Historie‎ > ‎Sezona 2019-2020‎ > ‎Tubanak 2020‎ > ‎

Rozhodčí


Městská hala Kyjov, pátek 11. 9. 2020
Tělocvična Gymnázium, pátek 11. 9. 2020
čas domácí hosté ROZHODČÍ
čas domácí hosté ROZHODČÍ
čtvrtek Kyjov "A" Jiskra Kyjov "B"





14:30 HB Basket Praha BC Vysočina Urbánek, Koch
14:30 SK Bruntál SKB Zlín holky Čada, Süss
15:40 BŠ Praha BK Blansko Urbánek, Koch
15:40 Háj ve Slezsku SKB Zlín kluci Čada, Süss
16:50 Jiskra Kyjov kluci SŠB Pardubice Urbánek, Koch
16:50 BCM Olomouc BK Příbor Mikulec, Čada
18:00 Jiskra Kyjov "A" HB Basket Praha Urbánek, Koch
18:00 SKB Zlín holky BŠ Praha Čada, Mikulec
19:10 Jiskra Kyjov "B" BC Vysočina Urbánek, Koch
19:10 BK Blansko SK Bruntál Čada, Mikulec
20:20 Skokani Brno BCM Olomouc Urbánek, Koch













Městská hala Kyjov, sobota 12. 9. 2020
Tělocvična Gymnázium, sobota 12. 9. 2020
čas
hosté ROZHODČÍ
čas domácí hosté ROZHODČÍ
8:30 BK Příbor Skokani Brno Urbánek,Mikulec

8:30 SKB Zlín kluci Jiskra Kyjov kluci Slovák, Koch
9:45 SŠB Pardubice Háj ve Slezsku Mikulec,Urbánek

9:45 BK Blansko SKB Zlín holky Slovák,Trutman
11:00 BC Vysočina Jiskra Kyjov "A Urbánek,Mikulec

11:00 SK Bruntál BŠ Praha Koch, Slovák
12:15 HB Basket Praha Jiskra Kyjov "B" Mikulec,Urbánek

12:15 BK Příbor BCM Olomouc Koch, Trutman
13:30 Jiskra Kyjov kluci Háj ve Slezsku Urbánek,Mikulec

13:30 SKB Zlín kluci SŠB Pardubice Slovák Koch
14:45 VOLNO !!!
14:45 BK Příbor
Skokani Brno
Slovák,Trutman
16:00 A1 holky B2 holky Mikulec,Urbánek

16:00 A3 holky B4 holky Slovák, Koch
17:15 A2 holky B1 holky Urbánek,Mikulec

17:15  VOLNO  VOLNO VOLNO
18:30 A1 kluci B2 kluci Mikulec,Urbánek

18:30 A4 holky B3 holky Trutman, Koch
19:45 A2 kluci B1 kluci Urbánek,Mikulec

19:45 o 5.-7. místo A4 kluci A3 kluci Koch, Trutman


















Městská hala Kyjov, neděle 13. 9. 2020
Tělocvična Gymnázium, neděle 13. 9. 2020
čas domácí hosté ROZHODČÍ
čas domácí hosté ROZHODČÍ
9:00 o 3.místo holky
Mikulec,Urbánek

9:00 o 5.-7.místo A4 kluci B3 kluci Slovák, Koch
10:15 o 3.místo kluci
Urbánek,Mikulec

10:15 o 5. místo holky
Koch, Slovák
11:30 FINÁLE HOLKY
Mikulec,Urbánek

11:30 o 7. místo holky                                             Slovák,Koch                          
12:50 VYHLÁŠENÍ HOLEK


12:45 o 5.-7.místo A3 kluci B3 kluci Koch, Slovák
13:15 FINÁLE KLUCI
Urbánek,Mikulec





14:30 VYHLÁŠENÍ KLUKŮ










STOLEK:

Městská hala Kyjov, pátek 11. 9. 2020
Tělocvična Gymnázium, pátek 11. 9. 2020
čas domácí hosté Zápis / tabule
čas domácí hosté Zápis / tabule
čtvrtek Kyjov "A" Jiskra Kyjov "B"





14:30 HB Basket Praha BC Vysočina Tomajda / Hudy
14:30 SK Bruntál SKB Zlín holky Katka Z. / Petra
15:40 BŠ Praha BK Blansko Tomajda / Hudy
15:40 Háj ve Slezsku SKB Zlín kluci Pája / Míša
16:50 Jiskra Kyjov kluci SŠB Pardubice Katka Z. / Hudy
16:50 BCM Olomouc BK Příbor Pája / Míša
18:00 Jiskra Kyjov "A" HB Basket Praha Katka Z. / Hudy
18:00 SKB Zlín holky BŠ Praha Pája / Míša
19:10 Jiskra Kyjov "B" BC Vysočina Katka Z. / Hudy
19:10 BK Blansko SK Bruntál Pája / Míša
20:20 Skokani Brno BCM Olomouc Katka Z. / Hudy













Městská hala Kyjov, sobota 12. 9. 2020
Tělocvična Gymnázium, sobota 12. 9. 2020
čas
hosté Zápis / tabule
čas domácí hosté Zápis / tabule
8:30 BK Příbor Skokani Brno Katka M./ Katka Z.
8:30 SKB Zlín kluci Jiskra Kyjov kluci Šárka / Vojta
9:45 SŠB Pardubice Háj ve Slezsku Katka M./ Katka Z.
9:45 BK Blansko SKB Zlín holky Šárka / Vojta
11:00 BC Vysočina Kyjov "A" Katka M./ Katka Z.
11:00 SK Bruntál BŠ Praha Šárka / Vojta
12:15 HB Basket Praha Jiskra Kyjov "B" Katka M./ Katka Z.
12:15 BK Příbor BCM Olomouc Šárka / Vojta
13:30 Jiskra Kyjov kluci Háj ve Slezsku Katka M./ Ilča
13:30 SKB Zlín kluci SŠB Pardubice Šárka / Kiko
14:45 VOLNO !!!
14:45  BK Příbor Skokani Brno Šárka / Kiko
16:00 A1 holky B2 holky Iva / Ilča
16:00 A3 holky B4 holky Šárka / Kiko
17:15 A2 holky B1 holky Iva / Ilča
17:15  VOLNO  VOLNO VOLNO
18:30 A1 kluci B2 kluci Iva / Ilča
18:30 A4 holky B3 holky Šárka / Kiko
19:45 A2 kluci B1 kluci Iva / Ilča
19:45 o 5.-7. místo A4 kluci A3 kluci Šárka / Kiko


















Městská hala Kyjov, neděle 13. 9. 2020
Tělocvična Gymnázium, neděle 13. 9. 2020
čas domácí hosté Zápis / tabule
čas domácí hosté Zápis / tabule
9:00 o 3.místo holky
Katka M./ Aneta
9:00 o 5.-7.místo A4 kluci B3 kluci Šárka / Kiko
10:15 o 3.místo kluci
Katka M./ Aneta
10:15 o 5. místo holky
Šárka / Kiko
11:30 FINÁLE HOLKY
Katka M./ Aneta
11:30 o 7. místo holky    (Šárka / Kiko)
12:50 VYHLÁŠENÍ HOLEK


12:45 o 5.-7.místo A3 kluci B3 kluci Šárka / Kiko
13:15 FINÁLE KLUCI
Katka M./ Aneta




14:30 VYHLÁŠENÍ KLUKŮ






ċ
Petra Nováková,
11. 9. 2020 2:09
ċ
Petra Nováková,
11. 9. 2020 2:09
Comments