TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U17 kadetky

Tréninkové schéma
Úterý 19:00 - 20:20
Středa

17:30 - 19:00

Čtvrtek 19:00 - 20:20
Pátek  18:15 - 19:30 1x za 14 dní
Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník Odkaz na ČBF

Celostátní liga

Věrka Mořická

vmoricka@gmail.com

604583861

Petra Nováková

petrusenovakova@seznam.cz

605 279 019

Petra Nováková

petrusenovakova@seznam.cz

605 279 019

https://cz.basketball

Tabulka: CL kadetky u17, sezóna 2022/2023, skupina C
POŘADÍ TÝM Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 Žabiny Brno B 13 12 1 1.022 636 25
2 K2 Prostějov 14 11 3 944 690 25
3 OSK Olomouc 14 9 5 867 796 23
4 Jiskra Kyjov 14 7 7 767 799 21
5 STRABAG Zlín 13 7 6 855 845 20
6 Lokomotiva Krnov 14 4 10 739 953 18
7 BK Havířov 13 3 10 759 857 16
8 SK Bruntál 13 1 12 551 928 14

rozpis zápasů - u17 kadetky LIGA skupina "C"
Datum 
Domácí / hosté
Místo Skóre
24. 9. 2022
TJ Lokomotiva Krnov - Jiskra Kyjov
Hala TJ Lokomotiva 65:63
25. 9. 2022
SK Bruntál - Jiskra Kyjov
hala TJ Slavoj 28:54
8. 10. 2022
K2 Prostějov - Jiskra Kyjov
ZŠ Palackého, Prostějov 70:50
9. 10. 2022
BK Žabiny Brno B - Jiskra Kyjov
SH Rosnička Brno 74:31
13. 11. 2022 
Jiskra Kyjov - STRABAG Zlín 
Hala TJ Jiskra 70:63 
23.11.2022
STRABAG Zlín - Jiskra Kyjov
Městská SH Zelené 74:58 
3. 12. 2022
Jiskra Kyjov - SK Bruntál
Hala TJ Jiskra 64:40 
4. 12. 2022
Jiskra Kyjov - TJ Lokomotiva Krnov
Hala TJ Jiskra 59:42 
7.12.2022
Jiskra Kyjov - BK Havířov
Hala TJ Jiskra  72:68
17.12.2022
 Jiskra Kyjov - OSK Olomouc
Hala TJ Jiskra 47:61 
7. 1. 2023
 Jiskra Kyjov - BK Žabiny Brno B
Hala TJ Jiskra  49:69
8. 1. 2023
 Jiskra Kyjov - K2 Prostějov
Hala TJ Jiskra  37:44
21. 1. 2023
BK Havířov - Jiskra Kyjov
Městská SH ZŠ Žákovská  56:66
22. 1. 2023 OSK Olomouc - Jiskra Kyjov Sportovní hala SŠP 45:47

Novinky

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
Přípravka MIX U10 H U15 K U19 Muži  
Úterý 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
K U13 H U12 K U14/U15 H U17 Muži  
Středa 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10 K U13 H U17 K U19 Muži  
Čtvrtek 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
H U12 H U15 K U14/U15 H U17 Muži + U19  
Pátek 14:50-16:00 16:00-17:10 17:10-18:20 18:20-19:30 19:30-20:45  20:45-22:00
H U15 K U14/U15 K U19 H U17/ Ženy Muži B Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U12  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-17:00
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 Přípravka  
Čtvrtek ZŠ Joklík
14:30-16:00
16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10  
Pátek 14:30-16:00 ZŠ Komenského
16:00-17:30
17:30-18:15 DDM
(jednou za 14. dní)
18:15-19:45
19:45-21:15
H U12 Ženy