Kadeti zatím bez prohry!

přidáno: 12. 10. 2015 15:01, autor: Radim Mezihorák

Jiskra Kyjov – SK UP - BCM Olomouc    88:48 (28:10, 51:18, 67:39)

Body: Robek Jan 28, Krist David 24, Robek Jakub 10, Prokeš 6, Nedvěd 5, Visinger 4, Lecián 4, Řezník 3, Tvarog 2, Čech 2,

Kadeti pokračovali v dalším zápase opět na domácí palubovce a tentokrát měřili síly s tradiční Olomoucí. Olomouc vždy patřila k těm slabším týmům, ale letos mají vyrovnanější tým. Začátek utkání patřil Olomouci, která během několika desítek vteřin vedla 4:0. Prvním košem jsme se ovšem dostali do pohody a tím začala úžasná show domácích kadetů hnaná minimálně 50 diváky. Vycházeli jsme především z dobré obrany. Soupeře jsme takřka k ničemu nepustili. Druhou čtvrtinu jsme odehráli především s mladšími hráči a i ti předvedli dobrou obranu. Skóre v poločase mluví za vše. Ve třetí čtvrtině jsme polevili, ale náskok z první půle jsme udrželi a v poslední periodě ještě dokonce navýšili.

Jiskra Kyjov – Slávia Kroměříž    00:00

Utkání se z nepochopitelného důvodu trenéra hostí neodehrálo. Hlavní důvod, proč nechtělo družstvo Kroměříže hrát, byl nedodržený čas začátku utkání z důvodu dvouhodinového utkání mužů, které předcházelo. Po vyjádření STK budeme informovat o finálním výsledku.

Slovo závěrem …

Dobrá obrana opět zvítězila. Někteří v sobotním klání nastoupili poprvé v ligovém dresu a je dobře, že nešlo poznat, že to je poprvé. Utkání Honzy Robka a Davida Krista si doufám všichni užili a trochu mě mrzí chladný nepochopitelný přístup trenéra Kroměříže, protože jsme si to mohli užít i v neděli.