Historie‎ > ‎Sezona 2019-2020‎ > ‎Tubanak 2020‎ > ‎

Vysledky2


U15 starší žákyně: umístěníU13 starší MINIžáci: umístění
1. místo: Sokol Hradec Králové1. místo: Válečníci Děčín
2. místo: OSK Olomouc2. místo: SKB Zlín
3. místo: HB Basket Praha 3. místo: BK Vlci Žďár nad Sázavou
4. místo: Jiskra Kyjov 4. místo: Snakes Háj ve Slezsku
5. místo: BA Sparta Praha5. místo: Jiskra Kyjov
6. místo: SK Bruntál 6. místo: BK Skokani Brno
7. místo: SK K2 Prostějov7. místo: BK Tábor
8. místo: TJ Lokomotiva Krnov8. místo: BK Příbor

ALL Star U15 st. žákyně:                                               ALL Star U13 st. minižáci                              
1) Bára Lounová: BA Sparta Praha                                 1) Adam Vlažíček : BK Vlci Žďár nad Sázavou
2) Ema Bláhová: HB Basket Praha                                 2) Marek Hranoš: Snakes Háj ve Slezsku
3) Klára Šumberová: OSK Olomouc                               3) Adam Skoupil: SKB Zlín
4) Pavlína Paurová: Sokol Hradec Králové                     4) Jan Kopecký: Válečníci Děčín
5) Eliška Mořická: Jiskra Kyjov                                        5) Matyáš Soukop: Jiskra Kyjov

MVP Turnaje: Sandra Horáková: Sokol Hradec Králové  MVP Turnaje: Marek Houška: Válečníci Děčín


U15 st. Žákyně sk. A
U15 st. Žákyně sk. B
U13 st. MINIžáci sk. A
U13 st. MINIžáci sk. B
Jiskra Kyjov
Sokol Hradec Králové
Jiskra Kyjov
BK Skokani Brno
BA Sparta Praha
HB Basket Praha
BK Příbor
SKB Zlín
TJ Lokomotiva Krnov
SK Bruntál
Válečníci Děčín
BK Tábor
OSK Olomouc
SK K2 Prostějov
Snakes Háj ve Slezsku
BK Vlci Žďár nad Sázavou

Městská hala Kyjov, pátek 3. 9. 2021
Tělocvična Gymnázium, pátek 3. 9. 2021
čas domácí hosté skóre
čas domácí hosté skóre
15:00 Holky Jiskra Kyjov Holky TJ Lokom. Krnov 34:32
15:00 Kluci Jiskra Kyjov Kl. Snakes Háj ve Slezsku 32:48
16:20 Holky Sparta Praha Holky OSK Olomouc 40:44
16:20 Kluci Skokani Brno Kluci BK Vlci Žďár n/S 25:51
17:40 Holky HB Basket Praha Holky SK K2 Prostějov 62:35
17:40 Kluci BK Tábor Kluci SKB Zlín 17:57
19:00 Holky Sokol Hr. Králové Holky SK Bruntál 63:24
19:00 Kluci Válečníci Děčín Kluci BK Příbor 99:16
20:20 Holky Jiskra Kyjov Holky Sparta Praha 47:44
20:20 Holky TJ Lokom. Krnov Holky OSK Olomouc 46:53









Městská hala Kyjov, sobota 4. 9. 2021
Tělocvična Gymnázium, sobota 4. 9. 2021
čas domácí hosté skóre
čas domácí hosté skóre
8:30 Holky HB Basket Praha Holky SK Bruntál 51:31
8:30 Kluci Skokani Brno Kluci BK Tábor 39:55
9:45 Holky Sokol Hr. Králové Holky SK K2 Prostějov 67:36
9:45 Kluci BK Vlci Žďár n/S Kluci SKB Zlín 43:51
11:00 Kluci Jiskra Kyjov Kluci Válečníci Děčín 22:67
11:00 Kl. Snakes Háj ve Slezsku Kluci BK Příbor 68:18
12:15 Holky Jiskra Kyjov Holky OSK Olomouc 25:45
12:15 Holky Sparta Praha Holky TJ Lokom. Krnov 44:32
13:30 Holky Sokol Hr. Králové Holky HB Basket Praha 60:23
13:30 Holky SK Bruntál Holky SK K2 Prostějov 40:31
14:45 Kluci Skokani Brno Kluci SKB Zlín 19:60
14:45 Kluci BK Tábor Kluci BK Vlci Žďár n/S 11:77
16:00 Kluci Jiskra Kyjov Kluci BK Příbor 42:13

16:00 Kluci Válečníci Děčín Kl. Snakes Háj ve Slezsku 73:25
17:15 Holky o 5.- 8. místo
A3: Sparta Praha

B4: Prostějov

46:34

17:15 Holky o 5.- 8. místo
A3 Loko Krnov

B3 SKBruntál

32:36
18:30 Kluci  o 5. - 8. místo
A3: Kyjov

B4: Tábor

56:20

18:30 Kluci o 5. - 8. místo
A4: Příbor

B3: SKokani Brno

13:49
19:45 Holky semifinále
B1:  Hradec Králové

A2:  Jiskra Kyjov 

58:16

19:45 Holky semifinále
A1:  OSK Olomouc

B2:   HB Basket

51:39









Městská hala Kyjov, neděle 5. 9. 2021
Tělocvična Gymnázium, neděle 5. 9. 2021
čas domácí hosté skóre
čas domácí hosté skóre
9:00 Kluci semifinále
B1: SKB Zlín

A2: Snakes Háj 

47:33

9:00 Kluci semifinále
A1: Válečníci Děčín

B2: BK Vlci Žďár n/S

47:24
10:20 Holky o 5. místo
Bruntál

Sparta Praha

 36:44

10:20 Holky o 7. místo
Loko Krnov

SK K2 Prostějov

25:33
11:40 Holky o 3. místo
Jiskra Kyjov

HB Basket Praha


37:64

11:40 Kluci o 7. místo
Tábor

Příbor

26:15
13:00 Holky FINÁLE
OSK Olomouc

Hradec Králové

30:42

13:00 Kluci o 5. místo
Skokani

Kyjov

46:59
14:20 Kluci FINÁLE
Válečníci Děčín

SKB Zlín

67:37

14:20 Kluci o 3. místo
 Snakes Háj 

BK Vlci Žďár n/S.

39:41
15:40 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ















Comments