TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U19 junioři

Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník ČBF

Liga

Radim Mezihorák

tel: 774531172

Věrka Mořická

tel: 604583861

Radim Mezihorák

https://cz.basketball

Informační tabule

Tabulka pořadí - PLAY-OUT C

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 STRABAG Zlín 20 19 1 1699 1408 39
2 Tygři Brno B 20 12 8 1534 1368 32
3 Jiskra Kyjov 20 11 9 1346 1340 31
4 BK Hladnov 20 7 13 1361 1423 27
5 BK Příbor 20 7 13 1264 1412 27
6 Sokol Karviná 20 4 16 1280 1533 24
ZÁPASY - PLAY-OUT C
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo Skóre
1. kolo
BK Hladnov Ostrava
Jiskra Kyjov
15. 1. 2022
17:00
Gymnázium Hladnov 62
72
2. kolo
TJ Sokol Karviná
Jiskra Kyjov
16. 1. 2022
08:30
ZŠ Družby Karviná 56
67
3. kolo
Jiskra Kyjov
Tygři Brno B
29. 1. 2022
15:00
Hala TJ Jiskra 53
68
5. kolo
Jiskra Kyjov
BK Příbor
12. 2. 2022
18:15
Hala TJ Jiskra
59
54
6. kolo
Jiskra Kyjov
STRABAG Zlín
13. 2. 2022
11:00
Hala TJ Jiskra 76
82
7. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Karviná
2. 4. 2022
-
Hala TJ Jiskra
80
77
8. kolo
Jiskra Kyjov
BK Hladnov Ostrava
6. 3. 2022
-
Hala TJ Jiskra
66
56
10. kolo
Tygři Brno B
Jiskra Kyjov
20. 3. 2022
-
SH Morenda
97
70
11. kolo
STRABAG Zlín
Jiskra Kyjov
29. 3. 2022
-
Městská SH Zelené
85
72
12. kolo
BK Příbor
Jiskra Kyjov
3. 4. 2022
-
Hala Masarykova Gymnázia
64
60

Tabulka pořadí - skupina C

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 BK Opava 14 13 1 1.208 778 27
2 Slavia Kroměříž 14 12 2 1.043 834 26
3 STRABAG Zlín 14 11 3 1.094 983 25
4 Tygři Brno B 14 6 8 1.007 964 20
5 Jiskra Kyjov 14 6 8 882 965 20
6 BK Hladnov 14 4 10 895 992 18
7 BK Příbor 14 3 11 854 1.089 17
8 Sokol Karviná 14 1 13 765 1.143 15
ZÁPASY - SKUPINA C
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo Skóre
1. kolo
Jiskra Kyjov
Tygři Brno B
6. 11. 2021
18:00
Hala TJ Jiskra 70
78
2. kolo
STRABAG Zlín
Jiskra Kyjov
18. 9. 2021
15:00
Městská SH Zelené
66
55
3. kolo
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
19. 9. 2021
12:30
Hala TJ Slavia
91
54
4. kolo
Jiskra Kyjov
BK Příbor
2. 10. 2021
18:15
Hala TJ Jiskra
68
48
5. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Karviná
3. 10. 2021
11:00
Hala TJ Jiskra
73
53
6. kolo
BK Opava
Jiskra Kyjov
16. 10. 2021
17:00
Víceúčelová hala Opava
81
49
7. kolo
BK Hladnov Ostrava
Jiskra Kyjov
17. 10. 2021
10:30
Gymnázium Hladnov 58
79
8. kolo
Tygři Brno B
Jiskra Kyjov
7. 11. 2021
10:00
SH Morenda
79
64
9. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
20. 11. 2021
17:00
Hala TJ Jiskra 57
66
10. kolo
Jiskra Kyjov
STRABAG Zlín
21. 11. 2021
10:30
Hala TJ Jiskra 58
92
11. kolo
TJ Sokol Karviná
Jiskra Kyjov
22. 12. 2021
19:45
Tělocvična ZŠ Družby 54
79
12. kolo
BK Příbor
Jiskra Kyjov
5. 12. 2021
10:00
tělocvična Masarykova gymnázia 64
70
13. kolo
Jiskra Kyjov
BK Hladnov Ostrava
18. 12. 2021
17:00
Hala TJ Jiskra
55
47
14. kolo
Jiskra Kyjov
BK Opava
19. 12. 2021
11:00
Hala TJ Jiskra 51
88

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Babybasket Přípravka K U12/U13 K U14/U15 K U17/U19 Muži A
Úterý 14:30-15:30 15:30-16:45 16:45-18:00 18:00-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
Babybasket MIX U11 H U12/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Středa 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Přípravka K U11/U12 mix K U13/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
MIX U11 K U12/U13 K U17/U19 H U12/U14 H U15 a starší Muži A
Pátek 14:55-16:05 16:05-17:15 17:15-18:25 18:25-19:35 19:35-20:45 20:45-22:00
H U14 - U12 K U14/U15 K U17/U19 ŽENY Muži B Muži A