TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U11 MIX + U10 MIX

Tuto kategorii pro letošní rok tvoří holky a kluci ročníků 2012-2014. Učíme děti běhat, skákat, házet, driblovat, soutěžit, spolupracovat, respektovat soupeře a pravidla. Ale naším hlavním cílem je naučit děti lásce ke sportu, která jim vydrží po celý život.

Naše dveře jsou po celý rok otevřené a rádi přivítáme do našeho týmu další kamarády. Přijďtě se kdykoliv podívat v době našeho tréninku (viz rozpis níže) nebo rovnou vezměte tenisky a sportovní oblečení a můžete si trénink zrovna vyzkoušet.

IMG-20220816-WA0038.jpg

TRENINKY 2022/2023
PONDĚLÍ 16:00 - 17:30 hala stadion
STŘEDA 14:30 - 16:00 hala stadion
ČTVRTEK 14:30 - 16:00 tělocvična ZŠ Joklík
Základní informace
Soutěž Trenér Organizační pracovník Soupiska

Oblastní přebor

Aleš Klimek

A.Klimek@seznam.cz

tel.: 605 788 888

Zuzana Džuberová

zuzanadzuberova@seznam.cz

tel.: 602 778 069

https://www.cbf.cz

ZÁPASY

Akce Domácí Hosté Skóre
14.1.2023 NRT U11 - PŘEROV 10:30 Kyjov -  VlčataŽďár 28:21
12:00 Kyjov - BK Start Ostrava 92:10
16:30 Kyjov - TBS Přerov 32:31
21.1.2023 ČBF JM U10 - KYJOV Kyjov - BK Spartak Uherský Brod
Kyjov - BC Vysočina

28.1.2023 ČBF JM U11 - BRNO - hala Rosnička

15:00 Kyjov -

BK Skokani B

16:30 Kyjov -

BK Skokani B

4.-5.2. ČBF - Den s basketem U10 - KYJOV Kyjov - BCM Olomouc
Kyjov - SAM Brno
Kyjov - Basktebal Dubňany
11.2.2023 ČBF JM U10 - BRNO Kyjov - Sokol Lanžhot
Kyjov - SKB Tišnov
Kyjov - Basket Brno
18.2.2023 ČBF JM U11 - PODOLÍ Kyjov - Renocar Podolí
Kyjov - Blansko
4.3.2023 ČBF JM U10 - BRNO Kyjov - BC Vysočina
Kyjov - Skokani Brno
Kyjov - Tygři Brno
11.3.2023 ČBF JM U11 - KYJOV Kyjov - BK Skokani A
Kyjov - BK Vyškov
25.3.2023 ČBF JM U11 - BABICE Kyjov - Sokol Babice
Kyjov - Sokol Babice
25. -26.3.2023 NRT U11 - asi se bude překládat
15.4.2023 ČBF JM U11 - KYJOV Kyjov - Tygři Brno
Kyjov - Spartak Uherský Brod
22.4.2023 ČBF JM U10 -BRNO Kyjov - BK Sojky Pelhřimov
Kyjov - KP Brno
Kyjov - BK Blansko
23.4.2023 - možná změna ČBF - Den s basketem U10 - ŽĎÁR Kyjov - Vlčata Žďár
Kyjov - Sršni Písek
Kyjov - BK Brandýs
13.5.2023 ČBF JM U10 - KYJOV Kyjov - Renocar Podolí
Kyjov - Sokol Babice
19.8. - 25.8.2023 SOUSTŘEDĚNÍ

Fotogalerie

Turnaj Babice 23.10.2022

Fotografií:
33
Datum:
29. 10. 2022

Zobrazit

Soustředění Vřesovice 2022

Fotografií:
103
Datum:
29. 10. 2022

Zobrazit

Novinky

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
Přípravka MIX U10 H U15 K U19 Muži  
Úterý 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
K U13 H U12 K U14/U15 H U17 Muži  
Středa 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10 K U13 H U17 K U19 Muži  
Čtvrtek 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
H U12 H U15 K U14/U15 H U17 Muži + U19  
Pátek 14:50-16:00 16:00-17:10 17:10-18:20 18:20-19:30 19:30-20:45  20:45-22:00
H U15 K U14/U15 K U19 H U17/ Ženy Muži B Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U12  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-17:00
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 Přípravka  
Čtvrtek ZŠ Joklík
14:30-16:00
16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10  
Pátek 14:30-16:00 ZŠ Komenského
16:00-17:30
17:30-18:15 DDM
(jednou za 14. dní)
18:15-19:45
19:45-21:15
H U12 Ženy