TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

Muži A

Základní informace
Soutěž Trenér Asistenti trenéra Organizační pracovník Soupiska
2. liga muži Josef Ingr

Lukáš Šebesta
Lukáš Rubecký

Josef Ingr

https://cz.basketball
Informační tabule

Tabulka pořadí - SKUPINA C

Pořadí Tým Z V P VSTŘELENO OBDRŽENO B
1 Sokol Karviná 22 18 4 1.945 1.543 40
2 KK Val. Meziříčí 22 16 6 1.898 1.550 38
3 Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 22 15 7 1.909 1.796 37
4 BASKET Brno B 22 13 9 1.862 1.728 35
5 Renocar Podolí 22 13 9 1.694 1.665 35
6 BK Opava B 22 12 10 1.837 1.735 34
7 NH Ostrava B 22 9 13 1.730 1.774 31
8 SK Žabovřesky 22 9 13 1.662 1.738 31
9 UP Olomouc 22 9 13 1.740 1.866 31
10 Slavia Kroměříž 22 8 14 1.639 1.893 30
11 Jiskra Kyjov 22 6 16 1.445 1.741 28
12 TJ Šumperk 22 4 18 1.621 1.953 26
ZÁPASY - SKUPINA C
Pořadí
Domácí / hosté
Datum a čas Místo
Skore
1. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
11. 12. 2021
18:00
Hala TJ Jiskra
79
57
2. kolo
Jiskra Kyjov
BK Opava B
25. 9. 2021
13:00
Hala TJ Jiskra 56
84
3. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Šumperk
31. 10. 2021
11:00
Hala TJ Jiskra
81
76
4. kolo
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
9. 10. 2021
18:00
SH Rosnička Brno
85
73
5. kolo
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
10. 10. 2021
10:00
SH Podolí u Brna
99
65
6. kolo
Jiskra Kyjov
BK NH Ostrava B
23. 10. 2021
18:00
Hala TJ Jiskra
76
67
7. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Karviná
24. 10. 2021
13:30
Hala TJ Jiskra 50
83
8. kolo
Jiskra Kyjov
KK Valašské Meziříčí
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
20
0
9. kolo
Jiskra Kyjov
SK UP Olomouc
26. 2. 2022
17:00
Hala TJ Jiskra 69
74
10. kolo
BASKET Brno B
Jiskra Kyjov
27. 11. 2021
18:00
SH Morenda
92
67
11. kolo
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
Jiskra Kyjov
12. 3. 2022
17:00
SH Morenda
92
64
12. kolo
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
8. 3. 2022
19:30
Hala TJ Slavia
95
93
13. kolo
TJ Šumperk
Jiskra Kyjov
8. 1. 2022
18:00
Hala Tyršův stadion
62
50
14. kolo
BK Opava B
Jiskra Kyjov
9. 1. 2022
11:00
Víceúčelová hala Opava 74
82
15. kolo
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
22. 1. 2022
18:30
Hala TJ Jiskra 45
75
16. kolo
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
23. 1. 2022
14:00
Hala TJ Jiskra 61
75
17. kolo
TJ Sokol Karviná
Jiskra Kyjov
5. 2. 2022
18:00
Tělocvična ZŠ Družby
121
85
18. kolo
BK NH Ostrava B
Jiskra Kyjov
6. 2. 2022
14:00
SH Ostrava-Tatran
88
51
19. kolo
SK UP Olomouc
Jiskra Kyjov
19. 2. 2022
14:30
SH UP Olomouc 59
68
20. kolo
KK Valašské Meziříčí
Jiskra Kyjov
20. 2. 2022
10:00
Tělocvična SPŠ stavební
111
64
21. kolo
Jiskra Kyjov
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
28. 11. 2021
15:00
Hala TJ Jiskra 80
89
22. kolo
Jiskra Kyjov
BASKET Brno B
13. 3. 2022
13:30
Hala TJ Jiskra 66
83

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Babybasket Přípravka K U12/U13 K U14/U15 K U17/U19 Muži A
Úterý 14:30-15:30 15:30-16:45 16:45-18:00 18:00-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
Babybasket MIX U11 H U12/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Středa 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Přípravka K U11/U12 mix K U13/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
MIX U11 K U12/U13 K U17/U19 H U12/U14 H U15 a starší Muži A
Pátek 14:55-16:05 16:05-17:15 17:15-18:25 18:25-19:35 19:35-20:45 20:45-22:00
H U14 - U12 K U14/U15 K U17/U19 ŽENY Muži B Muži A