TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

U14 žákyně mladší

Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska

Žákovská liga

Jiří Robek

JRobek@seznam.cz

725 773 963

Jiří Štěpánek

nipac@seznam.cz

721 813 811

Petra Nováková

petrusenovakova@seznam.cz

605 279 019

https://cz.basketball

Informační tabule
Sezóna ukončena
TABULKA POŘADÍ - LIGA C
Pořadí Tým Z V P Vstřeleno Obdrženo B
1 BC Vysočina 8 8 0 648 336 16
2 KP Brno 8 6 2 427 391 14
3 BC Kolín 8 4 4 410 438 12
4 BK VLČICE Žďár 8 2 6 451 514 10
5 Jiskra Kyjov 8 0 8 348 605 8
ZÁPASY - LIGA C
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo
Skore
1. kolo
KP Brno
Jiskra Kyjov
8. 1. 2022
12:30
Městská hala míčových sportů - stará hala
60
28
4. kolo
Jiskra Kyjov
BC Vysočina
23. 1. 2022
12:00
Hala TJ Jiskra 40
94
5. kolo
BK VLČICE Žďár
Jiskra Kyjov
5. 2. 2022
13:00
Hala 2. ZŠ
84
44
6. kolo
BC Kolín
Jiskra Kyjov
6. 2. 2022
09:00
SOU Spojů Kolín
74
47
8. kolo
Jiskra Kyjov
KP Brno
27. 2. 2022
11:00
Hala TJ Jiskra 39
63
9. kolo
BC Vysočina
Jiskra Kyjov
12. 3. 2022
15:00
Hala SMJ Jihlava
93
36
11. kolo
Jiskra Kyjov
BC Kolín
26. 3. 2022
16:45
Hala TJ Jiskra 45
54
12. kolo
Jiskra Kyjov
BK VLČICE Žďár
27. 3. 2022
9:30
Hala TJ Jiskra 69
83

Tabulka pořadí - SKUPINA E

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 Žabiny Brno 12 12 0 1.353 415 24
2 K2 Prostějov 12 9 3 835 475 21
3 OSK Olomouc 12 9 3 738 666 21
4 STRABAG Zlín 12 6 6 807 708 18
5 Jiskra Kyjov 12 3 9 506 926 15
6 BK Mohelnice 12 2 10 490 1.198 14
7 Žabiny Brno B 12 1 11 439 780 13
ZÁPASY - SKUPINA E
Kolo
Domácí / hosté
Datum a čas Místo Skore
1. kolo
Jiskra Kyjov
STRABAG Zlín
23. 10. 2021
14:00
Hala TJ Jiskra 38
77
2. kolo
BK Žabiny Brno
Jiskra Kyjov
20. 11. 2021
14:00
SH Rosnička Brno
114
32
3. kolo
BK Žabiny Brno B
Jiskra Kyjov
16. 12. 2021
19:00
Tělocvična Purkyňova 1 32
43
4. kolo
Jiskra Kyjov
BK Mohelnice
25. 9. 2021
10:00
Hala TJ Jiskra
57
47
6. kolo
K2 Prostějov
Jiskra Kyjov
9. 10. 2021
16:00
ZŠ Palackého
81
44
7. kolo
OSK Olomouc
Jiskra Kyjov
10. 10. 2021
10:00
Sportovní hala SŠP
58
44
8. kolo
STRABAG Zlín
Jiskra Kyjov
24. 10. 2021
13:30
Městská SH Zelené
128
39
9. kolo
Jiskra Kyjov
BK Žabiny Brno B
13. 11. 2021
14:00
Hala TJ Jiskra
59
33
10. kolo
Jiskra Kyjov
BK Žabiny Brno
7. 12. 2021
17:15
Hala TJ Jiskra 32
137
12. kolo
BK Mohelnice
Jiskra Kyjov
28. 11. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ
73
63
13. kolo
Jiskra Kyjov
OSK Olomouc
11. 12. 2021
15:30
Hala TJ Jiskra 35
72
14. kolo
Jiskra Kyjov
K2 Prostějov
12. 12. 2021
09:00
Hala TJ Jiskra 20
74

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Babybasket Přípravka K U12/U13 K U14/U15 K U17/U19 Muži A
Úterý 14:30-15:30 15:30-16:45 16:45-18:00 18:00-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
Babybasket MIX U11 H U12/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Středa 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Přípravka K U11/U12 mix K U13/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
MIX U11 K U12/U13 K U17/U19 H U12/U14 H U15 a starší Muži A
Pátek 14:55-16:05 16:05-17:15 17:15-18:25 18:25-19:35 19:35-20:45 20:45-22:00
H U14 - U12 K U14/U15 K U17/U19 ŽENY Muži B Muži A