Historie‎ > ‎Sezona 2019-2020‎ > ‎

U14 Žáci mladší

Příspěvky 2019/2020

Stejně jako v minulých letech zůstává příspěvek stejný vzhledem k účasti v lize- ve výši 4.100,-Kč za celé období, prosím o jeho zaplacení co nejdříve nejpozději do 10.10.2019


Sobota 21.9.2019    

BŠM Brno: Jiskra Kyjov 
začátek zápasu:   16 hodin
Adresa: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
SRAZ  ve   14:15 u koupaliště  

Předběžná nominace: Duhajský, Bábíček, Čajka, Příkazský, Zelinka, Gruber, Dvořák, Škvára, Jagoš, 

                                    Bochýnek, Zapletal

Riedl - omluven

Auta SOBOTA: Duhajský+2, Bochýnek +3, Gruber, trenér+2, Bábíček+2, trenér Dvořák sólo


Neděle 22.9.2019   

Orli Prostějov - Jiskra Kyjov
 začátek zápasu: 12:00
Adresa: Národní sportovní centrum Prostějov, za Velodromem 7, Prostějov
SRAZ  v  10:00  u koupaliště  

Předběžná nominace: Duhajský, Bábíček, Čajka, Příkazský, Zelinka, Gruber, Dvořák, Škvára, Jagoš

                                    Bochýnek, Zapletal, Riedl


Auta NEDĚLE: Duhajský+2, Gruber,trenér + 2, Bábíček + 2, Škvára + 3, Jagoš sólo




Tréninková skupina U14/U13

U14- Bábíček, Příkazský, Zelinka, Duhajský, Čajka

U13- Balajka, Bochýnek, Dvořák, Gruber, Jagoš, Machálek, Mikeska, Riedl, Škvára, van der Wiejden,

U12 - Karský, Kubík, Lihan, Navrátil, Trávník

Pekaj, Pulpán, Soukop, Šušák, Zapletal




Tréninky 2019/2010
Úterý

18:15 - 19:30

s Radimem

Středa 

17:00 - 18:15

s Daliborem

Pátek 17:00 - 18:15   vždy před utkáním U15s Radimem






Rozpis zápasů ML. ŽÁCI U14, ŽL,

ročník 2019/2020, skupina G

DatumDružstvo domácíchDružstvo hostůSkóre
21.09.2019 16:00SAM BŠM BrnoJiskra Kyjov
22.09.2019 12:00BCM Orli ProstějovJiskra Kyjov
19.10.2019 00:00Jiskra KyjovOlomouc
20.10.2019 00:00Jiskra KyjovBK Snakes Ostrava
02.11.2019 00:00Slavia KroměřížJiskra Kyjov
03.11.2019 00:00Jiskra KyjovSlavia Kroměříž
16.11.2019 00:00Jiskra KyjovBCM Orli Prostějov
17.11.2019 00:00Jiskra KyjovSAM BŠM Brno
14.12.2019 00:00BK Snakes OstravaJiskra Kyjov
15.12.2019 00:00OlomoucJiskra Kyjov

Tabulka ML. ŽÁCI U14, ŽL,
ročník 2019/2020, skupina G

Trenér: Dalibor Pecka ( tel. 720 027 765 ), pecci@centrum.cz

Asistent: František Dvořák

Organizace: Lucie Dvořáková


Comments