TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region


U12 minižákyně mladší

Tréninky

Pondělí - pohybovka 16:00h - 17:30h

ZŠ Komenského - h.tělocvična

Úterý - basket

16:20h - 17:40h Hala

Čtvrtek - basket

15:00h - 16:20h Hala
Pátek - technika s míčem 16:00h - 17:30h ZŠ Komenského - d.tělocvična

Aktuální informace:

Turnaj U12 minižákyně mladší

Žďár nad Sázavou 27. 11. 2022

Tygři Brno - Jiskra Kyjov    10:30h
Vlčata Žďár - Jiskra Kyjov   12:15h

Odkaz na termíny turnajů:

https://jm.cbf.cz/souteze.html

Aktuální tabulka:
POŘADÍ TÝM Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B POSLEDNÍCH 5 ZÁPASŮ
Odkaz - tabulka:

HALLOWEEN trénink 31.10.2022

Základní informace
Soutěž Trenérka Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska

Oblastní přebor

Alena Altmannová

a.altmannova@gmail.com

tel.: 777 236 459

Jan Čechovský

Nikol Pešlová

Alena Altmannová

a.altmannova@gmail.com

tel.: 777 236 459

https://www.cbf.cz

Zápasy
1. kolo
Tygři Brno - Vlčata Žďár 25.09.2022 11:00                 16 : 62
Vlčata Žďár - Jiskra Kyjov 25.09.2022 12:30                 49 : 32
Tygři Brno - Jiskra Kyjov 25.09.2022 14:00                 23 : 38
2. kolo  
Sokol Lanžhot - Jiskra Kyjov 9.10.2022 9:00                     47 : 39
Jiskra Kyjov - SK K2 Prostějov 9.10.2022 11:00                   56 : 26
Sokol Lanžhot - SK K2 Prostějov 9.10.2022 13:00                   57 : 29
3. kolo 
Jiskra Kyjov - Žabiny Brno  22.10.2022 9:00                   35 : 34
Žabiny Brno  - BK Blansko 22.10.2022 10:50                 17 : 76
Jiskra Kyjov - BK Blansko 22.10.2022 12:40                 26 : 76
4. kolo
SKB Tišnov - KP Brno 12.11.2022  7:30                   6 : 122
KP Brno  - Jiskra Kyjov 12.11.2022  9:00                  77 : 28
SKB Tišnov - Jiskra Kyjov 12.11.2022  10:30                13 : 90

Odkazy: 

https://www.jiskrakyjov.cz/inpage/tubanak-2020-470-696-838-319/

Novinky

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
Přípravka MIX U10 H U15 K U19 Muži  
Úterý 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
K U13 H U12 K U14/U15 H U17 Muži  
Středa 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10 K U13 H U17 K U19 Muži  
Čtvrtek 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
H U12 H U15 K U14/U15 H U17 Muži + U19  
Pátek 14:50-16:00 16:00-17:10 17:10-18:20 18:20-19:30 19:30-20:45  20:45-22:00
H U15 K U14/U15 K U19 H U17/ Ženy Muži B Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U12  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-17:00
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 Přípravka  
Čtvrtek ZŠ Joklík
14:30-16:00
16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10  
Pátek 14:30-16:00 ZŠ Komenského
16:00-17:30
17:30-18:15 DDM
(jednou za 14. dní)
18:15-19:45
19:45-21:15
H U12 Ženy