TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U15 žákyně starší

Tréninkové schéma
Pondělí

Přihrávky

17:30 - 19:00
Čtvrtek Kondiční trénink
16:20 - 17:40
Pátek Herní systémy
14:50 - 16:00
Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska

Nadregionální liga

Jiří Robek

JRobek@seznam.cz

725 773 963

Petra Nováková

petrusenovakova@seznam.cz

605 279 019

Petra Nováková

petrusenovakova@seznam.cz

605 279 019

https://cz.basketball

Informační tabule
Sobota 3. 12. 2022

Basketbal Dubňany - Jiskra Kyjov

Adresa: SC Želva Dubňany

začátek: 15:00 a 17:00 hodin

Sraz u horní brány 13:55 !!! 

s sebou MODRÉ dresy !!!
Předběžná nominace: všichni co můžou hrát
Auta:
TABULKA POŘADÍ - SKUPINA D
Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 BK Blansko 8 8 0 564 296 16
2 SKB Tišnov 8 8 0 528 282 16
3 Jiskra Kyjov 8 4 4 475 436 12
4 BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 8 4 4 373 458 12
5 Basketbal Dubňany 6 4 2 318 325 10
6 Žabiny Brno B 6 2 4 244 304 8
7 BK Vyškov 8 0 8 301 490 8
8 BK Blansko "B" 8 0 8 304 516 8
ZÁPASY - SKUPINA
Kolo Domácí / hosté Datum a čas Místo Skóre
1. kolo
BK Blansko
TJ Jiskra Kyjov
1. 10. 2022
15:00
Sportovní hala Údolní 8
72
47
1. kolo
BK Blansko
TJ Jiskra Kyjov
1. 10. 2022
17:00
Sportovní hala Údolní 8
68
61
2. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK Blansko "B"
15. 10. 2022
11:00
Hala TJ Jiskra
59
30
2. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK Blansko "B"
15. 10. 2022
13:00
Hala TJ Jiskra
90
43
3. kolo
BK Žabiny Brno B
TJ Jiskra Kyjov
5. 11. 2022
8:00
SH Rosnička Brno 42
63
3. kolo
BK Žabiny Brno B
TJ Jiskra Kyjov
5. 11. 2022
10:00
SH Rosnička Brno 35
66
4. kolo
TJ Jiskra Kyjov
SKB Tišnov
19. 11. 2022
12:00
Hala TJ Jiskra 41
64
4. kolo
TJ Jiskra Kyjov
SKB Tišnov
19. 11. 2022
14:00
Hala TJ Jiskra 48
82
5. kolo
Basketbal Dubňany
TJ Jiskra Kyjov
3. 12. 2022
15:00
SC Želva Dubňany
5. kolo
Basketbal Dubňany
TJ Jiskra Kyjov
2. 12. 2022
17:00
SC Želva Dubňany
6. kolo
BK Maják SVČ Vyškov
TJ Jiskra Kyjov
17. 12. 2022
-
6. kolo
BK Maják SVČ Vyškov
TJ Jiskra Kyjov
18. 12. 2022
-
7. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
14. 1. 2023
-
7. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
15. 1. 2023
-
8. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK Blansko
28. 1. 2023
-
8. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK Blansko
29. 1. 2023
-
10. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK Žabiny Brno B
11. 2. 2023
-
10. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK Žabiny Brno B
12. 2. 2023
-
11. kolo
SKB Tišnov
TJ Jiskra Kyjov
25. 2. 2023
-
11. kolo
SKB Tišnov
TJ Jiskra Kyjov
26. 2. 2023
-
12. kolo
TJ Jiskra Kyjov
Basketbal Dubňany
11. 3. 2023
-
12. kolo
TJ Jiskra Kyjov
Basketbal Dubňany
12. 3. 2023
-
13. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK Maják SVČ Vyškov
25. 3. 2023
-
13. kolo
TJ Jiskra Kyjov
BK Maják SVČ Vyškov
26. 3. 2023
-
14. kolo
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
TJ Jiskra Kyjov
8. 4. 2023
-
14. kolo
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
TJ Jiskra Kyjov
9. 4. 2023
-
9. kolo
BK Blansko "B"
TJ Jiskra Kyjov
22. 4. 2023
-
9. kolo
BK Blansko "B"
TJ Jiskra Kyjov
23. 4. 2023
-

Novinky

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
Přípravka MIX U10 H U15 K U19 Muži  
Úterý 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
K U13 H U12 K U14/U15 H U17 Muži  
Středa 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10 K U13 H U17 K U19 Muži  
Čtvrtek 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
H U12 H U15 K U14/U15 H U17 Muži + U19  
Pátek 14:50-16:00 16:00-17:10 17:10-18:20 18:20-19:30 19:30-20:45  20:45-22:00
H U15 K U14/U15 K U19 H U17/ Ženy Muži B Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U12  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-17:00
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 Přípravka  
Čtvrtek ZŠ Joklík
14:30-16:00
16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10  
Pátek 14:30-16:00 ZŠ Komenského
16:00-17:30
17:30-18:15 DDM
(jednou za 14. dní)
18:15-19:45
19:45-21:15
H U12 Ženy