Historie‎ > ‎Sezona 2019-2020‎ > ‎

U15 Žákyně starší

TRÉNINK v pátek 20.9.2019 z důvodu turnaje není !!! 


 Přátelské utkání: BK Dubňany – Jiskra Kyjov, úterý 24.9.2019 v Dubňanech v 17:30

 Sraz před koupalištěm v 16:45, návrat kolem 19:30 hodin

  Nominace: Betka, Eliška Bak., Eva R., Zuzka B., Sába, Lilli, Klára J., Míscha F., Nikča

 Auta: trenér (3) + Rakušanová (3)  + Krist (Radka+2),  Klára z domu


 Trénink v úterý 24.9.2019: 18:15 - 19:15 (Matul, Lola, Pája, Vikča, Valentina, Markéta, Eliška M., Aneta a Sára)

 omluveny: Adéla, Lucie, Anička, Soňa

   

 Sobota 28.9.2019: Jiskra Kyjov - BC Havířov, začátek zápasu: 16:00 hodin

 Adresa: Hala Kyjov

 SRAZ NA HALE V SOBOTU V 15:15 hodin

 Neděle 29.9.2019: Jiskra Kyjov - SBŠ Ostrava, začátek zápasu: 9:30 hodin

 Adresa: Hala Kyjov

 SRAZ NA HALE V NEDĚLI V 8:45 hodin

Předběžná nominace:



   SPORTOVNÍ PROHLÍDKA

Každá hráčka nastupující v soutěžích ČBF musí absolvovat lékařskou prohlídku a žádá o vystavení posudku ke způsobilosti ke sportu.

Lékařskou prohlídku může provést i dětský praktický lékař.

Z posudku musí být jasně patrné, že je hráčka způsobilá hrát basketbal, proto musí být na lékařském posudku uveden sport BASKETBAL. Jako hráčka vedená pod ČBF žádáte o lékařskou prohlídku k výkonnostnímu sportu, kterou každá hráčka musí absolvovat pravidelně minimálně jednou za rok.

Pokud jdete si pro posudek poprvé, jedná se o prohlídku VSTUPNÍ a je potřeba před prvním vystavením posudku absolvovat vyšetření na EKG.

Tréninková jednotka hráček U15/U14: Pája, Vikča, Adéla, Valentina, Veronika, Betka, Eliška B., Markéta, Soňa, Lucie, 

Anička Ch.,  Eva R., Zuzka B., Sába, Lilli a případné starší hráčky

Klára J., Eliška M., Míscha F., Aneta P., Sára S., Nikol K. - pondělí v 18:15, úterý v 17:00, středa v 18:15 a pátek v 18:15 v týdnu U14

                                                                                               - pondělí v 18:15, úterý v 17:00, středa v 18:15 a čtvrtek v 17:00 v týdnu U13 


ÚTERÝ

17:00 - 18:15

STŘEDA

18:15 - 19:30

ČTVRTEK

19:30 - 20:45

PÁTEK

18:15 - 19:30


Rozpis zápasů ST. ŽÁKYNĚ U15, ŽL,

ročník 2019/2020, skupina C

DatumDružstvo domácíchDružstvo hostůSkóre
14.09.2019 00:00BC VysočinaJiskra Kyjov
15.09.2019 00:00Sokol H. KrálovéJiskra Kyjov
28.09.2019 00:00Jiskra KyjovBK Havířov
29.09.2019 00:00Jiskra KyjovSBŠ Ostrava
12.10.2019 00:00KP BrnoJiskra Kyjov
13.10.2019 00:00Žabiny BrnoJiskra Kyjov
26.10.2019 00:00K2 ProstějovJiskra Kyjov
27.10.2019 00:00Jiskra KyjovK2 Prostějov
09.11.2019 00:00Jiskra KyjovSokol H. Králové
10.11.2019 00:00Jiskra KyjovBC Vysočina
23.11.2019 00:00SBŠ OstravaJiskra Kyjov
24.11.2019 00:00BK HavířovJiskra Kyjov
07.12.2019 00:00Jiskra KyjovŽabiny Brno
08.12.2019 00:00Jiskra KyjovKP Brno

Tabulka ST. ŽÁKYNĚ U15, ŽL,

ročník 2019/2020, skupina C

tabulka
1.SBŠ Ostrava0000:00
2.BK Žabiny Brno0000:00
3.Sokol Nilfisk Hradec Králové0000:00
4.BK Havířov0000:00
5.Jiskra Kyjov0000:00
6.KP Brno0000:00
7.BC Vysočina0000:00
8.K2 Prostějov0000:00

Trenér:

Jiří Štěpánek, nipac@seznam.cz, mobil: 721 813 811

Organizace a asistentka:

Petra Nováková, petrusenovakova@seznam.cz, mobil: 605 279 019


Comments