TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U17 kadeti

Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník ČBF

Liga

Radim Mezihorák

tel: 774531172

Věrka Mořická

tel: 604583861

Radim Mezihorák

https://cz.basketball

Informační tabule

Tabulka pořadí - PLAY-OUT C

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 Jiskra Kyjov 20 18 2 1.719 1.147 38
2 BK Příbor 20 12 8 1.599 1.483 32
3 Tygři Brno B 20 12 8 1.408 1.441 32
4 Slávia Kroměříž 20 7 13 1.573 1.669 27
5 BASKET Brno B 20 6 14 1.337 1.603 26
6 SK UP-BCM Olomouc 20 5 15 1.396 1.689 25
ZÁPASY - PLAY-OUT C
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo Skóre
1. kolo
Tygři Brno B
Jiskra Kyjov
22. 1. 2022
17:00
SH Morenda
53
75
2. kolo
BASKET Brno B
Jiskra Kyjov
18. 3. 2022
18:00
Gymnázium Matyáše Lercha
87
57
3. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
2. 2. 2022
18:40
Hala TJ Jiskra
108
61
5. kolo
Jiskra Kyjov
BK Příbor
19. 2. 2022
16:00
Hala TJ Jiskra
75
63
6. kolo
Jiskra Kyjov
SK UP-BCM Olomouc
20. 2. 2022
-
Hala TJ Jiskra
102
44
7. kolo
Jiskra Kyjov
BASKET Brno B
12. 3. 2022
-
Hala TJ Jiskra
100
53
8. kolo
Jiskra Kyjov
Tygři Brno B
5. 3. 2022
-
Hala TJ Jiskra
98
58
10. kolo
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
27. 3. 2022
-
Hala TJ Slavia
45
97
11. kolo
SK UP-BCM Olomouc
Jiskra Kyjov
9. 4. 2022
-
Sportovní hala UP
66
86
12. kolo
BK Příbor
Jiskra Kyjov
10. 4. 2022
-
tělocvična Masarykova gymnázia
71
70

Tabulka pořadí - skupina C

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 BC Vysočina 14 11 3 1.155 815 25
2 NH Ostrava B 14 11 3 1.089 789 25
3 Jiskra Kyjov 14 11 3 1.055 806 25
4 BK Příbor 14 9 5 1.096 1.027 23
5 Tygři Brno B 14 6 8 955 1.075 20
6 Slavia Kroměříž 14 3 11 826 1.069 17
7 BASKET Brno B 14 3 11 1.011 1.261 17
8 SK UP-BCM Olomouc 14 2 12 864 1.209 16
ZÁPASY - SKUPINA C
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo Skóre
1. kolo
Tygři Brno B
Jiskra Kyjov
13. 11. 2021
18:00
SH Morenda 55
74
2. kolo
BASKET Brno B
Jiskra Kyjov
25. 11. 2021
18:15
Gymnázium Matyáše Lercha 74
91
3. kolo
BC Vysočina
Jiskra Kyjov
14. 12. 2021
17:30
Hala SMJ Jihlava
78
40
4. kolo
Jiskra Kyjov
BK NH Ostrava B
9. 10. 2021
17:15
Hala TJ Jiskra
56
51
5. kolo
Jiskra Kyjov
BK Příbor
10. 10. 2021
11:00
Hala TJ Jiskra
67
64
6. kolo
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
23. 10. 2021
15:30
Hala TJ Slavia 55
74
7. kolo
SK UP-BCM Olomouc
Jiskra Kyjov
24. 10. 2021
13:45
SH UP Olomouc 49
86
8. kolo
Jiskra Kyjov
Tygři Brno B
14. 11. 2021
11:00
Hala TJ Jiskra
67
54
9. kolo
Jiskra Kyjov
BC Vysočina
27. 11. 2021
16:00
Hala TJ Jiskra 48
67
10. kolo
Jiskra Kyjov
BASKET Brno B
28. 11. 2021
11:00
Hala TJ Jiskra
103
63
11. kolo
BK Příbor
Jiskra Kyjov
11. 12. 2021
13:00
tělocvična Masarykova gymnázia 58
72
12. kolo
BK NH Ostrava B
Jiskra Kyjov
12. 12. 2021
10:30
SH Ostrava-Tatran
65
60
13. kolo
Jiskra Kyjov
SK UP-BCM Olomouc
8. 1. 2022
16:00
Hala TJ Jiskra
102
32
14. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
9. 1. 2022
11:00
Hala TJ Jiskra
115
41

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Babybasket Přípravka K U12/U13 K U14/U15 K U17/U19 Muži A
Úterý 14:30-15:30 15:30-16:45 16:45-18:00 18:00-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
Babybasket MIX U11 H U12/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Středa 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Přípravka K U11/U12 mix K U13/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
MIX U11 K U12/U13 K U17/U19 H U12/U14 H U15 a starší Muži A
Pátek 14:55-16:05 16:05-17:15 17:15-18:25 18:25-19:35 19:35-20:45 20:45-22:00
H U14 - U12 K U14/U15 K U17/U19 ŽENY Muži B Muži A