TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

Ženy

Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska

Oblastní přebor I

Martin Koch

Zdeněk Trutman

ztrutman@seznam.cz

608 839 305

Petra Nováková

petrusenovakova@seznam.cz

605 279 019

https://cz.basketball

Informační tabule

Jiskra Kyjov 

Adresa: Basketbalová hala - Městský stadion Kyjov

začátek: 0:00 hodin

Sraz na hale v 0:00 hodin !!! 

s sebou ŽLUTÉ dresy !!!

Předběžná nominace: 

  

Auta: 
TABULKA POŘADÍ - VÝCHOD
Pořadí Tým Z V P Skóre B
ZÁPASY - VÝCHOD

 Datum

 Domácí / hosté

 Místo

SKÓRE

  8.10.2022

 Jiskra Kyjov – VSK Univerzita Brno

 Hala TJ Jiskra Kyjov

 9.10.2022

 Jiskra Kyjov – KP Brno „C“

 Hala TJ Jiskra Kyjov

22.10.2022

 Jiskra Kyjov – TJ Sokol Lanžhot

 Hala TJ Jiskra Kyjov

23.10.2022

 Jiskra Kyjov – BK Vyškov

 Hala TJ Jiskra Kyjov

12.11.2022

 Sokol Šlapanice - Jiskra Kyjov


13.11.2022

 BBK jun - Jiskra Kyjov

26.11.2022

 STRABAG Zlín - Jiskra Kyjov

27.11.2022

 Jiskra Kyjov - STRABAG Zlín

 Hala TJ Jiskra Kyjov

10.12.2022

 KP Brno „C“ - Jiskra Kyjov

11.12.2022

 VSK UNIVERZITA Brno - Jiskra Kyjov

7.1.2023

 BK Vyškov - Jiskra Kyjov

8.1.2023

 TJ Sokol Lanžhot - Jiskra Kyjov

21.1.2023

 Jiskra Kyjov - BBK jun

 Hala TJ Jiskra Kyjov

22.1.2023

 Jiskra Kyjov – Sokol Šlapanice

 Hala TJ Jiskra Kyjov

Novinky

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
Přípravka MIX U10 H U15 K U19 Muži  
Úterý 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
K U13 H U12 K U14/U15 H U17 Muži  
Středa 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10 K U13 H U17 K U19 Muži  
Čtvrtek 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
H U12 H U15 K U14/U15 H U17 Muži + U19  
Pátek 14:50-16:00 16:00-17:10 17:10-18:20 18:20-19:30 19:30-20:45  20:45-22:00
H U15 K U14/U15 K U19 H U17/ Ženy Muži B Muži

ROZVRH MIMO HALU

Pondělí 14:30-16:00

ZŠ Komenského
16:00-17:30

17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
H U12  
Středa 14:00-15:30 ZŠ Joklík
15:30-17:00
17:00-18:30 18:30-20:00 20:00-21:30
MIX U10 Přípravka  
Čtvrtek ZŠ Joklík
14:30-16:00
16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10  
Pátek 14:30-16:00 ZŠ Komenského
16:00-17:30
17:30-18:15 DDM
(jednou za 14. dní)
18:15-19:45
19:45-21:15
H U12 Ženy