TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region


U11 mix

Tréninkové schéma
Úterý U11 mix
15:30 - 16:45
Středa

U11 mix a U12 kluci

15:45 - 17:00
Čtvrtek U 11 mix
14:30 - 15:45

Aktuální informace:

TOUR DE ZMRZKA

Termín: Středa 18.5.2022

Čas: 16:00 - 18:00h /sraz na stadioně v 16:00h)

Trasa: Kyjov - Svatobořice/Mistřín a zpět (po Mutěnce)

Turnaj Prostějov (U11 holky)

Termín: 28.5.2022

Čas: 10:00 (první zápas)

Místo: ZŠ Palackého 14, Prostějov 796 01

Nominace/potvrzeny:

Linda, Viky, Vany D., Lentilka, Kája, Ady, Kamča, Vaness, Issy, Nelda, Stellča, Terka, Kiki, Nelča R.

Omluveny:

Kačka, Amálka, Kristýnka P.

Auta:

Letní akce - srpen 2022

Baskeťák příměšťák: 8. - 12. 8. 2022

Soustředění chata Radost Vřesovice: 14. - 20. 8. 2022

Základní informace
Soutěž Trenérka Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska

Oblastní přebor

Alena Altmannová

a.altmannova@gmail.com

tel.: 777 236 459

Jan Čechovský

Michal Vrzal

Alena Altmannová

a.altmannova@gmail.com

tel.: 777 236 459

https://www.cbf.cz

Informační tabule

Základní část soutěže ČBF U11 mix skončila

Odkaz na výsledky:

https://jm.cbf.cz/souteze.html

29.4. – 1.5.2022 - Národní finále

Fotografií:
6
Datum:
2. 5. 2022

Zobrazit

6.11.2021 - Turnaj Kyjov

Jiskra Kyjov - BK Skokani B    31:42    Jiskra Kyjov - Renocar…

Fotografií:
1
Datum:
24. 1. 2022

Zobrazit

17.10.2021 - Turnaj BC Vysočina

BK Skokani B - Jiskra Kyjov    21:56    BC Vysočina - …

Fotografií:
3
Datum:
24. 1. 2022

Zobrazit

3.10.2021 - Turnaj Spartak Hluk

Spartak Hluk - Jiskra Kyjov   2:77     Jiskra Kyjov -…

Fotografií:
3
Datum:
24. 1. 2022

Zobrazit

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Babybasket Přípravka K U12/U13 K U14/U15 K U17/U19 Muži A
Úterý 14:30-15:30 15:30-16:45 16:45-18:00 18:00-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
Babybasket MIX U11 H U12/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Středa 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Přípravka K U11/U12 mix K U13/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
MIX U11 K U12/U13 K U17/U19 H U12/U14 H U15 a starší Muži A
Pátek 14:55-16:05 16:05-17:15 17:15-18:25 18:25-19:35 19:35-20:45 20:45-22:00
H U14 - U12 K U14/U15 K U17/U19 ŽENY Muži B Muži A