Historie‎ > ‎Sezona 2013/2014‎ > ‎U17 Kadeti‎ > ‎Novinky U17‎ > ‎

Pozvánka na první domácí zápas U17

přidáno: 17. 10. 2013 1:54, autor: Radim Mezihorák   [ aktualizováno 17. 10. 2013 1:55 ]
Přijďte se podívat na první domácí zápas ligového družstva U17:

SOBOTA  19.10.2013

JISKRA KYJOV - BVK HOLICE      17:00

Roztleskávačky LucyTeam podpoří v Kyjově na basketbale nemocného Jakuba Krista

Nadace LucyTeam, která pořádá v letošním roce charitativní turné roztleskávaček, dorazí se svou show v sobotu 19.10. do Kyjova. První domácí zápas U17 a vůbec první zápas mužů druhé ligy v košíkové po padesáti letech tak bude lákat nejen na sportovní svátek, ale i na sličná děvčata, která pomohou nemocnému Jakubu Kristovi.

Roztleskávačky LucyTeam působily v minulé sezóně na hokeji v Olomouci a v Prostějově, letos vyrazily na turné po ČR. Mají za sebou vystoupení v Šumperku, v Přerově a v Kroměříži, před sebou například show na extraligovém ledě Komety Brno a mistrovství světa v hokeji žen, a v sobotu se představí také v Kyjově na basketbale.

“LucyTeam jsem založil před dvěma lety po narození své těžce nemocné dcery Lucie,” říká předseda nadace Vlastimil Blaťák. “Vystupujeme, abychom pomohli šířit naši myšlenku a pomohli ostatním dětem, které to potřebují,” říká. V průběhu letošního turné už roztleskávačky přispěly nemocným dětem částkou přesahující 25 000 korun. Pomoc organizují prostřednictvím dobrovolného vstupného, nebo prodejem malého upomínkového předmětu s logem nadace.

K předání vybrané částky rodině nemocného dítěte dojde přímo na zápase. Jakub Krist trpí dětskou mozkovou obrnou s postižením všech končetin, má těžké psychomotorické postižení a epilepsii. LucyTeam zve příznivce basketbalu i všechny dobré lidi na obě utkání.
Vlastimil Blaťák
předseda LucyTeamu
739 664 567
Comments