Historie‎ > ‎Sezona 2016/2017‎ > ‎TUBANAK 2017‎ > ‎

TUBANAK I - rozlosování



Konečné pořadí dívek U15:      Konečné pořadí kluků U15:     
1) SBŠ Ostrava 1) Jiskra Kyjov
2) SK K2 Prostějov 2) BA Sparta Praha
3) Jiskra Kyjov 3) BK Povážská Bystrica
4) BK AŠK Slávia Trnava 4) BCM Olomouc
5) TJ Sokol Lanžhot U17 5) SKB Zlín
6) Basket Poděbrady 6) Sokol Vyšehrad
7) BK Studánka Pardubice
8) BC Vysočina
9) TJ Sokol Lanžhot U15
10) BK Dubňany

SKUPINA A SKUPINA B
KLUCI U15
Jiskra Kyjov BK AŠK Slávia Trnava
Jiskra Kyjov
SBŠ Ostrava SK K2 Prostějov
Sokol Vyšehrad
Basket Poděbrady BC Vysočina
BA Sparta Praha
BK Studánka Pardubice TJ Sokol Lanžhot U17
SKB Zlín
TJ Sokol Lanžhot U15 BK Dubňany
BK Povážská Bystrica



BCM Olomouc

Městská hala Kyjov, pátek 30. 8. 2019
Tělocvična Gymnázium, pátek 30. 8. 2019
čas domácí hosté SKÓRE
čas domácí hosté SKÓRE
12:30 BK AŠK Slávia Trnava BC Vysočina 51:39

12:30 SK K2 Prostějov BK Dubňany 78:14
13:45 Jiskra Kyjov BK Studánka Pardubice 52:22

13:45 SBŠ Ostrava Basket Poděbrady 42:39
15:00 Kluci: BK Povážská Bystrica Kluci: BCM Olomouc 46:45

15:00 Kluci: Jiskra Kyjov Kluci: SKB Zlín 71:22
16:15 TJ Sokol Lanžhot U17 BC Vysočina 32:20

16:15 BK Dubňany BK AŠK Slávia Trnava 16:85
17:30 TJ Sokol Lanžhot U15 Jiskra Kyjov 13:63

17:30 BK Studánka Pardubice SBŠ Ostrava39:44
18:45 Kluci: Jiskra Kyjov Kluci: BK Povážská Bystrica 65:37

18:45 Kluci: Sokol Vyšehrad Kluci: BA Sparta Praha 10:108
20:00 TJ Sokol Lanžhot U15 Basket Poděbrady 14:69

20:00 TJ Sokol Lanžhot U17 SK K2 Prostějov 34:50









Městská hala Kyjov, sobota 31. 8. 2019
Tělocvična Gymnázium, sobota 31. 8. 2019
čas domácí hosté SKÓRE
čas domácí hosté SKÓRE
'9:00 Kluci: BA Sparta Praha Kluci: SKB Zlín 90:25

'9:00 Kluci: Sokol Vyšehrad Kluci: BCM Olomouc 17:51
10:15 BK Studánka Pardubice Basket Poděbrady 26:36

10:15 BC Vysočina BK Dubňany 53:17
11:30 SBŠ Ostrava Jiskra Kyjov 48:41

11:30 BK AŠK Slávia Trnava SK K2 Prostějov 26:42
12:45 Kluci: Jiskra Kyjov Kluci: BCM Olomouc 46:30

12:45 Kluci: BA Sparta Praha Kluci: BK Povážská Bystrica 63:42
14:00 Kluci: Sokol Vyšehrad Kluci: SKB Zlín 41:57

14:00 BK Dubňany TJ Sokol Lanžhot U17 5:66
15:15 Basket Poděbrady Jiskra Kyjov 19:32

15:15 BK Studánka Pardubice TJ Sokol Lanžhot U15 64:40
16:30 SK K2 Prostějov BC Vysočina 46:44

16:30 Kluci: BA Sparta Praha Kluci: Jiskra Kyjov 42:48
17:45 TJ Sokol Lanžhot U17 BK AŠK Slávia Trnava 37:42
17:45 Kluci: BCM Olomouc Kluci: SKB Zlín 59:51
19:00 Kluci: Sokol Vyšehrad Kluci: BK Povážská Bystrica 32:74
19:00 TJ Sokol Lanžhot U15 SBŠ Ostrava 34:81









Městská hala Kyjov, neděle 1. 9. 2019
Tělocvična Gymnázium, neděle 1. 9. 2019
čas domácí hosté SKÓRE
čas domácí hosté SKÓRE
'9:00 o 7. místo Stud.Pardubice Vysočina
41:18
'9:00 o 9. misto Dubňany Lanžhot U15
28:38
10:15 Kluci: Jiskra Kyjov 1. místo Kluci: Sokol Vyšehrad 83:13

10:15 Kluci: BA Sparta Praha Kluci: BCM Olomouc 74.27
11:30  3. místo Jiskra Kyjov Slávia Trnava
49:38

11:30 Kluci: SKB Zlín Kluci: BK Povážská Bystrica 35:61
12:45  1. místo SBŠ Ostrava 2. místo Prostějov
36:33
12:45 o 5. místo Poděbrady Lanžhot U17 38:39
14:15 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ














Comments