Historie‎ > ‎Sezona 2019-2020‎ > ‎Tubanak 2020‎ > ‎

Vysledky1


U14 mladší žákyně, POŘADÍ
U17 kadetky, POŘADÍ
1) OSK Olomouc
1) SK K2 Prostějov
2) KP Brno
2) Jiskra Kyjov
3) Jiskra Kyjov
3) Sokol Hradec Králové
4) SK K2 Prostějov
4) Basket Ostrava
5) BC Slaný
5) BK Brandýs nad Labem
6) Sokol Lanžhot
6) BC Vysočina

ALL STAR U14
ALL STAR U17
1. Sára Karásková SK K2 Prostějov
1. Tereza Bosáková Basket Ostrava
2. Klára Jahodóvá Jiskra Kyjov
2. Valentina Jandorová Jiskra Kyjov
3. Aneta Adámková KP Brno
3. Barbora Keliarová BC Vysočina
4. Bára Švigrová Sokol Lanžhot
4. Anna Hvězdová Sokol Hradec Králové
5. Valentina Vargová BC Slaný
5. Barbora Motlíčková BK Brandýs nad Labem







MVP U14
MVP U17
Sofie Kaducová OSK Olomouc
Aneta Kytlicová SK K2 Prostějov









Městská hala Kyjov, pátek 28. 8. 2020
Tělocvična Gymnázium, pátek 28. 8. 2020
čas domácí hosté skóre
čas domácí hosté skóre
14:00 Jiskra Kyjov BK Brandýs nad Labem 72:32

14:00 VOLNO
15:20 Basket Ostrava Sokol Hradec Králové 45:53

15:20 BC Vysočina SK K2 Prostějov 20:42
16:40 KP Brno SK K2 Prostějov 28:23

16:40 OSK Olomouc BC Slaný 61:26
18:00 Jiskra Kyjov Sokol Lanžhot 42:22

18:00 SK K2 Prostějov BK Brandýs nad Labem 45:29
19:20 Sokol Hradec Králové Jiskra Kyjov 45:52

19:20 BC Vysočina Basket Ostrava 43:57









Městská hala Kyjov, sobota 29. 8. 2020
Tělocvična Gymnázium, sobota 29. 8. 2020
čas domácí hosté skóre
čas domácí hosté skóre
9:00 BC Slaný SK K2 Prostějov 25:35

9:00 Sokol Lanžhot KP Brno 23:69
10:20 Jiskra Kyjov OSK Olomouc 33:62

10:20 Sokol Hradec Králové BK Brandýs nad Labem 61:52
11:40 Jiskra Kyjov BC Vysočina 56:35

11:40 Basket Ostrava SK K2 Prostějov 35:67
13:30 Sokol Lanžhot SK K2 Prostějov 17:47

13:30 VOLNO
14:50 Jiskra Kyjov BC Slaný 49:31

14:30 KP Brno OSK Olomouc 33:42
16:10 SK K2 Prostějov Jiskra Kyjov 37:21

16:10 BK Brandýs nad Labem Basket Ostrava 22:43
17:30 BC Vysočina Sokol Hradec Králové 39:47

17:30 OSK Olomouc Sokol Lanžhot 72:18
18:50 SK K2 Prostějov Jiskra Kyjov 31:48

18:50 BC Slaný KP Brno 37:55









Městská hala Kyjov, neděle 30. 8. 2020
Tělocvična Gymnázium, neděle 30. 8. 2020
čas domácí hosté skóre
čas domácí hosté skóre
9:00 KP Brno Jiskra Kyjov 33:22
9:00 BC Vysočina BK Brandýs nad Labem 28:37
10:20 Basket Ostrava Jiskra Kyjov 43:54
10:20 BC Slaný Sokol Lanžhot 50:30
11:40 SK K2 Prostějov Sokol Hradec Králové 48:33

11:40 SK K2 Prostějov OSK Olomouc 23:69
13:30 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ






Comments