TJ Jiskra Kyjov, z.s.

Dobrovolné sdružením sportovních, tělovýchovných a turistických oddílů s celostátní působností a se zaměřením na kyjovský region

Tubanak IV


     TJ Jiskra Kyjov pořádá ve dnech 17. - 19. 9. 2021 Mezinárodní turnaj basketbalových nadějí Kyjov TUBANAK 2021, na který dostaly pozvání družstva z  Maďarska, Slovenska, Polska a ČR.:

Kategorie: U12 ml. minižákyně, nar. 1.1.2010 a mladší
Kategorie: U12 ml. minižáci, nar. 1.1.2010 a mladší
Kategorie: U12 ml. minižáctvo MIX, nar. 1.1.2010 a mladší


Dokumenty ke stažení:
Tubanak IV. 17. - 19. 9. 2021.pdf


Přihlášená družstva

U12 mladší MINIžákyně (2010 a ml.)
U12 mladší MINIžáci (2010 a ml.)
U12 mladší MINIžactvo MIX (2010 a ml.)
1) Jiskra Kyjov - MIX
2) SKB Zlín - holky
3) KP Brno - holky
4) Skokani Brno - kluci

ALL STARS turnaje U12
1) Markéta Pařízková: SKB Zlín
2) Dominik Šušák: Jiskra Kyjov
3) Tereza Korbelová: KP Brno
4) Michal Kovář: Skokani Brno
5) Valerie Horňáková: Jiskra Kyjov

MVP turnaje U12: 
Filip Lokos: Skokani Brno

 

 
Rozlosování a výsledky zápasů

Městská hala Kyjov, pátek 17. 9 .2021  
čas domácí hosté skóre        
15:30 Jiskra Kyjov MIX Skokani Brno kluci 31:29          
17:00 KP Brno holky SKB Zlín 46:21    
 
Městská hala Kyjov, sobota 18. 9. 2021  
čas domácí hosté skóre        
9:00 Skokani Brno kluci KP Brno holky 71:8          
10:20 Jiskra Kyjov MIX SKB Zlín 51:26 Tělocvična Gymnázium, sobota 18. 9. 2021
12:00 OP U13 kl.: Jiskra Kyjov Tygři Brno 42:59   čas domácí hosté skóre
13:40 OP U13 kl.: Tygři Brno Vlčata Žďár     14:00 Jiskra Kyjov MIX KP Brno holky 23:42
15:20 OP U13 kl.: Jiskra Kyjov Vlčata Žďár     15:30 SKB Zlín Skokani Brno kluci 13:108
17:00 ŽL U15 h.: Jiskra Kyjov Studánka Pardubice 65:31          
19:00 Jiskra Kyjov MIX Skokani Brno kluci 16:53 19:00 KP Brno holky SKB Zlín 37:16
   
Městská hala Kyjov, neděle 19. 9. 2021  
čas domácí hosté skóre        
  9:00 Skokani Brno kluci SKB Zlín 77:8          
10:15 KP Brno holky Jiskra Kyjov MIX 22.48          
11:30 Jiskra Kyjov U11 SK K2 Prostějov U11            
13:00 Jiskra Kyjov MIX SKB Zlín            
14:15 KP Brno holky Skokani Brno kluci            
15:30 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

 

 

Novinky

Archív

ROZVRH TRÉNINKŮ V HALE

Pondělí 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Babybasket Přípravka K U12/U13 K U14/U15 K U17/U19 Muži A
Úterý 14:30-15:30 15:30-16:45 16:45-18:00 18:00-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
Babybasket MIX U11 H U12/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Středa 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:30 19:30-20:45 20:45-22:00
Přípravka K U11/U12 mix K U13/U14 H U15 a starší K U17/U19 Muži A
Čtvrtek 14:30-15:45 15:45-17:00 17:00-18:15 18:15-19:15 19:15-20:30 20:30-22:00
MIX U11 K U12/U13 K U17/U19 H U12/U14 H U15 a starší Muži A
Pátek 14:55-16:05 16:05-17:15 17:15-18:25 18:25-19:35 19:35-20:45 20:45-22:00
H U14 - U12 K U14/U15 K U17/U19 ŽENY Muži B Muži A