Historie‎ > ‎Sezona 2017/2018‎ > ‎

Muži "B"

Plán zápasů - soutěž OP III muži 2017/2018:
  
podzim 2017 - 1. polovina soutěže:
21.10.  Kyjov "B" - BK Vyškov "B" 87:47 (22:17; 45:25; 72:31)  
TH 35/20 57%; 1x 3; 26 F (Vyškov 27/13 48%; 4x 3; 27 F)
body: Koksa 19; Krist 14; Čevela 13; Rajsigl 9; Robek Jan 7; Čech O./Klimek 5; 
           Robek Jakub/Šebesta 4; Šuráň 3; Grufík/Ingr 2
  4.11.  Kyjov "B" - Sokol Bystřice/Pern. 64:44 (19:19; 29:28; 42:39)  
TH 7/3 73%; 10x 3; 18 F (Bystřice/Pern. 16/7 44%; 5x 3; 9 F)
body: Robek Jan 15; Čevela 13; Rajsigl 10; Koksa/Robek Jiří 8; Čech/Juřena 3;
           Fridrich/Klimek 2; Grufík/Ingr/Pěnčík Š
  5.11.  Kyjov "B" - TJ Třebíč "B" 75:47 (22:14; 44:24; 62:34)   
TH 4/21 50%; 7x 3; 17 F (Třebíč 20/11 55%; 6x 3; 10 F)
body: Čech 15; Robek Jan 10; Juřena 9; Fridrich 8; Ingr/Koksa/Rajsigl/Pěnčík 6;
           Klimek 5; Grufík 4
18.11.  INMEDIAS Mikulov - Kyjov "B" 59:47 (18:12; 34:20; 48:36)   
TH 20/8 40%; 5x 3; 15 F (Mikulov 19/7 37%; 2x 3; 17 F)
body: Ingr 12; Koksa 11; Hanák 7; Juřena/Šebesta 6; Grufík 3; Klimek 2
19.11.  Spartak Hluk - Kyjov "B" 60:76 (2:21; 26:43; 44:54)   
TH 23/19 83%; 5x 3; 18 F (Hluk 25/16 64%; 6x 3; 21 F) 
body: Rajsigl 30; Koksa 13; Ingr 10; Juřena 7; Grufík 6; Hanák/Klimek 4; Šebesta 2
  4.12.  Kyjov "B" - SK Slavičín 89:49 (24:12; 42:23; 69:39)   
TH 22/11 50%; 6x 3; 19 F (Slavičín 19/7 37%; 2x 3; 17 F)
body: Robek Jan 16; Juřena 14; Rajsigl 13; Grufík 12; Klimek 9; Ingr 8; Hanák/Šebesta 6; 
           Fridrich 5

zima 2017/18 - 2. polovina soutěže:
16.12.  BK Vyškov "B" - Kyjov "B" 66:57 (24:9; 33:24; 49:35)      
TH  21/10 48%; 3x 3; 13 F (Vyškov "B" 17/11 65%; 6x 3; 21 F)
body: Juřena/Solanský 16; Grufík/Klimek 11; Čech 3; Šebesta Š
13.1.  TJ Třebíč "B" - Kyjov "B" 83:39 (18:8; 36:25; 63:32)  
TH 16/7 44%; 4x 3; 10 F (Třebíč 9/2 22%; 7x 3; 15 F) 
body: Šuráň 12; Grufík/Šebesta 10; Klimek 4; Čech 3
14.1.  Sokol Bystřice/Pern. - Kyjov "B" 60:78 (14:21; 30:40; 43:58)  
TH  14/8 57%; 6x 3; 11 F (Bystřice/P. 11/7 64%; 3x 3; 12 F)
body: Šebesta 22; Klimek 21; Čech 16; Grufík 10; Šuráň 9
27.1.  Kyjov "B" - Spartak Hluk 45:51 (10:14; 22:23; 38:37)  
TH 15/8 53%; 3x 3; 16 F (Hluk 16/8 50%; 5x 3; 16 F)
body: Krist 15; Čech 14; Čevela 9; Pěnčík 3; Grufík/Klimek 2; Fridrich/Juřena/Šebesta Š
28.1.  Kyjov "B" - INMEDIAS Mikulov 41:62 (14:22; 19:34; 26:46)  
TH 4/1 25%; 6x 3; 15 F (Mikulov 15/6 40%; 0x 3; 13 F) 
body: Krist/Robek Jan 10; Čech 6; Čevela/Pěnčík 4; Juřena 3; Fridrich/Grufík 2
25.2.  SK Slavičín - Kyjov "B" 45:71 (9:23; 21:38; 34:50)  
TH 7/6 86%; 3x 3; 13 F (Slavičín 17/8 47%; 1x 3; 7 F)
body: Juřena 33; Pěnčík 10; Šuráň 9; Robek Jiří 8; Robek Jan 7; Šebesta 4



Bližší informace o OP III. včetně tabulky a všech výsledků naleznete na:



Seznam hráčů nastoupivších v sezóně 2017/2018:
jméno - odehraných zápasů celkem (doma/venku) - body - 6h/6d/% - 3 - F
Čech Ondřej                   8 (5/3) - 65 - 20/11/55 - 4 - 24
Čevela Filip                     4 (4/0) - 39 - 11/7/64 - 2 - 8
Fridrich Roman               5 (5/0) - 17 - 2/1/50 - 0 - 12
Grufík Marek                   11 (6/5) - 62 - 23/18/78 - 0 - 14
Hanák Zdeněk                3 (1/2) - 17 - 6/5/83 - 2 - 6
Ingr Josef                        6 (4/2) - 38 - 9/4/44 - 6 - 5
Juřena David                  9 (5/4) - 91 - 6/3/50 - 10 - 18
Klimek Jiří                       10 (5/5) - 65 - 16/7/44 - 0 - 12
Koksa Martin                   5 (3/2) - 57 - 13/9/69 - 0 - 16
Krist David                       3 (3/0) - 39 - 16/6/38 - 3 - 8
Pěnčík Jakub                   5 (4/1) - 23 - 5/3/60 - 0 - 9
Rajsigl Tomáš                  5 (4/1) - 68 - 16/9/56 - 6 - 13
Robek Jiří                        2 (1/1) - 16 - 0/0/x - 2 - 0
Robek Jakub                   1 (1/0) - 4 - 0/0/x - 0 - 3
Robek Jan                       6 (5/1) - 65 - 8/5/63 - 12 - 7
Solanský Václav              1 (0/1) - 16 - 3/2/67 - 0 - 2
Šebesta Lukáš                9 (3/6) - 54 - 24/10/42 - 8 - 23
Šuráň Michal                   4 (1/3) - 33 - 10/3/30 - 4 - 11

   Konečná tabulka OP III 2017/2018:
1.TJ Třebíč "B"12102896:70022
2.Jiskra Kyjov "B"1275769:67319  +10
3.TJ Spartak Hluk1275762:73619  -10
4.INMEDIAS Mikulov1274/1704:62918
5.BK Vyškov "B"1257693:82617
6.SK Slavičín1248625:72316
7.Sokol Bystřice nad Pern.12210682:84414

Tabulka OP III 2017/2018 po podzimní části:
1. INMEDIAS Mikulov 6 5 1 402:326 11 +12
2. Jiskra Kyjov "B" 6 5 1 438:306 11 -12
3. TJ Třebíč "B" 6 4 2 429:386 10
4. TJ Spartak Hluk 6 3 3 398:368 9
5. BK Vyškov "B" 6 2 4 337:453 8 +10
6. SK Slavičín 6 2 4 333:380 8 -10
7. Sokol Bystřice/Pern. 6 0 6 321:439 6
Ĉ
Jiri Klimek,
18. 5. 2018 1:00
Comments