoji nejlepší sezónu své kariéry. „Kádr na letošní sezónu byl mladý, ale docela zkušený. Téměř všichni hráči zůstali v Kyjově, jen Hubert Prokeš hostoval na několik utkání do extraligového Brna. Mezi hlavní aktéry letošní sezóny můžeme zařadit Romana Čadu, Filipa Chludila, Libora Líčeníka, Huberta Prokeše a Martina Koksu. Ostatní hráči samozřejmě předváděli taky výborné výsledky a uvidíme je v juniorské soutěži také příští sezónu.. Co mě těší nejvíc je fakt, že jsme celou sezónu hráli pouze s kyjovskými  odchovanci“, dodává k sestavě trenér Mezihorák. 

                  Základní skupinou, kterou tvořilo 8 týmů, junioři prošli velice dobře s bilancí 11 výher a 3 prohry. Tým nestačili jen dvakrát na vítěze základní skupiny Opavu  a jednou na Zlín. Postup do finálové skupiny 6ti nejlepších týmů ligy dával příslib kvalitních a divácky velmi atraktivních zápasů. Ve finálové skupině už nebylo lehčího soupeře a dostat se do vítězné dvojice, která hraje kvalifikaci o extraligu, bylo pro Kyjovské hráče hodně pohádkové. Všech 5 domácích utkání však Kyjovští zvládli na jedničku a to především díky šestému hráči na hřišti - fanouškům. K tomu se přidaly 2 výhry na hřištích soupeřů a s bilancí 7:3 se Kyjovští radovali z druhého postupového místa v druhé nejvyšší soutěži. „Fanoušci mohli vidět ve finálové skupině 10 vyrovnaných a velmi divácky atraktivních duelů. Musím říct, že atmosféra v Kyjově byla asi tou nejlepší ze všech našich utkání. Hrát každý zápas před minimálně 200 fanoušky v mládežnické kategorii je úžasné. Prostě jsme si to užívali“, říká trenér Radim Mezihorák.

                  Na závěr jedno překvapení, které nedalo spát především největšímu favoritovi a konečnému vítězi ligy celku GBA Praha. GBA všechny týmy s přehledem porazila o 30 a víc bodů. Jen Kyjov ji v domácím i odvetném duelu dokázal porazit.                

                  I když junioři skončili na postupovém místě, o extraligovou kvalifikaci bojovat nebudou. Hráči ročníku 1999 a mladší  nejsou natolik fyzicky a basketbalově zdatní, aby mohli konkurovat extraligovým týmům. Proto Kyjov o extraligu usilovat nebude a v příštím roce opět uvidíme kyjovské basketbalové juniory v druhé  nejvyšší soutěži.  Přejme jim úspěch a divákům krásné sportovní zážitky.

  Výsledková tabule v Opavě po utkání.
  Zleva: Hubert Prokeš, Jakub Robek, Dominik Řezník, Jan Čech, Tomáš Měsiček, Martin Koksa, Tobiáš Visinger, Libor Líčeník, Filip Chludil, Roman Čada,  chybí zraněný Michal Šuráň a Denis Tvarog


  V tento moment se z Juniorů stávají Muži
  Přidáno v 9. 6. 2017 5:53, autor: Tomas Cada
 • Car team v Kyjově
  Ve čtvrtek 8.12.2016 navštívil Kyjovský basketbal Car team. Jedná se o projekt České basketbalové federace, který vznikl ve spolupráci Komise basketbalu dětí a mládeže a Metodické komise.

  Jeho hlavním cílem je předat trenérům přípravek a minižactva podněty a impulsy k vedení tréninkového procesu. Dvojice trenérů Radka Czudková a Kamil Vajda tak představili Kyjovským trenérům velkou škálu cvičení a her pro děti mezi 9-12 rokem.

  Přesto, že byla většina cvičení spíše atletická a kompenzační, hráči si to velmi užívali. Vřele doporučujeme dalším klubům.


  Přidáno v 15. 12. 2016 5:54, autor: Tomas Cada
Zobrazení příspěvků 1 - 20 z 54 Zobrazit více »