TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U14 žáci mladší

Tréninková skupina

Bužek, Hrazdil, Karský, Kouřil, Kubík, Lihan, Navrátil, Trávník,Lysak

Soukop, Zapletal + další 2009

Tréninkové schéma
Pondělí 2007, 2008, 2009 jen Soukop a Zapletal
18:15 - 19:30
Středa

2008, 2009 všichni

17:00 - 18:15
Pátek 2007,2008 + Soukop, Zapletal, Pulpán, Gazdačko, Pekaj 2009
16:05 - 17:15
Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska

Žákovská liga

Dalibor Pecka

pecci@centrum.cz

tel.: 720 027 765

František Dvořák

Tomáš Pekaj

Jana Pekajová

bilickova@seznam.cz

tel.: 604 335 207

https://cz.basketball

Informační tabule

 

 

 

 

 

 

 

 

TABULKA POŘADÍ - LIGA C

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 Jiskra Kyjov 12 12 0 941 486 24
2 BK Vyškov 12 8 4 943 670 20
3 Basket Brno 12 7 5 787 800 19
4 BCM Orli Prostějov 12 6 6 784 747 18
5 BK Pelhřimov 12 5 7 563 727 17
6 BC Vysočina  12 3 9 625 828 15
7 Lions J. Hradec 12 1 11 631 1016 13
ZÁPASY - LIGA C
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo Skore
1. kolo
BASKET Brno
Jiskra Kyjov
19. 2. 2022
11,00
Městská hala míčových sportů-nová

43

79

3. kolo
Jiskra Kyjov
BK Lions Jindřichův Hradec
9. 1. 2022
09:00
Hala TJ Jiskra
97
44
4. kolo
Jiskra Kyjov
BCM Orli Prostějov
30.3.2022
17,30
Hala TJ Jiskra

75

41

5. kolo
Jiskra Kyjov
BK Vyškov

23.3.2022

17,30

Hala TJ Jiskra

71

44

6. kolo
BC Vysočina
Jiskra Kyjov

12.3.2022

19,00

Hala SMJ Jihlava

55

80

7. kolo
BK Sojky Pelhřimov
Jiskra Kyjov

13.3.2022

12,00

SH Pelhřimov

31

75

8. kolo
Jiskra Kyjov
BASKET Brno
20. 2. 2022
9,00
Hala TJ Jiskra

57

38

9. kolo
BK Lions Jindřichův Hradec
Jiskra Kyjov
12. 3. 2022
12,00
Městská SH J.Hradec II-malá

31

119

11. kolo
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
26. 3. 2022
16:30
SH Za parkem

57

77

12. kolo
BCM Orli Prostějov
Jiskra Kyjov
27. 3. 2022
09:00
Sportcentrum DDM 2

40

80

13. kolo
Jiskra Kyjov
BK Sojky Pelhřimov
9. 4. 2022
-
Hala TJ Jiskra

63

33

14. kolo
Jiskra Kyjov
BC Vysočina
10. 4. 2022
-
Hala TJ Jiskra

68

29

Tabulka pořadí - SKUPINA E

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 Tygři Brno 14 14 0 1.527 450 28
2 SK Žabovřesky 14 12 2 1.034 712 26
3 BASKET Brno 14 9 5 966 789 23
4 Jiskra Kyjov 14 8 6 855 816 22
5 BK Vyškov 14 6 8 903 994 20
6 BCM Orli Prostějov 14 4 10 691 1.041 18
7 Slavia Kroměříž 14 2 12 522 978 16
8 STRABAG Zlín 14 1 13 410 1.128 15
ZÁPASY - SKUPINA E
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo
Skore
1. kolo
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
23. 10. 2021
14:00
SH Rosnička Brno
69
42
2. kolo
Jiskra Kyjov
BASKET Brno
28. 9. 2021
15:00
Hala TJ Jiskra 66
99
3. kolo
Jiskra Kyjov
Tygři Brno
12. 9. 2021
11:00
Hala TJ Jiskra 31
90
4. kolo
BCM Orli Prostějov
Jiskra Kyjov
25. 9. 2021
14:00
Sportcentrum DDM 2 43
78
5. kolo
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
26. 9. 2021
09:30
SH Za parkem
66
60
6. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
9. 10. 2021
15:00
Hala TJ Jiskra
72
30
7. kolo
Jiskra Kyjov
STRABAG Zlín
10. 10. 2021
09:00
Hala TJ Jiskra
82
22
8. kolo
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
24. 10. 2021
09:00
Hala TJ Jiskra 60
80
9. kolo
Tygři Brno
Jiskra Kyjov
13. 11. 2021
14:00
SH Morenda
91
38
10. kolo
BASKET Brno
Jiskra Kyjov
19. 12. 2021
09:30
Gymnázium Matyáše Lercha 40
77
11. kolo
Jiskra Kyjov
BK Vyškov
15. 12. 2021
17:15
Hala TJ Jiskra
65
44
12. kolo
Jiskra Kyjov
BCM Orli Prostějov
28. 11. 2021
13:00
Hala TJ Jiskra
43
42
13. kolo
STRABAG Zlín
Jiskra Kyjov
11. 12. 2021
15:00
Městská SH Zelené 44
65
14. kolo
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
12. 12. 2021
09:00
Hala TJ Slavia 56
76

U14 žáci mladší

Tréninková skupina

Bužek, Hrazdil, Karský, Kouřil, Kubík, Lihan, Navrátil, Trávník,

Soukop, Zapletal + další 2009

Tréninkové schéma
Pondělí 2007, 2008, 2009 jen Soukop a Zapletal
18:15 - 19:30
Středa

2008, 2009 všichni

17:00 - 18:15
Pátek 2007,2008 + Soukop, Zapletal, Pulpán, Gazdačko, Pekaj 2009
16:05 - 17:15
Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska

Žákovská liga

Dalibor Pecka

pecci@centrum.cz

tel.: 720 027 765

František Dvořák

Tomáš Pekaj

Jana Pekajová

bilickova@seznam.cz

tel.: 604 335 207

https://cz.basketball

Informační tabule
Středa 23.3.2022
Jiskra Kyjov - BK Vyškov

začátek: 17,30  hod

 

Sraz v 16,45 před halou

Předběžná nominace: 

Kubík, Lihan,Trávník, Gazdačko, Pekaj, Soukop, Navrátil, Zapletal, Karský, Hrazdil, Bužek, Hošek, Pulpán, Zelinka

Omluveni :

Sobota 26.3.2022

BK Vyškov - Jiskra Kyjov

 

začátek: 16,30   hod   
 

Předběžná nominace: 

Kubík, Lihan,Trávník, Gazdačko, Pekaj, Soukop, Navrátil, Hrazdil, Zapletal, Karský (Bužek, Zelinka)

Omluveni : Hošek, Pulpán

 

TABULKA POŘADÍ - LIGA C

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 BK Vyškov 2 2 0 214 86 4
2 BCM Orli Prostějov 2 2 0 150 76 4
3 Jiskra Kyjov 1 1 0 97 44 2
4 BASKET Brno 1 1 0 74 60 2
5 Lions J. Hradec 2 0 2 104 171 2
6 BK Pelhřimov 2 0 2 68 168 2
7 BC Vysočina 2 0 2 94 196 2
ZÁPASY - LIGA C
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo Skore
1. kolo
BASKET Brno
Jiskra Kyjov
19. 2. 2022
11,00
Městská hala míčových sportů-nová

43

79

3. kolo
Jiskra Kyjov
BK Lions Jindřichův Hradec
9. 1. 2022
09:00
Hala TJ Jiskra
97
44
4. kolo
Jiskra Kyjov
BCM Orli Prostějov
30.3.2022
17,30
Hala TJ Jiskra
5. kolo
Jiskra Kyjov
BK Vyškov

23.3.2022

17,30

Hala TJ Jiskra
6. kolo
BC Vysočina
Jiskra Kyjov

12.3.2022

19,00

Hala SMJ Jihlava

55

80

7. kolo
BK Sojky Pelhřimov
Jiskra Kyjov

13.3.2022

12,00

SH Pelhřimov

31

75

8. kolo
Jiskra Kyjov
BASKET Brno
20. 2. 2022
9,00
Hala TJ Jiskra

57

38

9. kolo
BK Lions Jindřichův Hradec
Jiskra Kyjov
12. 3. 2022
12,00
Městská SH J.Hradec II-malá

31

75

11. kolo
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
26. 3. 2022
16:30
SH Za parkem
12. kolo
BCM Orli Prostějov
Jiskra Kyjov
27. 3. 2022
09:00
Sportcentrum DDM 2
13. kolo
Jiskra Kyjov
BK Sojky Pelhřimov
9. 4. 2022
-
Hala TJ Jiskra
14. kolo
Jiskra Kyjov
BC Vysočina
10. 4. 2022
-
Hala TJ Jiskra

Tabulka pořadí - SKUPINA E

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 Tygři Brno 14 14 0 1.527 450 28
2 SK Žabovřesky 14 12 2 1.034 712 26
3 BASKET Brno 14 9 5 966 789 23
4 Jiskra Kyjov 14 8 6 855 816 22
5 BK Vyškov 14 6 8 903 994 20
6 BCM Orli Prostějov 14 4 10 691 1.041 18
7 Slavia Kroměříž 14 2 12 522 978 16
8 STRABAG Zlín 14 1 13 410 1.128 15
ZÁPASY - SKUPINA E
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo
Skore
1. kolo
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
23. 10. 2021
14:00
SH Rosnička Brno
69
42
2. kolo
Jiskra Kyjov
BASKET Brno
28. 9. 2021
15:00
Hala TJ Jiskra 66
99
3. kolo
Jiskra Kyjov
Tygři Brno
12. 9. 2021
11:00
Hala TJ Jiskra 31
90
4. kolo
BCM Orli Prostějov
Jiskra Kyjov
25. 9. 2021
14:00
Sportcentrum DDM 2 43
78
5. kolo
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
26. 9. 2021
09:30
SH Za parkem
66
60
6. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
9. 10. 2021
15:00
Hala TJ Jiskra
72
30
7. kolo
Jiskra Kyjov
STRABAG Zlín
10. 10. 2021
09:00
Hala TJ Jiskra
82
22
8. kolo
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
24. 10. 2021
09:00
Hala TJ Jiskra 60
80
9. kolo
Tygři Brno
Jiskra Kyjov
13. 11. 2021
14:00
SH Morenda
91
38
10. kolo
BASKET Brno
Jiskra Kyjov
19. 12. 2021
09:30
Gymnázium Matyáše Lercha 40
77
11. kolo
Jiskra Kyjov
BK Vyškov
15. 12. 2021
17:15
Hala TJ Jiskra
65
44
12. kolo
Jiskra Kyjov
BCM Orli Prostějov
28. 11. 2021
13:00
Hala TJ Jiskra
43
42
13. kolo
STRABAG Zlín
Jiskra Kyjov
11. 12. 2021
15:00
Městská SH Zelené 44
65
14. kolo
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
12. 12. 2021
09:00
Hala TJ Slavia 56
76

U14 žáci mladší

Tréninková skupina

Bužek, Hrazdil, Karský, Kouřil, Kubík, Lihan, Navrátil, Trávník,

Soukop, Zapletal + další 2009

Tréninkové schéma
Pondělí 2007, 2008, 2009 jen Soukop a Zapletal
18:15 - 19:30
Středa

2008, 2009 všichni

17:00 - 18:15
Pátek 2007,2008 + Soukop, Zapletal, Pulpán, Gazdačko, Pekaj 2009
16:05 - 17:15
Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska

Žákovská liga

Dalibor Pecka

pecci@centrum.cz

tel.: 720 027 765

František Dvořák

Tomáš Pekaj

Jana Pekajová

bilickova@seznam.cz

tel.: 604 335 207

https://cz.basketball

Informační tabule
Středa 23.3.2022
Jiskra Kyjov - BK Vyškov

začátek: 17,30  hod

 

Sraz v 16,45 před halou

Předběžná nominace: 

Kubík, Lihan,Trávník, Gazdačko, Pekaj, Soukop, Navrátil, Zapletal, Karský, Hrazdil, Bužek, Hošek, Pulpán, Zelinka

Omluveni :

Sobota 26.3.2022

BK Vyškov - Jiskra Kyjov

 

začátek: 16,30   hod   
 

Předběžná nominace: 

Kubík, Lihan,Trávník, Gazdačko, Pekaj, Soukop, Navrátil, Hrazdil, Zapletal, Karský (Bužek, Zelinka)

Omluveni : Hošek, Pulpán

 

TABULKA POŘADÍ - LIGA C

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 BK Vyškov 2 2 0 214 86 4
2 BCM Orli Prostějov 2 2 0 150 76 4
3 Jiskra Kyjov 1 1 0 97 44 2
4 BASKET Brno 1 1 0 74 60 2
5 Lions J. Hradec 2 0 2 104 171 2
6 BK Pelhřimov 2 0 2 68 168 2
7 BC Vysočina 2 0 2 94 196 2
ZÁPASY - LIGA C
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo Skore
1. kolo
BASKET Brno
Jiskra Kyjov
19. 2. 2022
11,00
Městská hala míčových sportů-nová

43

79

3. kolo
Jiskra Kyjov
BK Lions Jindřichův Hradec
9. 1. 2022
09:00
Hala TJ Jiskra
97
44
4. kolo
Jiskra Kyjov
BCM Orli Prostějov
30.3.2022
17,30
Hala TJ Jiskra
5. kolo
Jiskra Kyjov
BK Vyškov

23.3.2022

17,30

Hala TJ Jiskra
6. kolo
BC Vysočina
Jiskra Kyjov

12.3.2022

19,00

Hala SMJ Jihlava

55

80

7. kolo
BK Sojky Pelhřimov
Jiskra Kyjov

13.3.2022

12,00

SH Pelhřimov

31

75

8. kolo
Jiskra Kyjov
BASKET Brno
20. 2. 2022
9,00
Hala TJ Jiskra

57

38

9. kolo
BK Lions Jindřichův Hradec
Jiskra Kyjov
12. 3. 2022
12,00
Městská SH J.Hradec II-malá

31

75

11. kolo
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
26. 3. 2022
16:30
SH Za parkem
12. kolo
BCM Orli Prostějov
Jiskra Kyjov
27. 3. 2022
09:00
Sportcentrum DDM 2
13. kolo
Jiskra Kyjov
BK Sojky Pelhřimov
9. 4. 2022
-
Hala TJ Jiskra
14. kolo
Jiskra Kyjov
BC Vysočina
10. 4. 2022
-
Hala TJ Jiskra

Tabulka pořadí - SKUPINA E

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 Tygři Brno 14 14 0 1.527 450 28
2 SK Žabovřesky 14 12 2 1.034 712 26
3 BASKET Brno 14 9 5 966 789 23
4 Jiskra Kyjov 14 8 6 855 816 22
5 BK Vyškov 14 6 8 903 994 20
6 BCM Orli Prostějov 14 4 10 691 1.041 18
7 Slavia Kroměříž 14 2 12 522 978 16
8 STRABAG Zlín 14 1 13 410 1.128 15
ZÁPASY - SKUPINA E
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo
Skore
1. kolo
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
23. 10. 2021
14:00
SH Rosnička Brno
69
42
2. kolo
Jiskra Kyjov
BASKET Brno
28. 9. 2021
15:00
Hala TJ Jiskra 66
99
3. kolo
Jiskra Kyjov
Tygři Brno
12. 9. 2021
11:00
Hala TJ Jiskra 31
90
4. kolo
BCM Orli Prostějov
Jiskra Kyjov
25. 9. 2021
14:00
Sportcentrum DDM 2 43
78
5. kolo
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
26. 9. 2021
09:30
SH Za parkem
66
60
6. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
9. 10. 2021
15:00
Hala TJ Jiskra
72
30
7. kolo
Jiskra Kyjov
STRABAG Zlín
10. 10. 2021
09:00
Hala TJ Jiskra
82
22
8. kolo
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
24. 10. 2021
09:00
Hala TJ Jiskra 60
80
9. kolo
Tygři Brno
Jiskra Kyjov
13. 11. 2021
14:00
SH Morenda
91
38
10. kolo
BASKET Brno
Jiskra Kyjov
19. 12. 2021
09:30
Gymnázium Matyáše Lercha 40
77
11. kolo
Jiskra Kyjov
BK Vyškov
15. 12. 2021
17:15
Hala TJ Jiskra
65
44
12. kolo
Jiskra Kyjov
BCM Orli Prostějov
28. 11. 2021
13:00
Hala TJ Jiskra
43
42
13. kolo
STRABAG Zlín
Jiskra Kyjov
11. 12. 2021
15:00
Městská SH Zelené 44
65
14. kolo
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
12. 12. 2021
09:00
Hala TJ Slavia 56
76

U14 žáci mladší

Tréninková skupina

Bužek, Hrazdil, Karský, Kouřil, Kubík, Lihan, Navrátil, Trávník,

Soukop, Zapletal + další 2009

Tréninkové schéma
Pondělí 2007, 2008, 2009 jen Soukop a Zapletal
18:15 - 19:30
Středa

2008, 2009 všichni

17:00 - 18:15
Pátek 2007,2008 + Soukop, Zapletal, Pulpán, Gazdačko, Pekaj 2009
16:05 - 17:15
Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska

Žákovská liga

Dalibor Pecka

pecci@centrum.cz

tel.: 720 027 765

František Dvořák

Tomáš Pekaj

Jana Pekajová

bilickova@seznam.cz

tel.: 604 335 207

https://cz.basketball

Informační tabule
Sobota 12.3.2022

 

 

začátek: 12,00  hod

začátek : 19,00 hod

Sraz v 8,10  hod.   před koupalištěm

a odjezd v 8,15  hod.

Předběžná nominace: 

Kubík, Lihan,Trávník, Gazdačko, Pekaj, Soukop, Navrátil, Zapletal, Karský, Hrazdil, (Zelinka, Bužek)

Omluveni : Hošek, Pulpán

Neděle 13.3.2022

BK Pelhřimov - Jiskra Kyjov

 

začátek: 12,00   hod   
 

Předběžná nominace: 

Kubík, Lihan,Trávník, Gazdačko, Pekaj, Soukop, Navrátil, Hrazdil, Zapletal, Karský (Bužek, Zelinka)

Omluveni : Hošek, Pulpán

 
TABULKA POŘADÍ - LIGA C
Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 BK Vyškov 2 2 0 214 86 4
2 BCM Orli Prostějov 2 2 0 150 76 4
3 Jiskra Kyjov 1 1 0 97 44 2
4 BASKET Brno 1 1 0 74 60 2
5 Lions J. Hradec 2 0 2 104 171 2
6 BK Pelhřimov 2 0 2 68 168 2
7 BC Vysočina 2 0 2 94 196 2
ZÁPASY - LIGA C
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo Skore
1. kolo
BASKET Brno
Jiskra Kyjov
19. 2. 2022
11,00
Městská hala míčových sportů-nová

43

79

3. kolo
Jiskra Kyjov
BK Lions Jindřichův Hradec
9. 1. 2022
09:00
Hala TJ Jiskra
97
44
4. kolo
Jiskra Kyjov
BCM Orli Prostějov
30.3.2022
17,30
Hala TJ Jiskra
5. kolo
Jiskra Kyjov
BK Vyškov

23.3.2022

17,30

Hala TJ Jiskra
6. kolo
BC Vysočina
Jiskra Kyjov

12.3.2022

19,00

Hala SMJ Jihlava

55

80

7. kolo
BK Sojky Pelhřimov
Jiskra Kyjov

13.3.2022

12,00

SH Pelhřimov

31

75

8. kolo
Jiskra Kyjov
BASKET Brno
20. 2. 2022
9,00
Hala TJ Jiskra

57

38

9. kolo
BK Lions Jindřichův Hradec
Jiskra Kyjov
12. 3. 2022
12,00
Městská SH J.Hradec II-malá

31

75

11. kolo
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
26. 3. 2022
16:30
SH Za parkem
12. kolo
BCM Orli Prostějov
Jiskra Kyjov
27. 3. 2022
09:00
Sportcentrum DDM 2
13. kolo
Jiskra Kyjov
BK Sojky Pelhřimov
9. 4. 2022
-
Hala TJ Jiskra
14. kolo
Jiskra Kyjov
BC Vysočina
10. 4. 2022
-
Hala TJ Jiskra

Tabulka pořadí - SKUPINA E

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 Tygři Brno 14 14 0 1.527 450 28
2 SK Žabovřesky 14 12 2 1.034 712 26
3 BASKET Brno 14 9 5 966 789 23
4 Jiskra Kyjov 14 8 6 855 816 22
5 BK Vyškov 14 6 8 903 994 20
6 BCM Orli Prostějov 14 4 10 691 1.041 18
7 Slavia Kroměříž 14 2 12 522 978 16
8 STRABAG Zlín 14 1 13 410 1.128 15
ZÁPASY - SKUPINA E
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo
Skore
1. kolo
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
23. 10. 2021
14:00
SH Rosnička Brno
69
42
2. kolo
Jiskra Kyjov
BASKET Brno
28. 9. 2021
15:00
Hala TJ Jiskra 66
99
3. kolo
Jiskra Kyjov
Tygři Brno
12. 9. 2021
11:00
Hala TJ Jiskra 31
90
4. kolo
BCM Orli Prostějov
Jiskra Kyjov
25. 9. 2021
14:00
Sportcentrum DDM 2 43
78
5. kolo
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
26. 9. 2021
09:30
SH Za parkem
66
60
6. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
9. 10. 2021
15:00
Hala TJ Jiskra
72
30
7. kolo
Jiskra Kyjov
STRABAG Zlín
10. 10. 2021
09:00
Hala TJ Jiskra
82
22
8. kolo
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
24. 10. 2021
09:00
Hala TJ Jiskra 60
80
9. kolo
Tygři Brno
Jiskra Kyjov
13. 11. 2021
14:00
SH Morenda
91
38
10. kolo
BASKET Brno
Jiskra Kyjov
19. 12. 2021
09:30
Gymnázium Matyáše Lercha 40
77
11. kolo
Jiskra Kyjov
BK Vyškov
15. 12. 2021
17:15
Hala TJ Jiskra
65
44
12. kolo
Jiskra Kyjov
BCM Orli Prostějov
28. 11. 2021
13:00
Hala TJ Jiskra
43
42
13. kolo
STRABAG Zlín
Jiskra Kyjov
11. 12. 2021
15:00
Městská SH Zelené 44
65
14. kolo
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
12. 12. 2021
09:00
Hala TJ Slavia 56
76

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Babybasket Přípravka K U12/U13 K U14/U15 K U17/U19 Muži A
Úterý 14:30-15:30 15:30-16:45 16:45-18:00 18:00-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
Babybasket MIX U11 H U12/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Středa 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Přípravka K U11/U12 mix K U13/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
MIX U11 K U12/U13 K U17/U19 H U12/U14 H U15 a starší Muži A
Pátek 14:55-16:05 16:05-17:15 17:15-18:25 18:25-19:35 19:35-20:45 20:45-22:00
H U14 - U12 K U14/U15 K U17/U19 ŽENY Muži B Muži A