Historie‎ > ‎Sezona 2014/2015‎ > ‎

Vánoční Turnaj Generací 2014


Vánoční Turnaj Generací 2014 - registrace


XXXI. ročník turnaje mužů v košíkové, Kyjov 26. 12. 2014

Vracíme se všichni do kyjovské haly. Rada starších (tzv. Rakváči) rozhodla o odehrání turnaje jen v Kyjově. Nejstarší generace odehraje jeden delší exhibiční zápas, který bude zařazen mezi turnajové zápasy kolem poledne. 

Novinka! Všichni, kteří se účastní turnaje si budou automaticky a bez odkladu TYKAT! Tohle se nedá zařídit postupně např. přípitkem, protože by hrozilo rozložení některých týmů ještě před zápasem.  

Místo konání: Hala na stadionu Kyjov
Den konání: Pátek 26.12.2014, začátek v 9:00 hod. 

Časový rozvrh: 
Začátek 1. utkání v 9:30 hod., konec 16-18:00, 
Začátek exhibičního utkání 12-13:00 

Kategorie a hrací systém: Počet kategorií/generací závisí na počtu přihlášených hráčů. Konečné rozdělení do družstev a rozlosování zápasů bude provedeno před turnajem. 

Kdo se turnaje může účastnit a registrace: Protože jde o turnaj basketbalových generací Kyjova, účastnit se mohou jen hráči/čky, kteří někdy oblékli dres Kyjova a dosáhli věku 18 let. Z organizačních důvodů je registrace možná nejpozději do 24.12.2014.

Předpis utkání: Hrací doba je 3 x 10 min. čistého času.
Hraje se dle pravidel basketbalu a soutěžního řádu s úpravou nastoupení hráčů. 
V 1.třetině musí hrát polovina družstva, ve 2. třetině druhá polovina družstva a ve 3. třetině mohou hráči střídat libovolně. 
Pokud má družstvo 8 a více hráčů, může každý hráč hrát maximálně ve dvou třetinách. Pokud má méně hráčů, nemůže v prvních dvou třetinách střídat (s výjimkou zranění). 

Dresy:  
Každý hráč bude mít světlý a tmavý dres.

Organizační pokyny: Družstvo, které v daném utkání nehraje, zajistí zápis a časomíru (2 osoby), popřípadě rozhodčího. Každé družstvo musí mít dresy jednotné barvy a každý hráč družstva číslo (hráči nesmí mít stejná čísla). Vedoucí družstev si zajistí hráče, trenéra a dresy. 

Ceny: Budou 

Startovné:  40,- Kč každý hráč turnaje.

Občerstvení: Během turnaje každý ze svých zdrojů, otevřeno bude mít  Góóól bar, po turnaji přejde tradičně sportovní část akce ve společenskou (zajišťuje manažer zábavy, "herna" na Budvarce). 

Organizace: T.Čada, J.Klimek, L.Šebesta

Dotazy a připomínky posílejte na tomas.cada@jiskrakyjov.cz
Comments