TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region


U12 minižákyně mladší

Tréninky

Pondělí - pohybovka 16:00h - 17:30h

ZŠ Komenského - h.tělocvična

Úterý - basket

16:20h - 17:40h Hala

Čtvrtek - basket

15:00h - 16:20h Hala
Pátek - technika s míčem 16:00h - 17:30h ZŠ Komenského - d.tělocvična

Aktuální informace:

Zatím tréninky pouze v úterý a ve čtvrtek na hale!!!

Od 3. 10. 2022 tréninky dle rozvrhu!!!

Turnaj U12 minižákyně mladší

25. 9. 2022 Tygři Brno
Hala Morenda, Vídeňská 9, Brno
Viky, Ady, Sofča, Lentilka, Kája, Issy, Terka, Vaness, Kačka, Stellča, Nelda, Kristýnka, Kamča, Amálka
Omluveny: Linda, Vany 

Odkaz na termíny turnajů:

https://jm.cbf.cz/souteze.html

Tubanak 9. - 11. 9. 2022

https://www.jiskrakyjov.cz/inpage/tubanak-2020-470-696-838-319/

Konečné pořadí - U12 mladší minižákyně
1. místo: BK Blansko
2. místo: BKM Žilina
           3. místo: HB Basket Praha
4. místo: Jiskra Kyjov
   5. místo: OSK Olomouc
      6. místo: SK K2 Prostějov
       7. místo: BA Sparta Praha

Základní informace
Soutěž Trenérka Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska

Oblastní přebor

Alena Altmannová

a.altmannova@gmail.com

tel.: 777 236 459

Jan Čechovský

Michal Vrzal

Alena Altmannová

a.altmannova@gmail.com

tel.: 777 236 459

https://www.cbf.cz

Informační tabule

Zápasy

Novinky

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
Přípravka MIX U10 H U15 K U19 Muži  
Úterý 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
K U13 H U12 K U14/U15 H U17 Muži  
Středa 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10 K U13 H U17 K U19 Muži  
Čtvrtek 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
H U12 H U15 K U14/U15 H U17 Muži + U19  
Pátek 14:50-16:00 16:00-17:10 17:10-18:20 18:20-19:30 19:30-20:45  20:45-22:00
H U15 K U14/U15 K U19 H U17/ Ženy Muži B Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U12  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-17:00
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 Přípravka  
Čtvrtek ZŠ Joklík
14:30-16:00
16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10  
Pátek 14:30-16:00 ZŠ Komenského
16:00-17:30
17:30-18:15 DDM
(jednou za 14. dní)
18:15-19:45
19:45-21:15
H U12 Ženy