TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U19 junioři

Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník ČBF

Liga

Radim Mezihorák

tel: 774531172

Věrka Mořická

tel: 604583861

Radim Mezihorák

https://cz.basketball

Informační tabule

Tabulka pořadí - SKUPINA C

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 Jiskra Kyjov 0 0 0
2 BASKET Brno "B" 0 0 0
3 BK Příbor 0 0 0
4 BK Vlci Žďár 0 0 0
5 Slavia Kroměříž 0 0 0
6 Tygři Brno B 0 0 0
7 BC Vysočina 0 0 0
8 Olomouc 0 0 0
ZÁPASY - SKUPINA C
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo Skóre
1. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
28. 9. 2022
-
Hala TJ Jiskra
2. kolo
Jiskra Kyjov
BK Vlci Žďár
17. 9. 2022
-
Hala TJ Jiskra
3. kolo
Jiskra Kyjov
BC Vysočina
18. 9. 2022
-
Hala TJ Jiskra
4. kolo
Jiskra Kyjov
BASKET Brno "B"
1. 10. 2022
-
Hala TJ Jiskra
5. kolo
Jiskra Kyjov
Tygři Brno B
2. 10. 2022
-
Hala TJ Jiskra
6. kolo
BK Příbor
Jiskra Kyjov
15. 10. 2022
-
7. kolo
SK UP BCM Olomouc
Jiskra Kyjov
16. 10. 2022
-
SH UP Olomouc
8. kolo
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
17. 11. 2022
-
Hala TJ Slavia
9. kolo
BC Vysočina
Jiskra Kyjov
5. 11. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
10. kolo
BK Vlci Žďár
Jiskra Kyjov
6. 11. 2022
-
Hala 2. ZŠ
11. kolo
Tygři Brno B
Jiskra Kyjov
19. 11. 2022
-
SH Morenda
12. kolo
BASKET Brno "B"
Jiskra Kyjov
20. 11. 2022
-
13. kolo
Jiskra Kyjov
SK UP BCM Olomouc
3. 12. 2022
-
Hala TJ Jiskra
14. kolo
Jiskra Kyjov
BK Příbor
4. 12. 2022
-
Hala TJ Jiskra

Novinky

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00  
Přípravka MIX U10 H U15 K U19 Muži  
Úterý 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
K U13 H U12 K U14/U15 H U17 Muži  
Středa 14:30-16:00 16:00-17:30 17:30-19:00 19:00-20:30 20:30-22:00
MIX U10 K U13 H U17 K U19 Muži  
Čtvrtek 15:00-16:20 16:20-17:40 17:40-19:00 19:00-20:20 20:20-22:00
H U12 H U15 K U14/U15 H U17 Muži + U19  
Pátek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45  20:45-22:00
H U15 K U14/U15 K U19 H U17/ Ženy Muži B Muži