Historie‎ > ‎Sezona 2016/2017‎ > ‎TUBANAK 2017‎ > ‎

TUBANAK II - rozlosování



SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D
BK Frýdek Místek SBŠ Ostrava HB Basket Praha OSK Olomouc
MBK Ružomberok Jiskra Kyjov holky MBK Stará Turá BK Studánka Pardubice 07
SK K2 Prostějov BK Studánka Pardubice 08 Loko Krnov KP Brno
Žďár nad Sázavou kluci BC Slaný TJ Sokol Hodonín kluci Jiskra Kyjov kluci


Městská hala Kyjov, pátek 13.9.2019
Tělocvična Gymnázium Kyjov, pátek 13.9.2019
čas domácí hosté skóre
čas domácí hosté skóre
12:45 KP Brno Olomouc 22:62





14:00 Jiskra Kyjov kluci Studánka Pardubice 07            27:52





15:15 MBK Stará Turá Loko Krnov            50:29

15:00 Hodonín kluci HB Basket Praha        4:74
16:30 Jiskra Kyjov holky BC Slaný            44:26

16:15 SBŠ Ostrava Studánka Pardubice 08       34:42
17:45 MBK Ružomberok SK K2 Prostějov            30:25

17:30 Žďár nad Sázavou kluci BK Frýdek Místek       26:37
19:00 OSK Olomouc Studánka Pardubice 07            56:28

18:45 KP Brno Jiskra Kyjov kluci       50:32

Městská hala Kyjov, sobota 14.9.2019
Tělocvična Gymnázium,sobota 14.9.2019
Sklárenská hala,sobota 14.9.2019
čas domácí hosté skóre
čas domácí hosté skóre
čas domácí hosté skóre
9:00 Kyjov holky Pardubice 08     44:35
9:00 Basket Praha Loko Krnov     38:28
9:00 Hodonín kluci Stará Turá 19:68
10:15 Ružomberok Frýdek Místek 60:30
10:15 BC Slaný SBŠ Ostrava     41:39
10:15 OP Prostějov Žďár kluci 40:22
11:30 KP Brno Pardubice 07 48:39
11:30 Kyjov kluci OSK Olomouc 14:70

12:45 Kyjov holky SBŠ Ostrava 31:37
12:45 Stará Turá Basket Praha 30:31
12:45 Hodonín kluci Loko Krnov 15:45
14:00 OP Prostějov Frýdek Místek 40:27
14:00 Ružomberok Žďár kluci

14:00 Pardubice 08 BC Slaný 31:15
15:15 C4 Hodonín kl D4 Kyjov k.

15:15 C3 Krnov D3 Pardub.07


17:00 zápas ŽL kluci U15

16:30 C2 St.Turá D2 KP Brno

16:30 A4 Žďár kluci B4 Ostrava 23:43


17:45 C1 HB Basket D1 Olomouc

17:45 A3 B3
18:45 A2 Prostějov B2 Pardub. 08

19:00 A1Ružomberok B1 Kyjov holky



Městská hala Kyjov, neděle 15.9.2019
Tělocvična Gymnázium Kyjov, neděle 15.9.2019
čas domácí hosté skóre
čas domácí hosté skóre
9:00 o 5.místo Frýdek Míst. Studánka 07


8:30 o 15. místo Žďár- kluci Hodonín- kluci

11:00 zápas ŽL kluci U15

9:45 o 13. místo SBŠ Ostrava Kyjov- kluci

12:45 o 3.místo Ružomberok HB Basket Praha


11:00 o 11. místo Krnov Slaný

14:00 FINÁLE: Kyjov- holky Olomouc


12:15 o 9. místo Prostějov KP Brno

15:30 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
13:30 o 7. místo Studánka 08 Stará Turá



 


Comments