Historie‎ > ‎Sezona 2019-2020‎ > ‎Tubanak 2020‎ > ‎

Vysledky2


KONEČNÉ POŘADÍ U14 kluci
KONEČNÉ POŘADÍ U17 kluci
1. BC Vysočina
1. BK Lokomotíva Sereď
2. BK Opava
2. Tygři Brno
3. BSK Modřany Jižní Supi
3. BK Opava „B“
4. SKB Zlín
4. BSK Modřany Jižní Supi
5. Jiskra Kyjov
5. BK Příbor
6. BK Lokomotíva Sereď
6. BK Opava „A“




7. Jiskra Kyjov




8. SKB Zlín




9. SKUP Olomouc



10. Tygři Brno U15











ALL STAR U14 kluci
ALL STAR U17 kluci
'1. Matěj Zapletal Jiskra Kyjov
'1. Martin Bundzel BK Lokomotíva Sereď
2. Adam Vranka BK Lokomotíva Sereď
2. Milan Machala BK Příbor
'3. Kryštof Kalaš BSK Modřany Jižní Supi
'3. Jan Čapek BSK Modřany Jižní Supi
'4. Vojtěch Kašpárek BK Opava '4. Vojtěch Kadaňka BK Opava „B“
'5. Dany Čechmánek SKB Zlín '5. Adam Cíleček Tygři Brno







MVP U14 kluci
MVP U17 kluci
Martin Vraspír BC Vysočina Ondrej Kapustík BK Lokomotíva Sereď








Městská hala Kyjov, pátek 4. 9. 2020Tělocvična Gymnázium, pátek 4. 9. 2020
časdomácíhostéskórečasdomácíhostéskóre
15.45 U17: BK Opava "A" Tygři Brno U15 48:37 14:30 U17: BK Lokomotíva Sereď SK UP Olomouc 116:19
17:00 U17: Tygři Brno SKB Zlín 65:24 15:45 U17: BK Opava „B“ BK Příbor 51:38
18:15 U14: Jiskra Kyjov BK Lokomotíva Sereď 49:35 17:00 U14: BK Opava BC Vysočina 37:43
19:30 U17: Jiskra Kyjov SK UP Olomouc 88:30 18:15 U14: BSK Modřany J. Supi SKB Zlín 60:50
20:45 U17: BK Příbor BK Lokomotíva Sereď 27:61 19:30 U17: BSK Modřany J. Supi Tygři Brno U15 56:34
Městská hala Kyjov, sobota 5. 9. 2020Tělocvična Gymnázium, sobota 5. 9. 2020
časdomácíhostéskórečasdomácíhostéskóre
8:00 BK Lokomotíva Sereď BK Opava 15:56 8:30 SKB Zlín Jiskra Kyjov 45:32
9:15 U17: SKB Zlín BK Opava "A" 24:46 9:45 BC Vysočina BSK Modřany J. Supi 58:57
10:30 Jiskra Kyjov BK Lokomotíva Sereď 43:48 11:00 BK Opava „B“ SK UP Olomouc 75:33
11:45 BK Opava "A" BSK Modřany J. Supi 31:36 12:15 SKB Zlín BK Lokomotíva Sereď 65:27
13:00 Jiskra Kyjov BC Vysočina 17:31 13:30 BSK Modřany J. Supi BK Opava 32:53
14:15 Jiskra Kyjov BK Opava „B“ 50:60 14:45 BK Příbor SK UP Olomouc 59:30
15:30 Tygři Brno BSK Modřany J. Supi 39:23 16:00 SKB Zlín Tygři Brno U15 52:36
16:45 BC Vysočina SKB Zlín 40:25 17:15 BK Lokomotíva Sereď BSK Modřany J. Supi 37:63
18:00 BK Opava Jiskra Kyjov 42:12 18:30 Tygři Brno BK Opava "A" 60:42
19:15 Jiskra Kyjov BK Příbor 43:55 19:45 BSK Modřany J. Supi SKB Zlín 74:27
20:30 BK Opava „B“ BK Lokomotíva Sereď 58:68     
Městská hala Kyjov, neděle 6. 9. 2020Tělocvična Gymnázium, neděle 6. 9. 2020
časdomácíhostéskórečasdomácíhostéskóre
8:30 Jiskra Kyjov BSK Modřany J. Supi 27:45 8:30 BC Vysočina BK Lokomotíva Sereď 52:36
10:00 o 5.místo U17 BK Příbor-BK Opava "A"  10:00 SKB Zlín BK Opava 26:49
11:30 o 3.místo U17 BK Opava "B"-Jižní Supi 59:50 11:30 o 9.místo U17SK UP Olomouc-Tygři U15 
  VYHLÁŠENÍ  VÝSLEDKŮ U14 13:00 o 7.místo U17 Jiskra Kyjov - SKB Zlín 
13:00 FINÁLE U17BK Lok Sereď-Tygři Brno 71:30     
14:45 VYHLÁŠENÍ  VÝSLEDKŮ U17     
         












Comments