Historie‎ > ‎Sezona 2018/2019‎ > ‎

Muži "B"

Horní řada: Grufík Marek (9), Šebesta Lukáš (14), Koksa Martin (5), Fridrich Roman (18), Řezník Dominik (4), Solanský Václav (15)
Dolní řada: Ryba Václav (6), Juřena David (10), Kuchař Jakub (8), Šuráň Michal (11), Robek Jan (12), Domanský Danie (13)l, Ingr Josef (17)
Hráčská soupiska Muži "B":
Čada Roman (1/0)
Čech Jan  (5/3)
Čevela Filip "P"  (5/3)
Domanský Daniel "P"  (5/3)
Fridrich Roman  (9/0)
Grufík Marek  (3/3)
Ingr Josef  (4/10)
Juřena David  (11/5)
Klimek Jiří  (7/4)
Koksa Martin "P"  (7/8)
Kuchař Jakub  (3/2)
Pěnčík Jakub  (5/6)
Robek Jakub  (2/3)
Robek Jan  (7/4)
Robek Jiří  (5/0)
Ryba Václav  (10/9)
Řezník Dominik "P"   (6/8)
Severin Mojmír  (0/1)
Solanský Václav  (4/5)
Šebesta Lukáš  (7/6)
Šuráň Michal  (9/8)
(Pozn. čísla v závorce značí počet odehraných utkání - doma/venku)

Trenéři: 
Jiří Klimek
Lukáš Šebesta
Josef Ingr

Organizační pracovník:
Lukáš Šebesta


Konečná tabulka OP II 2018/2019:

1.

BK Velké Meziříčí

22

18

4

1533:1245

40

2.

TJ Třebíč "B"

22

17

5

1556:1169

39

3.

TJ Sokol Podolí

22

16

6

1839:1441

38

4.

Slavia Kroměříž "B"

22

15

7

1608:1340

37

5.

INMEDIAS Mikulov

22

14

8

1426:1367

36

6.

TJ Spartak Hluk

22

12

10

1546:1539

34

7.

Jiskra Kyjov "B"

22

9

13

1389:1452

31

7 b. (3:1)

8.

Sokol Bystřice/Pern.

22

9

13

1334:1450

31

6 b. (2:2)

9.

TJ Znojmo

22

9

13

1400:1399

31

5 b. (1:3)

10.

Sokol Mor. Nová Ves

22

6

16

1338:1607

28

11.

SK Slavičín

22

5

17

1297:1554

27

12.

BK Vyškov "B"

22

2

20

1151:1854

24


Statistika - sezóna 2018/2019:


Zápasy - sezóna 2018/2019:
  
  6.10.  Sokol Bystřice/Pern. - Kyjov "B" 66:55 (17:10 35:31 51:42)  
TH 20/9 45%; 6x 3; 22 F + 1x TCH (Bystřice/Pern. TH 19/12 63%; 6x 3; 22 F)
body: Šebesta L./Šuráň M. 10; Ingr J./Řezník D. 9; Čevela F. 8; Koksa M. 6; Čech J. 2;
           Solanský V. 1; Grufík M./Robek Jak./Ryba V. Š
  7.10.  Sokol Podolí - Kyjov "B" 92:63 (16:17 48:27 72:48)  
TH 19/11 58%; 0x 3; 20 F (Podolí TH 25/11 44%; 11x 3; 19 F)
body: Koksa M. 22; Solanský V. 18; Šuráň M. 7; Šebesta L./Severin M. 5; Robek Jak. 4;
           Klimek J. 2; Ingr J./Ryba V. Š
20.10.  BK Velké Meziříčí - Kyjov "B" 60:54 (13:16 29:25 40:35)
TH 28/14 50%; 2x 3; 16 F (V. Meziříčí TH 7/1 14%; 5x 3; 22 F)
body: Koksa M./Robek Jan 18; Řezník D. 12; Juřena D. 6; 
           Ingr J./Pěnčík J./Ryba V./Šebesta L./Šuráň M. Š
21.10.  TJ Třebíč "B" - Kyjov "B" 65:49 (16:23 35:27 48:32)   
TH 13/9 69%; 4x 3; 23 F + 1x TCH (Třebíč TH 27/8 30%; 1x 3; 14 F)
body: Řezník D. 21; Robek Jan 16; Ingr J./Juřena D. 4; Šebesta L./Šuráň M. 2;
           Koksa M./Pěnčík J./Ryba V. Š
3.11.  Kyjov "B" - Slavia Kroměříž "B" 65:53 (10:15 27:30 46:42)   
TH 24/10 42%; 3x 3; 22 F (Kroměříž TH 24/14 58%; 3x 3; 19 F)
body: Domanský D. 15; Šuráň M./Řezník D. 11; Koksa M./Robek Jan 7; Ingr J. 6; Juřena D. 4;
           Ryba V./Šebesta L. 2; Grufík M./Kuchař J./Solanský V. Š
  4.11.  Kyjov "B" - BK Vyškov "B" 85:41 (17:18 35:21 57:34)  
TH 17/10 59%; 11x 3; 17 F (Vyškov TH 24/10 42%; 4x 3; 15 F)
body: Čevela F. 14; Robek Jak. 13; Domanský D./Grufík M. 9; Šuráň M. 8; Klimek J./Robek Jan 7;
           Ingr J./Juřena D. 6; Koksa M. 4; Fridrich R. 2; Ryba V. Š
17.11.  TJ Znojmo - Kyjov "B" 71:73 (16:27 36:37 56:61)
TH 18/9 50%; 8x 3; 21 F (Znojmo TH 28/16 57%; 2x 3; 16 F)
body: Čevela F./Robek Jan 16; Řezník D. 9; Ingr J. 8; Solanský V. 7; Domanský D. 6;
           Pěnčík J. 5; Juřena D. 4; Klimek J. 2; Ryba V. Š
18.11.  INMEDIAS Mikulov - Kyjov "B" 61:56 (19:11 33:25 50:39)   
TH 26/12 46%; 4x 3; 15 F (Mikulov TH 17/7 41%; 2x 3; 20 F)
body: Řezník D. 19; Koksa M. 16; Domanský D. 12; Robek Jan 6; Ryba V. 2; Ingr J. 1; Juřena D. Š
   1.12.  Kyjov "B" - Spartak Hluk 60:64 (12:16 27:32 45:47)
TH 6/4 67%; 2x 3; 22 F (Hluk TH 27/14 52%; 8x 3; 11 F)
body: Robek Jan 15; Šuráň M. 13; Robek Ji. 8; Koksa M./Pěnčík J. 6; Fridrich R. 4;
          Klimek J./Solanský V. 3; Juřena D. 2; Ryba V./Šebesta L. Š
   2.12.  Kyjov "B" - SK Slavičín 77:68 (16:13 42:39 58:48)    
TH 19/11 58%; 4x 3; 16 F (Slavičín TH 20/11 55%; 7x 3; 18 F)
body: Robek Jan 18; Robek Ji. 15; Solanský V. 11; Koksa M. 10; Klimek J./Šuráň M. 6;
          Fridrich R./Šebesta L. 4; Pěnčík J. 3; Juřena D./Ryba V. Š
15.12.  Kyjov "B" - Sokol Moravská Nová Ves 73:72p (18:16 31:34 48:46 63:63)
TH 19/10 53%; 9x 3; 26 F (Mor. Nová Ves TH 32/16 50%; 4x 3; 21 F)
body: Robek Jan 23; Řezník D. 18; Robek Jak. 9; Šebesta L. 7; Čech J. 5; Šuráň M. 4;
          Ingr J. 3; Grufík M./Kuchař J. 2; Fridrich R./Juřena D./Ryba V. Š 
16.12.  Sokol Moravská Nová Ves - Kyjov "B" 83:75 (22:21 43:29 65:59)   
TH 28/22 79%; 5x 3; 18 F (Mor. Nová Ves TH 20/12 60%; 6x 3; 28 F)
body: Řezník D. 28; Šuráň M. 15; Juřena D. 13; Robek Jak. 7; Klimek J. 5; Ryba V. 4;
          Ingr J. 2; Kuchař J. 1  
12.1.  Kyjov "B" - Sokol Podolí 56:72 (17:24 31:48 41:58) 
TH 21/9 43%; 5x 3; 19 F (Podolí TH 21/5 24%; 9x 3; 16 F)
body: Čada R. 14; Robek Jan 9; Šuráň M. 8; Robek Ji. 7; Čevela F. 6;
          Čech J./Domanský D./Fridrich R./Juřena D./Pěnčík J./Ryba V. 2
13.1.  Kyjov "B" - Sokol Bystřice n. Pern. 59:43 (13:6 24:17 42:25)    
TH 14/6 43%; 1x 3; 13 F (Bystřice/Pern. TH 9/4 44%; 5x 3; 16 F)
body: Čevela F. 15; Robek Ji. 12; Robek Jan/Šuráň M. 7; Klimek J./Koksa M. 6; Juřena D. 4;
          Ryba V. 2; Čech J. Š
27.1.  Kyjov "B" - BK Velké Meziříčí 50:68 (23:16 34:29 41:43) 
TH 26/15 58%; 3x 3; 13 F (V. Meziříčí TH 13/7 54%; 5x 3; 20 F)
body: Řezník D. 22; Juřena D. 8; Koksa M./Robek Ji. 5; Fridrich R. 4; 
          Šebesta L. 3; Kuchař J. 2; Klimek J. 1; Čech JŠ
  9.2.  BK Vyškov "B" - Kyjov "B" 66:58 (20:23 38:39 51:46) 
TH 15/5 33%; 5x 3; 17 F (Vyškov TH 13/5 38%; 4x 3; 17 F)
body: Koksa M. 17; Šuráň M. 16; Ingr J. 12; Pěnčík J.7; Čech J./Klimek J./Kucha5 J. 2
10.2.  Slavia Kroměříž "B" - Kyjov "B" 73:49 (23:9 40:17 63:31)   
TH 20/10 50%; 1x 3; 12 F (Kroměříž TH 11/6 55%; 11x 3; 14 F)
body: Pěnčík J.. 18; Šuráň M. 13; Koksa M. 12; Ingr J./Solanský V. 3; Čech J. Š
23.2.  Kyjov "B" - TJ Třebíč "B"  60:49 (12:13 28:24 39:37)
TH 11/7 64%; 5x 3; 19 F (Třebíč TH 9/2 22%; 5x 3; 13 F)
body: Koksa M.21; Řezník D. 13; Čevela F./Solanský V. 7; Juřena D./Šebesta L. 5; Ingr J. 2;
          Čech J./Fridrich R./Klimek J./Ryba V. Š
23.3.  Kyjov "B" - INMEDIAS Mikulov 58:80 (21:22 37:41 47:61)
TH 9/6 67%; 6x 3; 15 F (Mikulov TH 18/8 44%; 4x 3; 11 F)
body: Čevela F. 18; Šuráň M. 12; Řezník D. 11; Domanský D. 6; Juřena D. 3;
          Čech J./Fridrich R./Klimek J./Pěnčík J. 2; Ryba V. Š  
24.3.  Kyjov "B" - TJ Znojmo 78:64 (18:14 34:33 50:48)   
TH 13/7 54%; 11x 3; 21 F (Znojmo TH 23/12 52%; 4x 3; 13 F)
body: Řezník D. 21; Domanský D. 14; Šebesta L. 13; Pěnčík J. 12; Fridrich R./Juřena D. 6;
          Ryba V. 5; Šuráň M. 1
  8.4.  SK Slavičín - Kyjov "B" 60:70 (15:8 35:23 48:42)
TH 24/12 50%; 6x 3; 13 F + 1x TCH (Slavičín TH 15/7 47%; 6x 3; 20 F)
body: Řezník D. 27; Koksa M. 16; Domanský D. 13; Šuráň M. 8; Grufík M. 4; Ryba V. 2; Šebesta L. Š     
  9.4.  Spartak Hluk - Kyjov "B" 81:66 (20:13 41:32 65:55)     
TH 16/7 44%; 7x 3; 18 F (Hluk TH 21/13 62%; 4x 3; 15 F)
body: Řezník D. 29; Pěnčík J. 10; Grufík M./Šuráň M. 8; Čevela F. 7; Ryba V. 4         

Bližší informace o OP II. včetně tabulky a všech výsledků naleznete na:
Ĉ
Jiri Klimek,
26. 4. 2019 7:25
Comments