Historie‎ > ‎Sezona 2013/2014‎ > ‎U17 Kadeti‎ > ‎Novinky U17‎ > ‎

První zápas play-off neúspěšný

přidáno: 26. 3. 2014 3:36, autor: Radim Mezihorák   [ aktualizováno 26. 3. 2014 3:37 ]

Sokol Hradec Králové 2 - Jiskra Kyjov    68:23  (20:6,31:15,47:21)

Body: Lunda 7, Prokeš 4, Hanák 4, Tvarog 4, Šuráň 2, Konečný 1

Do Hradce Králové jsme odjížděli oslabeni o 2 nejlepší střelce po základní části. Tudíž se dalo počítat s velkým výpraskem. Domácích chyběl rozehrávač Žaba, ovšem velmi dobře ho nahradil Štěpán. První čtvrtina byla pro nás v útoku velkým trápením. Naši hráči měli až velký respekt před Východočechy a bez hlavních opor se prostě nebyly schopni v útoku vyhecovat k ničemu. Tak následovala druhá čtvrtina a třetí a ve čtvrté jsme dali pouhopouhý jeden koš. Ovšem chválím za obranu. V předešlých zápasech jsme od soupeře dostali 2x o 30 bodů, s tím že Hradec nám dal jednou 95 bodů a po druhé 81 bodů. Takže obdržených 68 bodů beru alespoň za malý úspěch. TH byly taky mizivé – 13/3. Dobrý zápas odehrál Lunda, který zaznamenal svoje letošní maximum – 7 bodů a stal se nejlepším střelcem Kyjova.

Slovo závěrem:

„ Zápasy v play-off jsou obrovským bonusem pro náš tým po tak úspěšné sezoně. Bereme to jako zkušenost do příští sezony a na hřišti dostávají všichni hráči velký prostor. Pevně doufám, že do odvetného utkání, které se hraje v Kyjově 5.4. nastoupíme v plné sestavě a rozloučíme se s diváky pohledným basketbalem.“